کره Box Office: ‘جراحی باران 2’ سینما نگه می دارد در حال حرکت

تریلر اکشن “فولاد باران 2: Summit” تحت سلطه کره جنوبی در دفتر جعبه در آخر هفته باز کردن آن. در انجام این کار, آن را زدم “شبه جزیره” از قرار گرفتن که در آن آن را به حال شده است برای دو هفته گذشته.

منتشر شده در چهارشنبه لت سرگرمی “جراحی باران 2” به دست آورده $4.92 میلیون از 663,000 پذیرش بیش از آخر هفته. بیش از آن پنج روز به تاریخ آن انباشته شده $7.03 میلیون از 1.02 میلیون فروش بلیط.

کارگردان یانگ Woo-suk, فیلم تصور سه راه نشست بین کره شمالی و کره جنوبی و ایالات متحده در نهایت آن را به پایان جنگ کره که بازی از بین 1950-53.

این فیلم را می بیند Jung Woo-sung بازی کره جنوبی, رهبر, Yoo Yeon-seok تصویر کشیدن رهبر کره شمالی و Angus MacFadyen بازی جمهور ایالات متحده است. در حالی که این سه رهبر در حال اعطا آنها ربوده شده توسط یک متعصب کره شمالی به طور کلی و spirited away در یک زیر دریایی هسته ای.

این است عاقبت به 2017 آمار “جراحی باران” که در شمال و جنوب کره عوامل خاص را به همکاری برای جلوگیری از یک رویارویی نظامی است. قبل از آن فیلم به دست آورده $29.7 میلیون از 4.45 میلیون پذیرش.

در حالی که انتشار “جراحی باران 2” به نظر می رسد به علامت موفقیت دیگری برای کره سینما دوباره باز هنوز تنبل سرعت انتشار و عدم بزرگ جدید هالیوود عناوین است که مانع رشد. مجموع گیشه برای ده فیلم افزایش 44 درصد به $7.68 میلیون بیش از آخر هفته در مقایسه با $5.33 میلیون قبلا. اما کمی وجود دارد عمق به نمودار.

“جراحی باران 2” اختصاص 62 درصد از بازار در حالی که “شبه جزیره” لذت می برد 28%. “شبه جزیره” به دست آورده $2.24 میلیون, در مقایسه با $4.51 میلیون یک قطره از 50% سوم آن قاب. آن را در حال حاضر در مجموع $25.1 میلیون از آن در جولای 15 آزاد است.

یک ضربه سر و صدا در سال گذشته “علاءالدین” قرار داده شده سوم با $176,000 در آخر هفته دوم rerelease. سهم بازار خود را بیش از آخر هفته بود و یک ریز 2.2%. چینی, انیمیشن “مبارک زیردریایی کوچک: فضا بگیرید و یاد دهید” تنها دیگر, نسخه جدید فیلم توجه داشته باشید درآمد $169 ٬ 000 دوبلکس برای 2.1% سهم بازار از 400 صفحه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>