کره Box Office فراز به عنوان “ما را از شیطان’ به 10 میلیون دلار افتتاح

اکشن, هیجان انگیز “تحویل ما را از شریر” تا به حال $10.6 میلیون دلار باز آخر هفته در کره جنوبی, سینما, بلند کردن این کشور به طور کلی جعبه با 75%.

این فیلم به کارگردانی هنگ برنده-چان (“دفتر”) و با بازی Hwang Jung-min Lee Jung-jae شد منتشر شده در روز چهارشنبه و فرار کردن با $15.0 میلیون مجموع بیش از پنج روز است. اندازه گیری پذیرش 1.39 میلیون نفر بلیط خریداری شده به این فیلم بیش از آخر هفته و بیش از 2 میلیون نفر از مردم مایل به شجاع ضد coronavirus محدودیت های بین شنبه و یکشنبه.

فیلم های آخر هفته نمره به دست آمد از 1,997 صفحه نمایش و اختصاص 78 درصد از کل بازار است. توزیع به کار گرفته شده است توسط CJ Entertainment.

در مجموع در سراسر کشور دفتر جعبه پریدم از $7.68 میلیون دلار 13.4 میلیون دلار با دو محلی دیگر عناوین این ادعا سه لکه. که می ایستد در مقایسه با سرزمین اصلی چین در بازار که در آن جعبه است plateaued در 17 میلیون دلار برای گذشته دو تعطیلات آخر هفته و که در آن وجود دارد هنوز به یک منبع قوی جدید محلی عنوان.

هفته گذشته کره box office برنده “جراحی باران 2: Summit” تضعیف به مقام دوم و دیدم آن نمره افت 70 ٪ به $1.48 میلیون. آن تجمعی پس از 12 روز است که در حال حاضر $10.7 میلیون.

در حال سقوط به مقام سوم “شبه جزیره” به دست آورده $746,000 بیش از آخر هفته کاهش از $67%. آن تجمعی کل پس از یک جولای 15 تفرج در حال حاضر $27.0 میلیون. از جمله آمار و ارقام از دیگر نیم دوجین در سرزمین های آسیایی که در آن نیز منتشر شده است, آن جهانی تجمعی است که بیش از 40 میلیون دلار.

چند ملیتی انیمیشن “Animal Crackers” منتشر شده در روز چهارشنبه و افتتاح حساب در مکان چهارم است. آن را به دست آورده $362,000 بیش از آخر هفته و $516,000 بیش از پنج روز به دست آورده از 77,000 فروش بلیط.

زیر چهار فیلم دیگر اختصاص بیش از 1% سهم بازار. Re انتشار “علاءالدین” در مکان پنجم به دست آورده $92,000 به فشار در طول عمر خود نمره به بیش از $91 میلیون. چینی, انیمیشن “مبارک زیردریایی کوچک: فضا بگیرید و یاد دهید” برداشت بیشتر از 75000 دلار برای یک آخر هفته شش تجمعی از $439,000. پایین اماکن پر شد توسط “زیبایی و وحش” “روز” “بعد” و “بمب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>