لیکرز ستاره LeBron James بازی نخواهد کرد اگر NBA ممنوعیت طرفداران از بازی بیش از Coronavirus

لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James گفت که او نمی خواهد در هر بازی اگر NBA ممنوعیت طرفداران از حضور به دلیل ترس بیش از coronavirus.

روز جمعه NBA ارسال یادداشت به تیم گفت: آنها باید آماده برای این احتمال که آنها ممکن است نیاز به بازی بدون طرفداران در حضور و غیاب به منظور گسترش ویروس. چند ورزش لیگ در کشورهایی که coronavirus عفونت بدتر است در حال حاضر گرفته شده مشابه اقدامات احتیاطی. ایتالیا دولت موظف است که تمام رویدادهای ورزشی برگزار می شود بدون طرفداران و سوئیس دولت ممنوع تجمعات بیش از 1000 نفر ترک برخی از بازی هاکی باید تقریبا خالی در می ایستد.

“این غیر ممکن است. I ain’t بازی if I ain’t got طرفداران در میان جمعیت. این که من بازی کنید. من برای هم تیمی های من, من بازی برای طرفداران که آنچه در آن همه مورد است. اگر من تا به عرصه وجود دارد و ain’t no طرفداران در وجود من نیست بازی” جیمز گفت: به یک خبرنگار پس از لیکرز بازی خانگی برابر میلواکی دیگران.

جیمز همچنین وزن در بین المللی ورزش لیگ در نظر گرفتن اقدامات علیه coronavirus.

“I ain’t بازی هرگز یک بازی را بدون هیچ طرفداران از زمانی که من شروع به بازی توپ. I don’t give a damn این ain’t اروپا است. آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام,” او گفت:.

ترس از گسترش coronavirus نهفته است کسب و کار و سرگرمی های صنایع به تعویق افتاد و بسیاری از حوادث است. از جنوب شرق جشنواره فیلم فجر لغو شد در روز جمعه و عمده فیلمهای “هیچ زمانی برای مردن” به تعویق افتاد از آوریل تا نوامبر بیش از نگرانی در مورد ویروس.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>