سابق هند, درب بازکن, Gautam Gambhir توصیف کرده است KL Rahul است که نگه داشتن در ODIs به عنوان یک “apt جایگزینی” برای MS Dhoni.

“بدیهی است که او (Rahul را) نگه داشتن است نه به عنوان خوب به عنوان Dhoni, اما اگر شما به دنبال در T20 cricket, Rahul یک ابزار بازیکن می تواند در حفظ و خفاش در ردیف 3 یا 4. در نهایت شما به نمایندگی از هند پس هر كه ظروف بهترین عملکرد و می توانید برنده شدن در این مسابقه برای هند باید برای بازی با تیم” Gambhir گفت: در ورزش ستاره نشان می دهد ‘کریکت متصل می شود’.

صحبت کردن در مورد باز گشت از MS Dhoni Gambhir گفت که اگر لیگ است بازی های برگزار شده در این سال آن را دشوار خواهد بود برای MS Dhoni را باز گشت به تیم.

Dhoni آخرین بازی برای هند در جام جهانی در مرحله نیمه نهایی مقابل نیوزیلند در ماه ژوئیه سال گذشته است.

پس از آن او نیست بازی هر رقابتی کریکت و افسانه مانند Sunil Gavaskar و Kapil Dev در حال حاضر گفت که آن را به طور فزاینده ای دشوار برای Jharkhand ادم خودنما را بین المللی بازگشت و بعد از مدتی طولانی مدت فرصت مطالعاتی.

او انتظار می رود دیده می شود در عمل در این سال IPL اما شانس T20 لیگ در حال بازی هستند و از راه دور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“اگر IPL نیست این سال اتفاق می افتد و سپس آن را تبدیل به بسیار دشوار است برای MS Dhoni را باز گشت. بر چه اساس می تواند او (Dhoni) انتخاب شود پس از او شده است بازی برای یک یا یک و نیم سال” Gambhir گفت: در ورزش ستاره نشان می دهد ‘کریکت متصل می شود’.

Gambhir در Dhoni بازنشستگی

این southpaw نیز احساس کردند که بازنشستگی بود Dhoni را تصمیم شخصی است.

“تا آنجا که به بازنشستگی اش قصد دارد که خود را شخصی انتخاب” گفت: Gambhir.

VVS Laxman در Dhoni

اما Gambhir را تیمی سابق و آزمون متخصص VVS Laxman احساس می کند که Dhoni می توانید ادامه بازی IPL.

“نه تنها این IPL او (Dhoni) احتمالا بازی در زن و شوهر بعد از IPLs و پس از آن ما را به یک تماس در مورد آینده خود را به عنوان یک کریکت” Laxman گفت: در همین نشان می دهد.

Laxman در Dhoni بازنشستگی

در ضمن Laxman جانباز 134 آزمون گفت که کمیته انتخاب ریاست سابق عنکبوتی که تار میتند Sunil جوشی را به بحث در مورد Dhoni آینده با او.

“Dhoni خواهد شد بسیار روشن تا آنجا که برنامه های خود را نگران هستند من مطمئن هستم که او باید ابلاغ شده است که با (کاپیتان) Virat Kohli, (مربی) راوی بنارس بلافاصله پس از 2019 جام جهانی در انگلستان گفت:” Laxman.

“جدید کمیته انتخاب خواهد شد که به نشستن با MS Dhoni و درک آینده خود را به عنوان دور به عنوان کریکت هند نگران است. اما MS Dhoni ادامه خواهد داد به بازی برای CSK و انجام خوبی برای CSK” گفت: Laxman که انباشته 8,781 آزمون اجرا می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im