لانگراک ضربان COVID به عنوان J-League راه اندازی مجدد بافندگی


زمانی که J-League رزومه این شنبه Socceroos دروازه بان میچل لانگراک را دلیل بیشتر از بیشتر به جشن.

نه به این دلیل که خود را, باشگاه ناگویا Grampus هستند عنوان مورد علاقه های شما و نه به این دلیل آنها در آستانه از چیزی خاص.

Nagoya Grampus goalkeeper Mitchell Langerak.

ناگویا Grampus میچل لانگراک دروازه بان.اعتبار:گتی ایماژ

هیچ سابق ملبورن ویکتوری شات-چوب پنبه و بوندسلیگا نگهبان را به سادگی به لطف که او قادر است به عنوان بخشی از تیم خود در همه.

لانگراک قرارداد coronavirus و مجبور به تحمل 10 روز در بیمارستان طلسم دور از همسر Rhiannon و جوان, پسر سانتیاگو در حالی که او بهبود یافت.

تبلیغات

خوشبختانه او در طول بیماری به سرعت و شده است در آموزش آمادگی برای لیگ سرگیری اما به عنوان 31 ساله نشان دهنده تشخیص بود و شکست او واقعا نیاز است.

“باشگاه رو همه ما تست شده و آن را به عنوان معلوم من مثبت بود. آن بدیهی است که یک شوک اما نکته اصلی در گرفتن همسر و پسر من تست شده,” او گفت:.

“خوشبختانه آنها منفی بودند اما آنها هنوز هم تا به حال به دیدن از 14 روز در قرنطینه.

“من مطمئن هستم که چگونه من آن را برداشت و من حدس می زنم این فقط یکی از کسانی که واقعا بدشانسی چیز است. من تا به حال به من کیسه های بسته بندی شده و سر راست به بیمارستان. این مهم بود که من نگه داشته و دور از خانواده. من ده روز در بیمارستان در حالی که آنها چک کردن همه چیز بود و همه آن را OK.

“من نمی باید هر گونه علائم. چندی بعد من تست منفی و سپس بعد از آزمون پس از تست کردم منفی بود, بنابراین من خوب به آن بروید. این یک وضعیت بد برای من اما آن را به شما فکر می کنم در مورد چیزهایی که خارج از فوتبال است.”

لانگراک معتقد است که او در یک جای خوب در حال حاضر دوره اوج برای یک دروازه بان است. او در خدمت کارآموزی خود را در سطح بالا تحت یکی از بهترین در کسب و کار, Jurgen Klopp, زمانی که کاریزماتیک آلمانی هنوز در میهن خود مسئول بوروسیا دورتموند.

این Queenslander به هیچ وجه تعجب است که زیدان, مردی که قادر به galvanise لیورپول برای شکستن این باشگاه را 30 سال عنوان انگلیسی خشکسالی در چنین سبک های دیدنی و جذاب.

“من پنج سال با زیدان که یک تجربه باور نکردنی. من بسیار آموخته که در آن نقطه در زندگی حرفه ای من. من 21 بود وقتی که من رفتم برای دورتموند, من تا به حال کامل آموزش. او به من وقت برای یادگیری همه چیز به آرامی و کار بر روی بازی.

“او یک مرد مدیر. شما واقعا نمی توانید بازیکنان که چیزهای بد در مورد او می گویند. او دریافت نمی کند مردم آفساید همه کشیدن است در همان جهت.

“او واقعا خوب توانایی ایجاد همه در تیم ملی – این که آیا شما در حال قدرت مربی یا بازیکن مهم و یا حتی کاپیتان – با هم کار کنند. او راه ساخت شما احساس می کنید مانند شما در حال extremley مهم برای موفقیت باشگاه است.

‘وجود دارد که حدود 40 نفر از مربی به بازیکنان برای حمایت از کارکنان و هر فرد به انجام یک کار بسیار مهم برای موفقیت این تیم است. او بسیار خوب در راه او می تواند همه چیز را با هم و همه را به انجام کار درست که آیا شما در خارج از نفع و یا شروع.

“او واقعا خوب بود برای من. او قطعا مرا در زیر بال خود را. من احساس من تا به حال یک ارتباط خاص با او.

“او به من بازی در بازی به منظور توسعه من زمانی که او نیاز به زمانی که بسیاری از باشگاه ها فقط به صورت تصادفی بوندسلیگا بازی به بازیکنان جوان.

“این به من کمک کرد تا تکامل. حتی در فصل گذشته او می دانست که او می روم اما هنوز هم احساس می کنم مثل او واقعا می خواستم به من یک فشار بزرگ, بنابراین من فکر می کنم او در فصل گذشته او با من در حدود 15 بازی من بازی فینال جام حذفی آخرین بازی ها تا کنون.”

“که واقعا به معنای چیزی به من گفت که او مرا درمان در این راه است. من به اندازه کافی خوش شانس به وجود داشته باشد برای مدت پنج سال و با او تمدید قرارداد من چند بار و نشان داد که آنچه او از من است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *