لیک بل جوهر غلاف مقابله با 20th Century Fox TV

لیک بل امضا غلاف مقابله با 20th Century Fox Television, طریق او لیک بل Prod. بنر.

معامله می آید تقریبا یک سال پس از بل “برکت این ظروف سرباز یا مسافر” co-creator لیز Meriwether جوهر چهار سال به طور کلی مقابله با استودیو است که بخشی از Disney Television Studios.

“لیک بل یک نیروی خلاق از طبیعت که استعداد باور نکردنی گسترش از بازیگری و کارگردانی به نوشتن و تولید” گفت: 20th Century Fox TV, جمهور, خلاق امور کارولین کسیدی. “او سخت کار می کنند و خلاقیت را کمک کرده اند ‘برکت این ظروف سرباز یا مسافر’ به خنده دار و اصلی و گاهی سری به ما می پرستمش. ما هیجان زده می شود قادر به ادامه به گفتن داستان های بزرگ با دریاچه برای سیستم عامل های مختلف.”

بل که اقدام شده است از اوایل 2000s و تا به حال بازیگران نقش خود را در نشان می دهد مانند “Childrens Hospital” و فیلم هایی مانند “هیچ رشته متصل” در حال حاضر ستاره در و اجرایی تولید “برکت این ظروف سرباز یا مسافر” در کنار Dax Shepard. نشان می دهد که در فصل دوم آن مراکز بر روی یک تازه داماد زن و شوهر که خود را سریع گام ناتمام و در نیویورک زندگی می کند و حرکت می کند به نبراسکا برای یک زندگی ساده تر.

“من بینهایت مشتاق به گسترش من همکاری با کارولین Cassidy, Craig Hunegs Howard Kurtzman و کل 20th Century Fox Television خانواده است. آنها بوده ام دیرین قهرمانان از کار من, بنابراین من افتخار قادر به پیدا کردن یک تلویزیون صفحه اصلی برای شرکت من, Lake Bell Prod. در حال حاضر آنها بوده ام بسیار حمایتی در پروژه های آینده پوشا تمام تن و ژانرهای… اما این بدان معنا نیست که دفتر من خواهد بود در بسیاری از آنجا که شما می دانید… ترافیک” گفت: بل در بیانیه ای.

بل همچنین صدای “پیچک” در DC جهان انیمیشن “هارلی کوئین” سری دیده می شود در Netflix بکشد سری جدید “پزشکی و پلیس است.” او توسط UTA تویستکک چوب ID و Ziffren Brittenham.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>