Landcom از دست می دهد و مرجعیت پس از پر سر و صدا سال


بحرانزده مرجعیت و دولت, ملک, آژانس توسعه Landcom استعفا داد.

سوزان جونز معاون Landcom را ترک پس از بیش از چهار سال در هیئت مدیره و پس از چند ماه از acrimony بر آینده سازمان است که توسط اجرا سابق و رهبر حزب لیبرال جان Brogden.

در یک بیانیه Landcom تایید Ms جونز’ خروج و انتصاب پیتر رابرتز به عنوان رئیس تا زمانی که جایگزینی دائمی می تواند در بر داشت.

Landcom chairwoman Suzanne Jones.

Landcom رئیس سوزان جونز.

“پس از یک دوره از بازتاب در طول دوره تعطیلات خانم جونز معتقد است تازه رهبری از هیئت مدیره است که در بهترین منافع Landcom به آن را قادر به تمرکز بر روی آن کار مهم ایجاد مقرون به صرفه تر و جوامع پایدار برای مردم NSW” این بیانیه می خواند.

تبلیغات

“هیئت Landcom اشاره می کند که مسائل مطرح شده در سال گذشته مربوط به محل کار به شکایت خانم جونز به حال حل و فصل شده است و این [وزیر خزانه داری] مایکل پرات پاک کرده بود او را به بازگشت به وظایف خود است.”

Landcom است که سازمان های دولتی درگیر در توسعه املاک و مستغلات در اطراف سیدنی, مترو, مربع سبز رنگ و تعدادی دیگر از حقيقت است.

در ماه سپتامبر هرالد نشان داد خانم جونز به حال پیدا شده است که لگد به ساق پا یکی از کارکنان خود و رفتار “در یک تهاجمی intimidatory و نامناسب شیوه ای” نسبت به آنها.

با وجود خزانه به دنبال مشاوره حقوقی در مورد نحوه گونی Ms جونز هیچ اقدام گرفته شد.

یک گزارش نوشته شده توسط منابع انسانی مشاوره Wentworth استفاده و برچسب محرمانه به این نتیجه رسیدند نه از 17 اتهامات ساخته شده در برابر Ms جونز توسط کارکنان در این سازمان تا به حال اثبات شده است.

کسانی که شامل “رفتار تهاجمی نسبت به شیوه [redacted] و شرم آور و تحقیر آمیز خود را هنگامی که شما … ابراز خشم است که شما نشسته بودند با Landcom کارکنان و گفت: به دیگران در جدول است که شما باید نشسته شده با ‘مهم تر مردم’.”

تعدادی از دیگر اتهامات ساخته شده در برابر Ms جونز قادر به اثبات.

پس از آن بررسی مختصری آماده برای خزانه داری در ماه مه گذشته “به این نتیجه رسیدند که موثر در روابط کاری نمی توان دوباره برقرار بین Ms جونز و مدیر عامل شرکت و سایر اعضای Landcom هیئت مدیره”.

اما وزارت خزانه داری همچنین نشان داد که در حالی که “وجود کاستی ها در Ms جونز’ رفتارها هیچ یک از اثبات اتهامات … به نظر می رسد ابهام در طبیعت و یا به طبیعت است که اگر خانم جونز یک کارمند را در خود قرارداد فسخ”.

این هرالد‘s CBD ستون در ماه نوامبر گزارش داد وزیر انرژی مت کین پلیس وزیر دیوید الیوت و دیگران در کابینه تا به حال بخش خصوصی مورد نیاز برای خانم جونز به ترک Landcom.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>