کوبه برایانت هلیکوپتر فاقد کلید سیستم هشدار دهنده


لحظات قبل از لس آنجلس بسکتبال بزرگ کوبه برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر در جریان سقوط یک هلیکوپتر با خلبان سعی کرده بود به صعود از یک لایه ابر اما این هواپیما پس از آن banked به شدت و lurched به سمت زمین است.

دوقلو-موتور Sikorsky S-76B ناودان به یک تپه در 60 ثانیه بعد و پشت سر هم به شعله های آتش و کشتن همه نه نفر در هیئت مدیره با توجه به جزئیات از روز یکشنبه سقوط نشان داد توسط فدرال حمل و نقل هوایی ایمنی مقامات.

The helicopter was not fitted with any kind of "terrain awareness and warning system" that may have alerted the pilot to danger.

هلیکوپتر بود نصب با هر نوع “زمین آگاهی و سیستم هشدار دهنده” هشدار داده اند که ممکن است خلبان به خطر است.اعتبار:AP

مرگ برایانت, 41, 18-زمان NBA all-star و یکی از شگفت انگیزترین ورزشکاران در سراسر جهان فرستاده تکان طریق ورزش و سرگرمی جهان است.

محققان با ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) برآورد برایانت لوکس مسافری هلیکوپتر به زمین برخورد در سرعت بیش از 610 متر در هر دقیقه است.

تبلیغات

“این بسیار تند تبار در سرعت بالا” NTSB عضو هیئت مدیره جنیفر Homendy گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در اسلام آباد یک شهر مجاور به صحنه تصادف حدود 65 کیلومتری شمال غرب مرکز شهر لس آنجلس است.

“زمان از فرود به تاثیر احتمالا حدود یک دقیقه.”

رادار داده ها نشان داد که هلیکوپتر صعود کرده بود به 2,300 پا – “او در تلاش برای صعود از ابر لایه در زمان” — و پس از آن شروع به چپ نزولی به نوبه خود قبل از کنترل ترافیک هوایی از دست داد, تماس, Homendy گفت:

محققان ارائه هیچ توضیحی برای آنچه که ممکن است منجر هواپیما به بانک به طور ناگهانی به یک طرف و سپس نازل شدن به زمین است. اما Homendy گفت: برآورد نرخ نزول “را نمی توان در حالت عادی سرعت فرود.”

“ما می دانیم این بود که بالاتر-انرژی-تاثیر سقوط” او گفت:, و اضافه کرد که محققان به گمان است که این هلیکوپتر هنوز هم در یک قطعه قبل از برخورد به زمین است.

توصیه های ایمنی توجهی نشد

Homendy گفت که ابرهای مه و دید محدود گزارش شده در این منطقه در روز یکشنبه بودند کلیدی تمرکز این تحقیقات که به مدت حداقل یک سال برای تکمیل.

هلی کوپتر مجهز نیست با هر نوع “زمین آگاهی و سیستم هشدار دهنده” یک دستگاه است که ممکن است هشدار خلبان که هواپیما بود خطرناکی نزدیک به دامنه کوه Homendy گفت. و نه هلی کوپتر حمل یک “جعبه سیاه” پرواز ضبط داده ها است که می تواند آن را آسان تر به قطعه با هم باعث سقوط او گفت:.

NTSB توصیه هایی است که هر دو دستگاه بود تجهیزات مورد نیاز در هلیکوپتر بود که سقوط کرد در روز یکشنبه اجرا نشده اند توسط اداره هوانوردی فدرال, او گفت:.

Homendy جریان خبرنگاران به عنوان مقامات تکمیل بر روی صحنه فاز بررسی و پاکسازی قد بلند پوشیده از چمن شیب خرابه های باقی مانده و انسان باقی می ماند.

در میان موارد بهبود بودند اپل که محققان امید ممکن است متعلق به خلبان برای استفاده در ردیابی پرواز و آب و هوا اطلاعات Homendy گفت.

این NTSB تیم carted توقیف کامیونی حامل باقی مانده پیچیده در بزرگ سفید, کیسه پارچهای در حالی که بازرسان پزشکی مثبت شناسایی باقی مانده از چهار نفر از جمله برایانت و خلبان.

برایانت که بازنشسته از انجمن ملی بسکتبال در سال 2016 پس از 20 سال با لس آنجلس لیکرز بود در راه خود را به جوانان آکادمی ورزشی با 13 سال دختر قدیمی, Gianna. تیم او که او مربی بود که با توجه به رقابت در آن روز در یک دوره از مسابقات است.

NTSB مقامات بخش خصوصی در جریان بستگان مرده تلفنی در روز سه شنبه اما Homendy کاهش یافته است به می گویند هر چیزی در مورد آنچه که مورد بحث قرار گرفت و یا کسانی که در زمان تماس بگیرید.

The helicopter pilot Ara Zobayan died in the crash.

خلبان هلی کوپتر Ara Zobayan کشته در تصادف.اعتبار:AP

دل شکسته

صحبت در همان کنفرانس خبری Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت مثبت شناسایی شده در چهار و نه قربانیان.

علاوه بر برایانت و خلبان Ara Zobayan تجاری هوانورد و گواهی مربی پرواز با بیش از 8,200 ساعت پرواز را تجربه بازرسان پزشکی تایید هویت جان Altobelli یک Orange Coast College مربی بیس بال.

یک چهارم مثبت شناسایی شده بود برای سارا چستر که در تصادف با او 13 ساله دختر ستاره فیلم سکسی, دیگر بازیکن بسکتبال درگیر در این مسابقات است.

Altobelli را Keri و 13 ساله پدر الهام هم تیمی از Gianna برایانت در میان مردگان همراه با دستیار مربی, Christina Mauser.

در ضمن احترامات برای لیکرز پنج بار قهرمان رو به جلو ریخت و از جمله از لیکرز زمان سوپراستار LeBron James که پیشی برایانت به عنوان NBA سومین تمام وقت گلزن شب قبل از برایانت مرگ است.

“من در دل شکسته و ویران برادر من!!” جیمز نوشت: در Instagram سه شنبه شب ، “من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد!”

NBA لغو یک بازی برنامه ریزی شده برای کالاهای اساسی مرکز در روز سه شنبه بین لیکرز و لس آنجلس کلیپرز با اشاره به نیاز به لیکرز حق رای دادن زمان به سرند. لیکرز را به دادگاه روز جمعه در یک بازی خانگی در برابر پورتلند تریل بلیزرز یک تیم سخنگوی گفت.

به طور جداگانه این Academy of Motion Picture Arts and Sciences گفت: فوریه 9 مراسم اسکار شامل یک سلام به برایانت.

پیش از آن در روز برایانت دریافت خراج از یک مربی بسکتبال در مدرسه بالا پایین Merion در فیلادلفیا که در آن برایانت قبل از بازی او تدوین شد به طور مستقیم به NBA به عنوان یک نوجوان.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>