L. A. رستوران و خدمات مواد غذایی انطباق با کروناویروس با بیشتر Takeout, تحویل, گزینه های

به عنوان کل رستوران گروه های تعطیل در نیویورک (Momofuku) و یا انتقال به بایگانی اطلاعات-تنها گزینه های مانند سیاتل Canlis لس آنجلس رستوران شروع به دنبال کت و شلوار برای کمک به جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری همه گیر. در همین حال برخی در حال بررسی راه های دیگر برای مقابله با کروناویروس احتیاطی و پذیرایی پله تا صفحه به ارائه وعده های غذایی آماده.

در مرکز شهر L. A. منطقه Rossoblu تعلیق است خدمات به طور کامل به عنوان دیوید چانگ Majordomo. Josef Centeno را ارسا & وینستون Baco Mercat نوار Ama و Ama Cita در کالور سیتی در حال حاضر تحویل-تنها. در حالی که Yapa و Wexler را دلی باقی مانده باز شده هر دو رستوران ها ارسال یادآوری به مشتریان که آنها نیز ارائه تحویل و انتخاب کنید تا با Yapa ارائه ویژه “آسایش Yapa” منو از 12-8 بعد از ظهر چهارشنبه از طریق روزهای یکشنبه.

در اواسط شهر high-end رستوران ماهی ماهی گیر و غرب هالیوود کانون ابی بسته اند به طور کامل در حال حاضر. مونتی را خوب برگر بسته شده است تمام نقاط گیاهی برگر نقطه. Urth کافه ارائه شده است تحویل و بایگانی اطلاعات است ،

دریاچه نقره ای را Botanica در حال حاضر ارائه تحویل آن شب منو علاوه بر صبحانه و ناهار و شرق هالیوود نانوایی دوستان و خانواده تعدادی از آماده-به-حرارت غذا گزینه های در دسترس است.

چند Westside رستوران ناهار خوری خوب در حال ساخت آن ممکن است سعی کنید غذاهای خود را در خانه از جمله برخی که قبلا نمی در دسترس از خدمات تحویل. مایکل را Citrin, Tar & Roses و محدود takeout منو از Spago در میان گزینه های در حالی که Katsuya ارائه 20 ٪ تخفیف takeout و تحویل رایگان.

سانتا مونیکا هاکلبری است کاهش سطح بین جداول از بین بردن خود مناطق خدمات و نظافت “به سطح بعدی” وب سایت خود را وعده. هاکلبری وعده داده است که آن را ارائه می دهد مرخصی استعلاجی به ناخوشی کارکنان و توصیه می کند که خرید کارت هدیه می تواند کمک به حمایت از رستوران ها و کارگران خود را در طول این زمان دشوار است. هاکلبری و خواهر و رستوران از جمله روستایی دره میلو و زیتون و عصاره همه ارائه گزینه های مختلف تحویل.

غذا آماده-به-خوردن وعده های غذایی

چند مواد غذایی را به شدت خود را آماده به خوردن وعده های غذایی به عنوان گزینه های خود را در رویدادهای کسب و کار از بین رفته تقریبا یک شبه. HeirloomLA ارائه انواع تازه و freezable entrees استفاده وحشی و چمن تغذیه پروتئین از جمله محبوب لازانیا “کیک” به همراه سالاد و ساندویچ در حالی که LASpice و کشف مرغ نیز ارائه های مختلف تحویل و آماده به خوردن غذا گزینه های طرح. اکثر رستوران ها و کیترینگ خدمات نیز در نظر گرفتن درد به توضیح تعهد خود را به پاکیزگی و بهداشت و مکرر مطابق با اصول بهداشتی.

به روز رسانی به عنوان بیشتر رستوران های نزدیک و یا رفتن takeout تنها…

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>