کریستوف Penderecki, لهستانی, آهنگساز که موسیقی را به ثمر رساند ‘درخشان’ و ‘Wild at Heart,’ درگذشت 86

کریستوف Penderecki نفوذ, لهستانی, آهنگساز و رهبر ارکستر که موسیقی برجسته بود در “درخشان” و “Wild at Heart” درگذشت یکشنبه در خانه اش در کراکوف با توجه به نیویورک تایمز. او 86.

مرگ او تایید شد توسط آندره Giza مدیر Ludwig van Beethoven انجمن که تاسیس شد Penderecki همسر Elzbieta. علت مرگ مشخص نشده بود اما یک بیانیه از لهستان وزارت فرهنگ گفت: او در گذشت “پس از بیماری های جدی” به گزارش رویترز،.

یکی از پرکار ترین و نوآورانه آهنگسازان عصر خود Penderecki نفوذ شنیده می شود در سراسر ژانرهای مختلف و نسل است. Radiohead, جانی گرینوود در خاص است و اشاره او به عنوان تاثیر عمیقی بر این گروه بیشتر avant کار و خود متن کار می کنند.

متولد در دبیکا در سال 1933 Penderecki مطالعه در آکادمی موسیقی در کراکوف و شد یک مربی وجود دارد در مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی خود را. بخشی از یک موج جوان, avant garde آهنگسازان که موفق به رشد تحت این کشور به شدت تحت کنترل دولت کمونیستی خود 1960 کار “Threnody برای قربانیان هیروشیما” آورده بود نخستین کار خود را به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده در خارج از لهستان شد و بعد برجسته در تریلر اکشن “فرزندان مردان” و دیوید لینچ “Twin Peaks: بازگشت.” پس از آن آثار که بیشتر تاسیس شهرت او شامل ” (1960), “Polymorphia” (1961) و “سنت لوک شور” (1966).

اینکه نوشته شده به طور خاص برای فیلم یا نه Penderecki کار خوبی بود مناسب برای فیلم و موسیقی خود را به نظر می رسد در William Friedkin را “جن گیر” Stanley Kubrick را “درخشان” و لینچ “Wild at Heart.” خود محوری آثار شامل “Dies Irae (آشویتس ارتریو)” و آلبوم “اقدامات” همکاری با ترومپت جاز همین گیلاس.

گرینوود صحبت برای سال Penderecki نفوذ خود را در موسیقی و در یک دایره کامل حاضر و با توجه به نگهبان دو ملاقات کرد و پس از یک کنسرت در سال 2011; Greenwood, spole از تکان دادن Penderecki دست “مثل یک غم fanboy.” این دو بعد از همکاری در یک سری از کنسرت که شامل هر دو Penderecki را “Polymorphia” و گرینوود “48 پاسخ به Polymorphia.”

“چه خبر غم انگیز برای بیدار کردن به” گرین توییتی. “Penderecki بزرگترین—شدت خلاق آهنگساز و یک آرام دل ، تسلیت به خانواده اش و به لهستان در این از دست دادن بزرگ به جهان موسیقی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>