تعداد زیادی از HCQ دوز خریداری شده توسط ما آمده اند از هند: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

یک تکه قابل توجهی از 29 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین خریداری شده توسط ما برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس است از هند و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او ستایش نارندرا نخست وزیر اجازه فروش ضد مالاریا دارو برای درمان رشد تعداد Covid-19 بيمار در امریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر مودی صحبت بیش از این گوشی در هفته گذشته. طی تماس مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست مودی را بلند نگه دارید و در آمریکا منظور از هیدروکسی کلروکین که هند عمده تولید کننده.

هیدروکسی کلروکین شناخته شده توسط سازمان غذا و دارو به عنوان یک درمان ممکن است برای Covid-19 و این است که در حال آزمایش بر روی بیش از 1500 coronavirus بیماران در نیویورک است. پیش بینی است که آن را به کار داده اولیه نتایج مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن به خرید بیش از 29 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین برای درمان بالقوه Covid-19 بيمار.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: ماهاراشترا می بیند 60 مورد جدید, 51 در دهلی نو راجستان 348

“من میلیون ها دوز (از هیدروکسی کلروکین). بیش از 29 میلیون نفر است. من به صحبت کرد نخست وزیر مودی بسیاری از آن (هیدروکسی کلروکین) می آید از هند است. من از او پرسیدم اگر او را رها ؟ او بزرگ بود. او واقعا خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Sean Hannity از فاکس نیوز دوشنبه شب.

“شما می دانید که آنها با قرار دادن یک توقف به دلیل آنها می خواستند آن را برای هند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین.

هند روز سه شنبه اجازه صادرات هیدروکسی کلروکین به ما که پدید آمده است به عنوان کانون جهانی از Covid-19.

همچنین بخوانید: Covid-19: سازمان ملل تعلیق چرخش استقرار نیروهای حافظ صلح تا 30 ژوئن

سه شنبه شب نزدیک به چهار لاخ آمریکایی آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و مرگ و میر بیش از 12,850. در طول مصاحبه تهمت توصیف هیدروکسی کلروکین به عنوان قدرتمند مالاریا مواد مخدر است.

“بسیاری از مردم در حال نگاه کردن به آن و گفت: شما می دانید من نمی شنوند بد داستان من داستان خوب. و من نمی شنیدن هر چیزی در مورد آن باعث مرگ گفت:” ما از رئیس جمهور.

هیدروکسی کلروکین سولفات برای اولین بار سنتز شده در سال 1946 و در یک کلاس از داروها در طول تاریخ استفاده می شود برای درمان و پیشگیری از مالاریا.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به دنبال کمک از نخست وزیر مودی به اجازه فروش قرص هیدروکسی کلروکین به دستور آمریکا برای درمان تعداد فزاینده ای از coronavirus بیماران در کشور ساعت پس از هند ممنوع صادرات ضد مالاریا مواد مخدر است.

همچنین بخوانید: Covid-19 بحران: نقشه coronavirus ردپای سراسر متحده در هند

هند دریافت کرده است مشابه درخواست از دیگر کشورها از جمله همسایگان سریلانکا و نپال. هند گفته است که بررسی آن ممنوعیت صادرات سفارش.

قابل توجه هند تصمیم به ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین رانده است تمایل خود را به سهام از نیاز داخلی و اطمینان حاصل شود که این کشور به اندازه کافی از مواد مخدر است.

“من می شود جای تعجب نیست اگر او را, شما می دانید چرا که هند بسیار خوبی با ایالات متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی لذت بردن از یک دوستی شخصی به عنوان منعکس شده در جمهور پیوستن به نخست وزیر در این “پرونده مودی!” رویداد در هوستون در سپتامبر گذشته. این فوریه تهمت نادر هند خاص از سفر انفرادی به احمدآباد و دهلی نو است.

همچنین بخوانید: PM مودی به بحث Covid-19 shutdown مجلس با طبقه رهبران امروز

هند روز دوشنبه توافق برای لغو ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین به ما. سه گجرات مبتنی بر شرکت های صادرات این قرص به آمریکا, وزیر Vijay Rupani گفت: در روز سه شنبه.

هند با تولید 70 درصد از جهان را عرضه هیدروکسی کلروکین با توجه به داروسازی هند داد (IPA) دبیر کل Sudarshan Jain.

این کشور دارای ظرفیت تولید 40 تن از هیدروکسی کلروکین (HCQ) هر ماه بنحوی 20 کرور قرص 200 میلی گرم در هر. و از آنجا که مواد مخدر نیز استفاده می شود به صورت خودکار از بیماری های ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس تولید کنندگان خوب و ظرفیت تولید آن نیز می توان یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>