پس قبلا لغو همه نشان می دهد در والت دیزنی هال از طریق مارس 10, Los Angeles Philharmonic انجمن به دنبال از طریق اجتناب ناپذیر و اعلام مانده از 2019-20 فصل شستن بیش از حد به این معنی که کنسرت برنامه ریزی شده در طبقه سالن از طریق ژوئن 6 به طور رسمی ،

حقوق و دستمزد کاهش به صورت تمام وقت کارکنان و اخراج برای بخشی تایمر نیز اعلام کرد به عنوان بخشی از LA Phil پیشنهاد به شناور باقی می ماند در طول اقتصادی ویرانگر coronavirus بیماری همه گیر.

آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که چه اتفاقی خواهد افتاد با هر یا همه نشان می دهد که برنامه ریزی شده برای هالیوود باول که در آن ارکستر فیلارمونیک حرکت تمام فعالیت های خود را پس از اواسط ماه ژوئن. همانطور که از هم اکنون L. A. فیل هنوز Playboy جشنواره جاز در این کتاب به صورت غیررسمی باز کردن کاسه فصل تابستان 6-7 ماه ژوئن و پس از یک مقام رسمی جشن شب باز با Brandi Carlile و ارکستر ژوئن 13.

این سازمان همچنین اجاره کاسه به خارج مروج با نشان می دهد در تقویم ابتدا در اواخر ماه مه. یک تعداد انگشت شماری از هنرمندان بود که در اواخر بهار نشان می دهد برای برنامه ریزی از کاسه در حال حاضر لغو شده از توافق خود را از جمله Dave Chappelle و Lady Antebellum. اما اواخر ماه مه نشان می دهد که توسط Daryl Hall & John Oates و آلیس کوپر و ژوئن کنسرت توسط Halsey, باب دیلن, Andrea Bocelli و Steely Dan باقی می ماند در تقویم, اما, نامشخص به نظر می رسد که جرم در مقیاس تجمعات را از سر گرفته اند ،

“ما امیدواریم که وجود خواهد داشت تمام یا برخی از ما هالیوود باول فصل اما تورهای در حال لغو و هنرمندان لغو بیش از حد” چاد اسمیت مدیر عامل شرکت سازمان گفت: در مصاحبه با لس آنجلس تایمز. “ما دوباره مدل سازی آن در هر روز است.”

صدمه زدن به احساس کاسه را برانگیخت که ممکن است برای دیدن Janelle Monae یا ماکسول با یک ارکستر این ماه ژوئیه مقایسه نیست البته با صدمه در کارکنان خواهد شد که دیدن یک جزئی یا از دست دادن کامل از حقوق خود را به عنوان کل کشور کنسرت سالن های تیره باقی می ماند به طور نامحدود.

“اقدامات ما در حال گرفتن هستند اما ما باید از همین امروز برای حفاظت LA Phil برای فردا” اسمیت در بیانیه ای گفت. “ما نمی تواند پیش بینی چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین یا چه تاثیر آن ممکن است ما در هالیوود باول و (جان Anson) فورد فصل و بنابراین ما در حال پرداختن به چالش در حال حاضر بر اساس اطلاعات ما در راه است که ما می دانیم مشکل است اما به اعتقاد مسئول است.”

اعلام این خبر از ارکستر فیلارمونیک انجمن گفت: این سازمان است “برش غیر ضروری و هزینه های شروع آوریل 13, خواهد, موسسه حقوق و دستمزد کاهش به اشتراک گذاشته شده در سراسر سازمان است.” مشهور مدیر هنری Gustavo Dudamel را چشم پوشیدن از خود پرداخت و در حالی که سالن های بسته باقی می ماند. به طور منظم کارکنان پاره وقت گزارش به تعداد 94 کارمندان هستند که اجازه رفتن و 174 کامل-تایمر به دنبال کاهش پرداخت از 35% (یا بیشتر برای کارکنان بالا) در حالی که نگه داشتن منافع خود را. “تحت شرایط renegotiated موقت قرارداد ابتدا در آوریل 20 همه (101 full-time) اعضای ارکستر را دریافت 65% هفتگی خود حداقل مقیاس اعلام این خبر گفت:.

دیزنی هال بود تعطیل مارس 12. کارکنان نگه داشته شده است در حقوق و دستمزد در این فاصله چهار هفته. در زمان اسمیت گفت که از دست دادن بلیط درآمد فقط از لغو سه ماه از سالن دیزنی را نشان می دهد را به مقدار $9-10 میلیون.

اسمیت افزود: LA Phil خواهد شد به احتمال زیاد تکیه می کنند و حتی بیشتر به شدت در انسان دوستی در آینده تاریک ماه, اما, طولانی ممکن است آنها گذشته است.

ارکستر فیلارمونیک انجمن با اشاره به این که هسته کارکنان حمایت یلا (جوانان ارکستر لس آنجلس) را نگه داشته و در ارائه دانش آموزان آموزش از راه دور.

“به خاطر نوازندگان, کارکنان, دانش آموزان, معلمان و مخاطبان و جوامع ما در خدمت ما مصمم به حمایت از انجمن آن را به عنوان طول می کشد و این بسیار دشوار گام” گفت: رئیس هیئت مدیره Thomas L. Beckmen. “ما بسیار زیاد ایمان در LA Phil رهبری توانایی برای هدایت سازمان را از طریق این زمان نامشخص است. هنگامی که ما هیچکدام از آنها را ما آماده خواهد شد برای گرد هم می آیند و دوباره در تجربه جمعی است که به معنای بسیار به همه ما است.”

برخی از موسسات هنری در L. A. در حال حاضر ماشه در تابستان. مرکز تئاتر گروه عمده دیگر در مرکز شهر هنر سازمان نقل مکان کرد و در پایان ماه مارس به لغو همه از آن بهار و تابستان پخش در Ahmanson علامت مخروطی فروم و کرک داگلاس تئاتر با امید از سرگیری برای فصل پاییز است. به CTG است furloughed 50 درصد از کارکنان خود را تا اوایل ماه اوت بار گزارش شده و نهاد پرداخت کاهش نیمی از کارکنان است که باقی خواهد ماند در برخی از ظرفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im