Kvitova تبدیل جداول در شدید رقیب Barty در دوحه نداد


Ashleigh Barty دچار 6-4, 2-6, 6-4 سه مجموعه شکست به Petra Kvitova در نیمه نهایی قطر باز است.

Kvitova از سر گرفت آنچه که مسلما بهترین رقابت در تور WTA در لحظه در برابر جهان شماره 1 های انجام توقف چهار مسابقه از دست دادن اجرا به استرالیا ،

هشتم-کشت چک در حال حاضر طول می کشد در Aryna Sabalenka در ضربه نهایی در روز شنبه در دوحه.

Kvitova برنده شده بود او اولین چهار برخوردهای برابر Barty اما Queenslander تبدیل جداول به پیروزی چهار در یک ردیف از جمله در نظر گرفتن انتقام در مرحله یک چهارم نهایی در ملبورن پارک در ماه گذشته.

تبلیغات

داشتن رد و بدل می شکند در سه بازی از مرحله نیمه نهایی Kvitova حل و فصل کردن برای ساخت یک 3-1 منجر قبل از دفع یک زن و شوهر از شکستن امتیاز به ادعای باز کردن مجموعه.

Barty roared در مجموعه دوم انداختن فقط چهار امتیاز در اولین خدمت و تبدیل دو نقطه شکسته به زور decider.

با وجود اذعان اولیه شکستن 2018 دوحه قهرمان Kvitova برگزار شد عصبی به رکورد او ششم حرفه پیروزی بر حریف رتبه شماره 1 او به عنوان او رسیده 37 WTA حرفه ای نهایی است.

“این بسیار مثبت هفته آن را واقعا است و امشب هیچ تفاوتی ندارد. آن را استثنایی مطابقت. بدیهی است که شما نگاه کنید در یک مسابقه و شما با انتخاب آن به درجه n ام اما من فکر می کنم یکی دیگر واقعا بزرگ مسابقه با پترا” Barty گفت.

“من عاشق تست خودم در برابر او و [آن را] در یک مسابقه که در آن او با بازی بسیار خوب و در زمان مسابقه و دور از من در لحظات کلیدی.”

Ashleigh Barty returns a backhand against Petra Kvitova at the WTA Qatar Total Open.

Ashleigh Barty بازده یک پشت دست ضربه زدن در برابر Petra Kvitova در WTA Qatar Total Open.اعتبار:گتی

Kvitova توافق وجود ندارد بسیار در آن است.

“من فقط شاید … شجاع” Kvitova گفت.

قبلا Belarussian Sabalenka پیشرفته به 10 WTA نهایی از زندگی حرفه ای خود را با چشمگیر 6-4 و 6-3 پیروزی بر قهرمان سابق جهان شماره 2 سوتلانا کوزنتسوا.

Sabalenka حمله روسیه کوزنتسوا را خدمت با قدرت و دقت به کسب سه معافیت در باز کردن مجموعه.

نهم دانه فشرده صفحه اصلی مزیت خود را با پیروزی در سومین بازی از مجموعه دوم قبل از سرو کردن بازی با یک تاول فورهند برنده است.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>