شش نامزد جایزه اسکار برای بونگ جون هو را “انگل” — یک فیلم با کارگردان عبارت “اینچ قد بلند و مانع از زیرنویسها” برای غلبه بر — را ferociously سرگرم کننده طنز اولین اسکار-نامزد کره ای از ویژگی های. اولین کره ای کوتاه, فیلم نامزدی اتفاق افتاد حدود دو دقیقه زودتر از زمانی که یی Seung jun “در غیاب” یک مستند کوتاه nod. هیچ چیز برای چندین دهه پس از آن هفت در یک صبح ؟ کره جنوبی است که با داشتن یک لحظه.

آن لحظه است که momenting برای چند سال. در سال 2016 پارک چان-ووک را به طور گسترده ای در ستایش “به Handmaiden” تصویب شد بیش از به کره جنوبی در اسکار ارسال به نفع Kim Jee-woon “در سن سایه” و چه به صورت سیاسی یا عملی دلایل آن را هر ملتی که دارای چنین قوی رزرو نیمکت. فقط دو سال بعد یکی دیگر از بحرانی عزیزم لی چانگ-دونگ شهاب “سوزاندن” اول شد فیلم کره ای به جای نه-فیلم ژانویه کوتاه. این “عقب افتاده!” روایت ممکن است پیچیده هنگامی که به سازمان ملل به جای افراد, اما کره جنوبی بوده است رسیده برای برخی از بهترین های جشنواره بین المللی فیلم عشق در حالی که برای. (“انگل” نیز یک برنده در Jan. 19 ساج جوایز برنده بهترین گروه ساخت آن برای اولین بار به زبان خارجی فیلم را به نفع خود شره بالاترین-مشخصات جایزه.)

اما سر رسیده برای به رسمیت شناختن به سختی حساب برای وسعت “انگلی” cross-گروه موفقیت است. در برخی از قسمت ها آن را هوشمندانه مبارزات محور در Bong که پس از او نخل طلا برنده شدن در جشنواره کن در ماه مه بوده است و همواره لذت بخش و حضور زیبا و معوج سفیر کره ای میباشد. حتی دو “انگل” هنر و صنعت گره از سود و منعکس کننده این بونگ halo: ویرایش نامزد یانگ Jinmo گفت: انواع مختلفی از خود زحمت کش داستانی در حالی که طراح تولید Lee Ha-jun ساخته شده است فیلم گل سرسبد اقامت از بونگ خود طرح طبقه.

محبوب ترین ها در انواع

هنوز بخش بیشتری از “انگل های” موفقیت این است که کمتر به هنر و صنعت از به موقع بودن است که به آسانی زم توسط همکار مهاجرت “در نبود.” این مستند جزئیات 2014 غرق شدن کشتی سوول و enraging انفعال از سیستم واکنش اضطراری فلج یک کره ای احترام نسبت به غفلت مقامات. این اجتناب از دست دادن جان صدها نفر — که بسیاری از آنها دانش آموزان دبیرستانی — و سنگدلانه درمان پدر و مادر داغدیده و آسیب های روانی غیر نظامی امدادگران پس از آن موجب بی سابقه موج اعتراض توده در سراسر کره.

آن را سخت برای دیدن “انگل” به عنوان “غیبت را” داغدار داستان تخیلی همتای رو به با همان جزر و مد ناگهانی از آگاهی اجتماعی و 99%-er خشم است که طنین انداز دور از کره مرزها. آید ساعت فرا رسد فیلم, آید, شاید, جایزه بزرگ? بیایید ببینید اگر این توانا و استادانه کره ای برک آوت نیز می تواند یک آکادمی دستیابی به موفقیت به عنوان اولین غیر انگلیسی زبان فیلم را به تلو تلو خوردن از جشنواره بین المللی فیلم زیرزمین به بهترین تصویر روز روشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im