بزرگتر تعادل کمک می کند تا شما را بزرگتر وام: Padmaja Chunduru, هندی, بانک

در ماه اوت سال 2019 دولت اعلام کرد قصد دارد به ادغام 10 بخش عمومی بانک (PSBs) به چهار. این حرکت شامل اللهبد بانک ادغام با بانک ایجاد هفتم بزرگترین بخش عمومی بانک (PSB) با Rs 8.08 تریلیون دلار در آن کتاب است.

در مصاحبه با T E Narasimhan, Padmaja Chunduru, MD&CEO, هندی, بانک گفت که این ادغام خواهد بود یکی از موفق ترین ادغام در بانکی. ویرایش گزیده ای:

چگونه است که روند ادغام (اللهبد بانک با بانک) پیشرفت ؟

آن است که رفتن به عنوان برنامه ریزی شده و ما چسبیده به ما مهلت. با این حال, آن است که تنها پس از دولت بیرون می آید و با اطلاع رسانی که ما قادر خواهد بود برای تصمیم گیری در این سهم مبادله و جزئیات دیگر.

کارکنان به طور عمده از Allabahad بانک را مطرح و مسائل و نگرانی های…

در ابتدا وجود دارد برخی از مسائل به عنوان آنها نگران امنیت شغلی, تبلیغات, نقل و انتقالات, در میان دیگران است که در حال رسیدگی توسط من شخصا از طریق تاون هال نشست. من صرف حدود 20-25 ساعت حضور در این جلسات. هیچ کارکنان به سطح متوسط خواهد شد از دست دادن شغل خود را از آنجا به سختی وجود دارد هر گونه تداخل شاخه. ادراک کارکنان تغییر کرده است پس از این جلسات. آنها بیشتر خوش بینانه در حال حاضر.

هر گونه پیش بینی نشده چالش ؟

آزمون واقعی است اعدام. با وجود این بهترین برنامه ریزی شما نمی توانید حکومت غیر منتظره. در حالی که محصولات مشابه هستند و تقریبا در تمام بخش های دولتی و بانک ها و برخی از افزایش سرعت مورد نیاز است. این ادغام یک چالش بزرگ است اما من فکر می کنم ما به خوبی آماده شده برای آن است. ما استخدام بازنشسته DMD از SBI که به کار گرفته ادغام SBI تابعه با SBI.

چه زمانی شما به دنبال برای آن ادغام ؟

آن را 9-12 ماه و خواهد شد بسیاری از هزینه صرفه جویی در همکاری. اللهآباد (هند) بانک چند مجوز مانند general ledger از اوراکل و آن است که یک سیستم بهتر از هند بانک. بنابراین ما تصمیم به اتخاذ اللهبد بانکی سیستم. مجوزهای اضافی بسیار ارزان تر از رفتن برای یک RFP. بسیاری از سخت افزار های مانند سرورهای موجود در بانک. این می تواند به راحتی جای داده اللهبد بانک.

هنگامی که شما فکر می کنم ادغام خواهد شد شروع به پرداخت سود سهام?

در شرایط کسب و کار و سود و دیگران از 2022.

آیا ادغام نهاد نیاز به هر گونه سرمایه ؟

برای 10-12 درصد رشد ما نمی نیاز به هر گونه سرمایه است. اگر ما می خواهیم به رشد سریع تر ما سقف در هر دو ردیف اول و ردیف دوم است.

ما انتظار داریم (پس از ادغام) به لمس تومان 10 تریلیون دلار تا سال 2022 که ممکن است نیاز به حدود 2,000 تومان کرور سرمایه است.

هر گونه مزایای که شما انتظار نیست اما که آمده اند تا با ادغام کنید ؟

وجود دارد بسیاری از چیزهای جدید است که پدید آمده اند. بزرگتر ترازنامه به طور خودکار شما را قادر به دادن وام های بزرگتر به بزرگتر مشتریان. در حالی که این مقدار که هندی, بانک قرض می تواند در حال حاضر محدود شده به 3,000 تومان کرور روپیه در هر مشتری در ترکیب نهاد می disbuirse وام از تا تومان 5,000-6,000 کرور. این را در بزرگتر مشتریان و ما قادر خواهد بود به قدرت مذاکره در شرایط قیمت گذاری شده است. ما همچنین قادر خواهد بود به سندیکای وام. خوشبختانه هر دو بانک ها استفاده نمی شود کامل قرار گرفتن در معرض محدودیت در همه شرکت ها.

هندی, بانک برخی از کراوات یو پی اس برای عبور از فروش محصولات بیمه زندگی و بیمه عمومی. اللهآباد (هند) بانک بیمه فرعی – جهانی Sompo عمومی بیمه. ما فرض می کنیم آن را شامل می شود در ادغام و با آن که هند بانک نیز شروع به فروش آن می تواند درآمد اضافی برای هر دو بانک ها.

هندی, بانک قوی است و در شرایط کسب و کار خبرنگاران و اللهبد بانک همچنین دارای یک شبکه قوی از کسب و کار خبرنگاران. مدل خود را کمی متفاوت است, اما از آن است که یک مدل خوب است و ممکن است ما را از تکرار آن در سال آینده. وجود دارد مقدار زیادی از کسب و کار آنها را از طریق کسب و کار خبرنگاران است که به پایین آوردن هزینه.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>