کره پرده اقدامات برای کمک به کروناویروس-آمار صنعت فیلم

کره جنوبی دولت پرده برداری کرده است یک بسته از اقدامات برای کمک به صنعت فیلم محلی که در حال حاضر وضعیتی وخیم از تاثیر شیوع کروناویروس.

رئیس در میان این اقدامات است تصمیم به معاف متعدد زنجیره ای از نیاز به کمک به این کشور فیلم صندوق توسعه. این به طور معمول در عمل به عنوان یک اجباری سهم معادل 3 درصد از تولید ناخالص جعبه و در سه سال گذشته شده است به ارزش بیش از 40 میلیون دلار در سال است. دولت گفت که معافیت اعمال می شود عطف به ماسبق از آغاز ماه فوریه است.

اقدامات دیگر شامل: یارانه برای هزینه های بازاریابی از 20 انتخاب فیلم که تا به حال به خود را لغو تئاتر منتشر شده در ماه فوریه و مارس زمانی که مخاطبان تعداد آنها به سرعت رو به کاهش; تزریق پول به 20 فیلم انتخاب شده محصولات که در آن فیلمبرداری متوقف شد با توجه به شیوع ویروس; ارائه آموزش های حرفه ای برای 400 گاه به گاه کارگرانی که شغل از دست داده اند با توجه به بحران است.

کره ای صنایع فرهنگی را با موفقیت در سال های اخیر طراحی شده توسط K-pop, صادرات سریال های تلویزیونی و با مشخصات بالا در فیلم هایی مانند کن و اسکار-برنده “انگل.” و صنعت سینما لذت می برد و یک سال سابقه در دفتر جعبه را در سال 2019. اما از آنجا که این ویروس شیوع takings باید پلمپ پایین.

با توجه به فیلم کره ای شورا (KOFIC) فقط بیش از 1.83 میلیون بلیط فروخته شد در ماه مارس ، که در مقایسه با 14.7 میلیون در ماه مشابه سال گذشته و در حال حاضر افسرده 7.37 میلیون و در مجموع در ماه فوریه است.

اقدامات اعلام شده توسط معاون نخست وزیر و وزیر دارایی هنگ نم-ki اما درو مخلوط پاسخ. که اذعان رسمی آژانس خبری Yonhap در یک گزارش که پرسید: “آیا (این اقدامات) موثر و واقع بینانه به اندازه کافی برای تئاتر و فیلم سازان به دریافت بیش از این بحران است.

صندوق سهم معافیت تنها کمک می کند تا صنعت بزرگترین شرکت های کوچک شرکت کنندگان در حال حاضر معاف از سهم. به عنوان صندوق سهم یک درصد از درآمد بلیط یک تخت هزینه ياوه دفتر جعبه را در حال حاضر کاهش بزرگ زنجیره ای’ نیاز به پرداخت.

KOFIC است که انتظار می رود به زودی اعلام خود مجموعه ای از اقدامات برای حمایت از فیلم کره ای.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>