Kodak تلویزیون هند برای سرمایه گذاری 500 تومان cr برای گیاه جدید در طول 3 سال آینده

Kodak تلویزیون هند روز سه شنبه اعلام کرد که سرمایه گذاری بیش از 500 تومان کرور روپیه در سه سال آینده به راه اندازی کاملا خودکار تلویزیون کارخانه در هاپور در اوتار پرادش.

این کارخانه جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه و تست Android TV محصولات به منظور کاهش وابستگی به کشورهای دیگر یک شرکت در بیانیه ای گفت:.

Avneet سینگ مروه, موسس و مدیر عامل شرکت سوپر Plastronics Pvt Ltd, Kodak با نام تجاری مجوز در هند گفت: “در حال حاضر این برنامه زنده تلویزیون, صنعت واردات بسیاری از مواد خام است و علاوه بر ارزش تنها 10-12 درصد است. اما با این سرمایه گذاری کداک HD LED TV با هدف افزایش ارزش علاوه بر این به 50-60 درصد است.”

“پس از سرمایه گذاری, هدف ما افزایش Kodak تلویزیون های هوشمند’ سهم بازار تا 10 درصد 2021-22,” او گفت:.

با توجه به گذشت حدود 2000 نفر شغل جدید ایجاد خواهد شد از طریق این گیاه است.

اکثر نام تجاری سرمایه گذاری در این گیاه استفاده می شود برای راه اندازی یک مرکز R&D و همچنین ایجاد یک اکوسیستم کامل برای خانه هوشمند, او گفت:, و اضافه کرد که این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در زیرساخت های آن است.

همچنین بخوانید: محدودیت در واردات تلویزیون برای کمک به صنعت داخلی ایجاد ظرفیت: ICEA

Kodak تلویزیون قصد دارد برای راه اندازی بیش از 38 انبارها و 600 مراکز خدمات در سراسر هند و مروه اضافه شده است.

گواهی Android TV کارخانه تولید کامل عقب ادغام و مرکز R&D خواهد بود عملیاتی ساخته شده توسط 2021. با ظرفیت تولید یک میلیون دستگاه تلویزیون در سال, تسهیلات جدید خواهد بود مجهز به دو کاملا اتوماتیک AI-فعال خطوط تولید به منظور تسهیل در نزدیکی-تماس با ما تولید.

تسهیلات نیز به رعایت تمام دستورالعمل های بین المللی برای محصول و ایمنی کارکنان زیر Covid-19 همه گیر بیانیه ای گفت:.

افزایش ظرفیت تولید را نیز فعال Kodak تلویزیون هند به صادرات تلویزیون به دیگر عمده تلویزیون اندروید بازار.

توسعه می آید و در پی مشتاق در پاسخ به کداک CA سری راه اندازی شد در ماه مارس سال 2020 و به تازگی راه اندازی 7XPRO مدل, در بیانیه ای. با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس Kodak تلویزیون هند بهبود 65 درصد از فروش خود را پس از از سرگیری عملیات با توجه به رشد ” را در هند احساسات و تهاجمی آن در قیمت گذاری آن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>