هنگ کنگ ورزشی فیلم درام “حذفی” را سر راست به جریان در چین از طریق جریان پلت فرم iQIYI.

وادار به تغییر استراتژی با شیوع کروناویروس که توقیف سینما در سراسر چین از اواخر ژانویه “حذفی” می پیوندد یک لیست در حال رشد از فیلم های که در حال پرش تئاتر گردش و برتر خواهد شد حاضر به جای.

IQIYI گفت که روی چو به کارگردانی داستان در دسترس خواهد بود از مارس 20 به عنوان یک pay-per-view ارائه شده است. شرکت VIP مشترکین می توانید آن را در یک تخفیف.

در پایان ماه فوریه iQIYI گفت که آن را تا به حال 106.9 میلیون مشترک که 98.9 درصد مشترکان پرداخت.

بازیگران سرزمین اصلی خواننده و بازیگر Han Geng (“ترانسفورمرها: عصر انقراض” “The Taking of Tiger Mountain”) در این فیلم است ناامید گشت و داستان یک قهرمان بوکس که در آزادی از زندان در می یابد که او را تبدیل به یک مرد زن مرده و پدر و مادر تنها. مشکلات خود را تنها بدتر زمانی که او جوان است مبتلا leukaemia و برای پرداخت هزینه های درمان او او باعث بازگشت به حلقه سن 36.

جریان انتشار است محدود به سرزمین اصلی چین تنها. آن است که در حال حاضر مشخص نیست که آیا iQIYI تلاش خواهد کرد به انتشار آن در جنوب شرق آسیا از سرزمین های که در آن برنامه آن است که در حال حاضر در دسترس است. حقوق بین المللی به فیلم توسط هنگ کنگ رسانه آسیا ،

سرزمین اصلی تئاتر چینی بودند ناگهان توقیف در آستانه تعطیلات سال نو چینی در اواخر ژانویه اخلال در انتشار نیمی از سال را پیش بینی ترین چینی tentpole فیلم. به عنوان سینما تعطیل توسعه یافته به حدود سه ماه و بازگشایی تاریخ تعیین شده است چین با انتشار تقویم پاره شده است ،

یکی از اولین فیلم به تغییر رویکرد چینی در سال جدید کمدی “از دست رفته در روسیه”. IQIYI همچنین برداشت “وارد چاق اژدها” است که لذت می برد اکران در چینی زبان بخش هایی از آسیا و از Jan. 23 و در آمریکای شمالی در فوریه. 14 اما صرفنظر چینی سینما در دسترس نباشد.

IQIYI اخیرا متهم توسط ایالات متحده سرمایه گذاری شرکت Wolfpack تحقیقات باد آن تبلیغات و اشتراک درآمد داده است. NASDAQ-شرکت ذکر شده رد این اتهامات است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im