کایلی Jenner باید اصرار Gen Z به کروناویروس به طور جدی جراح عمومی می گوید

جراح عمومی دکتر جروم آدامز و ویکتور Kylie Jenner به استفاده از قدرت برای کمک به تاکید جدی از coronavirus به افراد جوان است.

“ما نیاز به رسانه های اجتماعی ما اثرگذارندهها در خارج وجود دارد در کمک به مردمی که درک این جدی است. این کاملا جدی است. مردم در حال مرگ هستند” آدامز گفت: روز شنبه در “صبح به خیر آمریکا”.

آدامز گفت: “GMA” میزبان Michael Strahan که اثرگذارندهها می تواند کمک به رسانه های اجتماعی ادراک نسل به درک افزایش خطر برای افراد جوان است. Strahan اشاره کرد که برخی از آنها هنوز هم با بهره گیری از رخصتی بهار به جای منزوی خود را در خانه خود را.

“من یک 15 و 14 ساله و بیشتر به من بگویید که آنها را به انجام چیزی بیشتر آنها می خواهند به آن را انجام دهد” آدامز گفت. “چیزی که من واقعا فکر می کنم ما نیاز به انجام…این است که ما اثرگذارندهها ، ما نیاز به Kylie Jenner.”

جراح عمومی افزود: “افراد جوان ممکن است در معرض خطر بالاتر از ما قبلا فکر می کردم” با اشاره به ایتالیا به عنوان مثال.

Jenner, با تقریبا 200 میلیون پیرو در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی است و یکی از با نفوذ ترین اعضای کارداشیان-Jenner قبیله. 22 ساله آرایشی و بهداشتی میلیاردر می تواند قدرت واقعی وقتی که می آید به گرفتن کلمه. در طول هفته گذشته Jenner شده است انجام بخشی خود را به پست در مورد این بیماری همه گیر.

“من امیدوارم که هر کس احساس خوبی! این خیلی مهم است در حال حاضر به خود قرنطینه برای اطمینان ما نیست با به خطر انداختن خود و یا هر کسی که نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این ویروس” Jenner در توئیتر نوشت: اوایل این هفته.

پست دیگری در Instagram داستان خواندن “یکی دیگر از یادآوری روزانه به این, اجتماعی, فاصله جدی خود شده است.” او همچنین نوشته یک عکس از پزشکان نگه داشتن نشانه هایی که می گویند: “ما به ماندن در اینجا برای شما. لطفا ماندن در خانه برای ما است.”

Jenner گفت او شده است خود quarantining به مدت هشت روز. خواهر, Kim Kardashian West, که 163 میلیون Instagram followers, نوشته شده در عکس با Khloe Kardashian, گفتن او که پیروان او حتی دیده می شود خواهر او چون خانواده است که مصرف خود را-جداسازی به طور جدی.

“[من] دست خواهر اما ما همه اجتماعی فاصله و دور ماندن از هر یک از دیگر به طور جداگانه قرنطینه” Kardashian West نوشت. “این سخت است اما ما باید برای انجام این کار برای امنیت ما و برای هر کس دیگری است. لطفا چشم پوشی از شدت هشدار به ماندن در داخل برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

زمانی که اصرار اثرگذارندهها مانند Jenner برای کمک به گسترش این کلمه در “GMA” آدامز همچنین با اشاره بسکتبال ستاره کوین دورنت و داناون میچل که هر دو تست مثبت برای COVID-19. دورانت که یکی از چهار Brooklyn Nets بازیکنان برای تست مثبت برای coronavirus نزدیک به 12 میلیون Instagram followers.

میچل شده است با استفاده از نفوذ خود را پلت فرم رسانه های اجتماعی برای تشویق پیروان خود را به گوش دادن به توصیه های مقامات بهداشتی.

“من از دیدن مردم هنوز هم کردن و رفتن به میله باشگاه های رستوران سواحل و غیره” او توییتی در اوایل این هفته. “به عنوان یک کشور بیایید کمک به دیگران و در داخل باقی بماند.” یوتا جاز بازیکن نوشته شده ویدئوها در حالی که او در انزوا و توییتی که پیروان او باید تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما همه در حال یادگیری بیشتر در مورد جدی بودن این وضعیت و امیدوارم مردم را می توانید در ادامه به آموزش خود را و می دانم که آنها نیاز به رفتار مسئولانه هر دو برای سلامت خود و برای خوب بودن از کسانی که در اطراف آنها” نوشت: Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>