لس آنجلس تایمز اعلام کرد که روز سه شنبه آن را کردند برخی از کسب و کار به سمت کارکنان و مدیران ارشد را کاهش دستمزد به عنوان درآمد حاصل از تبلیغات بوده است “تقریبا حذف شده” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت نیز به حالت تعلیق در آن 401(k) بازی به صورت غیر اتحادیه کارگران با توجه به شرکت و یادداشت ارسال شده توسط Chris Argentieri رئیس کالیفرنیا بار.

“با توجه به غیر مترقبه اثرات COVID-19 ما تبلیغات درآمد تقریبا حذف شده است,” Argentieri نوشت. “در حالی که ما به پیشرفت های قابل توجهی در رشد ما دیجیتال پایه مشترک و در حال توسعه دیگر منابع درآمد آن است که هنوز رتبهدهی نشده است به اندازه کافی برای جبران ضرر و زیان. اقتصاد در بحران است و این روشن است که ما نیاز به ایجاد برخی از مشکل تغییرات به منظور دیدار با این چالش است.”

خبر می آید و در همان روز که Valence, رسانه های شرکت های بزرگ و پدر و مادر از بیلبورد و خبرنگار هالیوود را بر عهده گرفت و یک دور از اخراج با توجه به همه گیر.

در زمان furloughs شروع به تنظیم شده در مارس 19 و خواهد تا 16 هفته با توجه به یادداشت. مدیران ارشد در کسب و کار جانبی و سرمقاله های جانبی را پرداخت کاهش 5% تا 15% برای 12 هفته است.

اعلام تاثیر نمی گذارد کارگران تحت پوشش لس آنجلس تایمز صنفی که نشان دهنده newsroom کارکنان.

“ما در دیدار با نمایندگان اتحادیه برای تعیین هر گونه هزینه-صرفه جویی در طرح های است که ممکن است اجرا مربوط به نمایندگی کارکنان موجود و قرارداد” Argentieri گفت: در این یادداشت.

انجمن صنفی ارسال شده بیانیه ای در توییتر اعلام کرد این بود که “مشکل” برای یادگیری از اقدامات کاهش هزینه.

“انجمن صنفی قصد دارد برای دیدار با مدیریت به زودی برای کسب اطلاعات بیشتر و به اصرار پشتیبانی کامل از اخبار ما عملیات در طول این جهانی اورژانس” اتحادیه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر