کار خواستار کمک های بیشتر برای کسب و کارهای کوچک ضربه bushfires


کارگران در کسب و کارهای کوچک باید با توجه به کمک های فدرال برای نجات شغل خود را از آسیب های اقتصادی از تابستان bushfires کار اعلام کرده است در یک تماس برای هزینه های جدید افزایش دهد.

Ramping تا سیاسی مبارزه با بیش از بازیابی و اقتصاد نیروی کار به نام برای بزرگتر دستمزد برنامه کمک های کوچک برای کارفرمایان که از دست داده اند و کسب و کار در پی آتش سوزی.

Opposition Leader Anthony Albanese has called for a wage assistance program for employers struggling after the bushfires.

رهبر مخالفان Anthony Albanese به نام برای دستمزد برنامه کمک برای کارفرمایان مبارزه پس از bushfires.اعتبار:Alex Ellinghausen

کار رهبر Anthony Albanese گفت: کارگران می تواند با پرداخت معادل Newstart به بالا حقوق خود و جلوگیری از آنها را از دست دادن شغل خود را هنگامی که کارفرمایان خود را نمی تواند استطاعت به نگه داشتن آنها را در.

آقای Albanese قرار نیست هزینه به پیشنهاد اما به چالش دولت به انجام بیشتر برای کمک به مشتریان در مناطق رنج یک ضربه به گردشگری هزینه های خرده فروشی های محلی و صنعت در پی آتش سوزی.

تبلیغات

“این نه یک صفر-هزینه ورزش” آقای Albanese گفت: در صبح روز دوشنبه به عنوان مجلس از سر گرفته شد و در پی کاهش جهانی sharemarkets و نگرانی در مورد آسیب اقتصادی از coronavirus.

“اگر کسب و کار به سینه دولت از دست دادن درآمد مالیاتی از کارکنان آنها از دست دادن این شرکت مالیات از کسانی که کسب و کار وجود دارد یک تاثیر واقعی.

“و انگار حذفی تاثیر و همچنین به موجب آن اگر کسب و کار ترک این جوامع پس از آن چه شما در حال از دست دادن سرمایه است که رفته است به کسانی که کسب و کار است.”

کار استدلال برای صرف افزایش در زمینه برنامه های مشابه کار کرده بود و زمانی که طوفان آهنگ یاسی زده کوئینزلند ساحل در سال 2011 و گیلارد دولت ارائه شده دستمزد کمک به کارفرمایان معادل Newstart کمک هزینه.

این اجلاس برنامه دولت ارائه شده از دستمزد بالا برای 13 هفته در ابتدا اما تمدید شد به 26 هفته بسته به سرعت بهبود اقتصادی.

نیروی کار گفت: کارفرمایان کوچک بودند رو به یک “جریان نقدی بحران” در حالی که آنها بهبود از bushfires منجر به از دست دادن معیشت خود و مجبور به اخراج کارکنان.

“همین دلیل است که دولت باید با در نظر گرفتن گسترش واجد شرایط بودن و دسترسی به دستمزد برنامه های کمک به کسب و کارهای کوچک به طور قابل توجهی به طور مستقیم و غیر مستقیم تحت تاثیر bushfire بحران” کار در بیانیه ای گفت: در صبح روز دوشنبه.

و همچنین به عنوان استدلال برای دستمزد, کمک, کار گفت: دولت باید راه اندازی یک کسب و کار “گروه ضربت” به توصیه نخست وزیر اسکات موریسون تطبیق کار ابتکار عمل در طول سیل کوئینزلند در سال 2011.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>