Klobuchar, Buttigieg به بازگشت جو بایدن پس از ترک ریاست جمهوری

صادر شده در: بروز رسانی:

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات ریاست جمهوری پیشنهاد برداشت بخار در روز دوشنبه به عنوان او مجموعه ای را انتخاب کنید تا تاییدیه از دو سابق 2020 رقبا – ctq و پیت Buttigieg – در آستانه بازی مهم سه شنبه اولیه انتخابات.

تبلیغات

Klobuchar یک سناتور ایالات متحده از ایالت مینه سوتا را تبدیل به سومین سال 2020 نامزد در روز به عنوان بسیاری از به رها کردن مسابقه زمانی که او اعلام کرد تعلیق از مبارزات انتخاباتی او در دالاس که در آن او را نیز علنا پشت بایدن یک Klobuchar مشاور گفت.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار Buttigieg که خود را به پایان رسید کاخ سفید پیشنهاد روز یکشنبه همچنین قصد دارد برای حمایت بایدن در دالاس یک مشاور گفت.

بایدن تازه یک پیروزی قاطع در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه و هدف برای قوی نشان در سه شنبه برابر U. s. Senator Bernie Sanders, جبهه ملی-دونده و دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت.

اما بایدن نیز با چالش مواجه از میلیاردر سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در میان رای دهندگان امیدوار حزب را معرفی کند.

سوپر شنبه مسابقات ارائه یکی از بزرگترین-بعد مسافت از 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن در این حزب نامزدی در کنوانسیون ملی در ماه جولای با حدود 1,357 نمایندگان و یا نزدیک به یک سوم از کل تعداد برای grabs.

چهارده states – California, Texas, ویرجینیا, ماساچوست, تنسی, آلاباما, آرکانزاس, اوکلاهما, مینه سوتا, ورمونت, کلرادو و یوتا کارولینای شمالی و مین – به عنوان به خوبی به عنوان ساموآ آمریکا و دموکرات ها زندگی در خارج از کشور بازیگران برگه های رای در روز سه شنبه. (اولیه برای مهاجرت آمریکایی ها برنامه ریزی شده است برای اجرا از طریق 10 مارس.)

بلومبرگ اواخر شرکت کننده برای مسابقه خود را در انتخابات-جعبه اولین. او شرط بندی 500 میلیون دلار از پول خود او ریخت و به مبارزات انتخاباتی خود اجازه خواهد داد که او را برای رقابت در آیووا و نیوهمشایر, نوادا یا کارولینای جنوبی است.

پنج نامزد – بایدن, عصر ایران, Sanders, U. s. Senator Elizabeth Warren, ماساچوست, ایالات متحده نماینده Tulsi Gabbard هاوایی – باقی می ماند در حال اجرا برای نامزدی را در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات را از بیش از 20 پیش از آن در مبارزات انتخاباتی.

بلومبرگ و بایدن پدید آمده است به عنوان رقیب اصلی برای رای وزش دموکرات ها در حالی که ساندرز است مترقی پیشتاز در سراسر کشور را گرفتی وارن.

بایدن حرکت

بایدن را پر مخاطره پیروزی در کارولینای جنوبی که در مبارزات انتخاباتی خود گفته بود محبوبیت خود را با رای دهندگان خواهد سوق دادن او به پیروزی پس از زود ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر کمک باد افشان در این زمینه است.

در علاوه بر این به Klobuchar و Buttigieg میلیاردر فعال محیط زیست تام Steyer همچنین به مبارزات انتخاباتی خود در روز شنبه شب پس از یک مقام سوم در پایان دولت جنوب که او در آن سرمایه گذاری کرده بود به شدت.

در حال حاضر یکی از Buttigieg بالا جمع آوری اعانه که صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: برخی از شهردار سابق حامیان برنامه ریزی شده برای کمک به بایدن انتخاباتی.

اما ساندرز’ حرکت ممکن است به راحتی کند. روز دوشنبه در مبارزات انتخاباتی خود عنوان تلاش های میانه رو در حال حاضر یک جبهه متحد.

“استقرار عصبی است چرا که ما نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اما از آنجا که ما خواهد گفت:” ساندرز’ مدیر کمپین فیض فولادوند. “و هنگامی که ما انجام می دهیم حزب دموکرات خواهد دوباره یک حزب طبقه کارگر است.”

در واقع آن را بلافاصله روشن نیست که بلافاصله بهره مندی از خروج توسط Buttigieg و Klobuchar. صبح مشورت نظرسنجی انجام شده Feb. 23-27 برای مثال قبل از Buttigieg خارج شد در این مسابقه نشان داد که 21 درصد از هواداران خود را به نام ساندرز به عنوان انتخاب دوم 19 درصد برداشت بایدن یکی دیگر از 19% انتخاب وارن و 17% مورد علاقه بلومبرگ.

بایدن هنوز نشدم رقبای خود را در صرف و سازمان در سه شنبه متحده و فراتر از آن اما مبارزات انتخاباتی خود گفت: آن را مطرح کرده بود بیش از 10 میلیون دلار بیش از قبل دو روز.

بایدن انتخاباتی نیز تبلیغ تاییدیه از بیش از 70 مقامات منتخب و رهبران جامعه پس از کارولینای جنوبی اولیه است که می تواند منجر به افزایش توجه بایدن پیش از سه شنبه.

در ویرجینیا, U. s. Senator Tim Kaine تایید کرده است او را همراه با دولت و مجلس رهبر اکثریت Charniele شاه ماهی. در کلرادو دنور شهردار مایکل Hancock حمایت کرده است بایدن. در کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا نماینده گیل کیسنرس حمایت معاون سابق رئیس جمهور.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>