لیدی گاگا, رولینگ استونز, بالا, ستاره بیا با هم در خانه’ به صورت Covid-19 کنسرت به نفع

صادر شده در: Modified:

Lady Gaga, Taylor Swift, Paul McCartney, The Rolling Stones, بیانسه و اپرا وینفری در روز شنبه با عنوان ویژه پخش موسیقی کمدی و داستان های شخصی تجلیل از کسانی که در سراسر جهان در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

دو ساعت “یک جهان:با هم در خانه” رویداد های پخش در سراسر چندین کانال های تلویزیونی در ایالات متحده و خارج از کشور, ویژه, یک, که, که از فرهنگ پاپ در بزرگترین ستاره جمع آوری تا کنون به علامت اثرات ویروس.

مشارکت در تمام فیلم در خانه های خود نیز از التون جان, جنیفر لوپز, Stevie Wonder, انگلیسی, ستاره فوتبال دیوید بکهام سابق ایالات متحده بانوان اول میشل اوباما و لورا بوش, Andrea Bocelli, Celine Dion, Billie Eilish بیل گیتس و ده ها تن دیگر.

“من بسیار سپاسگزار برای کارکنان بهداشتی درمانی پزشکی کارگران در تمام فروشگاه های مواد غذایی و کارگران و تحویل مردم پستی کارگران و دیگر سازمان های غیر انتفاعی است که در حال کار بسیار سخت” گفت: دل شکسته که به سازماندهی این رویداد است.

“این است که واقعا یک عشق واقعی نامه ای به همه شما در سراسر جهان و من امیدوارم که یک یادآوری از مهربانی است که اتفاق می افتد در حال حاضر,” او اضافه شده است.

لیدی گاگا ستاره ها با هم می آیند آنلاین برای Covid-19 کنسرت به نفع

این رویداد به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) و گروه غیر انتفاعی شهروند جهانی گفت: داستان های شخصی از معلمان و بهداشت و درمان, مواد غذایی و تحویل پستی و دیگر کارگران است.

آن را نشان داد رسانه های اجتماعی ارسال و اخبار, کلیپ از پزشکان و پرستاران در حال تحسین توسط جوامع در سراسر جهان متروکه های دنیا, نشانه خانواده های تبریک یکدیگر از طریق ویندوز و اعمال محبت در حمایت از کسانی که جدا شده و ضعیف.

“ما نمی درخواست پول امشب” گفت: Stephen Colbert که میزبان پخش در کنار ایالات متحده خود را در اواخر شب تلویزیون رقبای جیمی کیمل و Jimmy Fallon.

به جای دنبال بودجه عمومی این رویداد را تشویق خیر و شرکت ها برای کمک به کسانی که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. شرکت های بزرگ و دیگر اهدا کنندگان در حال حاضر به کمک برخی از $150 میلیون, سازمان گفت.

“آنچه که من می خواهم امشب اگر من می تواند به شما اجازه برای لحظه ای به… ‘لبخند’,” گفت, دل شکسته, لگد زدن شب با راه اندازی به یک نسخه از تصنیف های معروف ساخته شده توسط Nat King Cole.

بیانسه انجام نداده بلکه با ارسال یک پیام ویدئویی که در آن او با اشاره به نامتناسب نرخ مرگ بالا از COVID-19 در جامعه است.

“این ویروس کشتار مردم سیاه و سفید در نرخ هشدار دهنده در امریکا,” او گفت: اصرار بینندگان برای محافظت از خود.

سویفت در پیانو عاطفی داد تفسیر از تصنیف “به زودی شما بهتر” که در اصل نوشته شده است در طول مادرش نبرد با سرطان است.

نورد سنگ های فیلم برداری در چهار مکان های جداگانه خواند “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” با میک جگر و کیت ریچاردز بازی گیتار آکوستیک.

“همه ما قدردانی بهداشت و درمان کارگران اما هرگز مانند در حال حاضر” وینفری گفت: در یک پیام ویدئویی. “آنها واقعا بهترین ها را از ما… ما نیاز به اطمینان حاصل شود که دولت گام تا حال حاضر و ارائه مراقبت های بهداشتی کارگران با تجهیزات و منابع مالی آنها نیاز دارند.”

تعجب می کنم که بازی اواخر لایحه پژمرده کلاسیک “به من تکیه کن” در حالی که مک کارتنی یادآوری است که مادر او یک پرستار و ماما خواند “بانوی مدونا.”

“شما می دانید coronavirus است مشکل زمانی که یک Beatle می شود درگیر” پکتیا میباشد کیمل.

پیشتر در روز شنبه, پاپ, کلاسیک و موسیقی رپ از ایالات متحده و آسیا و خاورمیانه در زمان بخشی در شش ساعت livestream که برجسته آمریکای لاتین ستاره Luis Fonsi R&B خواننده جنیفر هادسون, هنگ کنگ, خواننده Eason چان هند Vishal Mishra و اماراتی نوازنده Hussain Al Jassmi.

مشاهیر و نام مردم را به ماندن در خانه شستن دست های خود را به طور منظم تمرین های اجتماعی فاصله و قرار دادن فشار بر رهبران سیاسی برای معرفی گسترده تست برای این بیماری است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>