لیدی گاگا لگد کردن “یک جهان با هم در خانه” با عملکرد ‘لبخند’

لیدی گاگا لگد کردن “یک جهان: با هم در خانه” برنامه تلویزیونی با یک روح عملکرد “لبخند” کلاسیک نکردم Nat King Cole و جیمی Durante.

دل شکسته که هماهنگ با سازمان بهداشت جهانی از رهبران شرکت های بزرگ و نوازندگان به صورت مجازی کنسرت باز ویژه گفت: “امشب است نه جمع آوری کمک پس از قرار دادن کیف پول خود را دور. … هنرمندان در اینجا به می گویند با تشکر از شما.”

Gaga به نام خاص “ما نامه ای عاشقانه به جهان است.”

ستاره پاپ نیز به اشتراک گذاشته ویدئوها از خودش در Instagram داستان گوش دادن و رقص به همراه اجرای, از جمله التون جان و Lizzo را عمل می کند.

بیش از 70 هنرمندان و مشاهیر جمع آوری شده در سراسر جهان برای کنسرت به افتخار و جشن بهداشت و درمان کارگران که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel و استفان کلبرت در حال میزبانی این رویداد مجازی که همچنین شامل عملکرد و ظاهر از تیلور سویفت, التون جان, Celine Dion, جنیفر لوپز مدونا و سنگ نورد.

شهروند جهانی را “با هم در خانه” است و نه سنتی رویداد جمع آوری کمک مالی. این شهروند جهانی سایت شناسایی راه های مختلفی بیننده می تواند درگیر. آن را “اقدام” سایت شامل مردم چگونه می توانید صدای خود را شنیده و اهدای پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>