Larsen & Toubro معاملات پایین به صورت مستقیم چهارم روز بازدید جدید کم 52 هفته

سهام Larsen & Toubro (L&T) و تجارت بود که پایین تر برای چهارمین مستقیم روز لغزش 1.3 درصد در روز سه شنبه به آمار 52 هفته کم از Rs 1,244 در BSE. ساخت و ساز و مهندسی شرکت بورس معامله شد و در پایین ترین سطح خود از فوریه 18 2019.

در نه ماه گذشته, L&T underperformed بازار با کاهش 22 درصد در مقایسه با 2 درصد افزایش در معیار S&P BSE Sensex در طول دوره.

L&T در ماه های اکتبر تا دسامبر چهارم (Q3FY20) نتایج زیر اجماع برآورد با توجه به 5 درصد کاهش در زیرساخت های بخش درآمد در حساب اعدام موانع مانند ممنوعیت فعالیت های ساخت و ساز در, national capital region (NCR) و سیاسی headwinds در ماهاراشترا, در میان دیگران.

در ضمن S&P BSE کالاهای سرمایه شاخص آمار یک روز به داخل کم از 16,281 و معامله شد و نزدیک به آن 52 هفته سطح پایین 16,225 لمس کردن در اوت 23, 2019 در روز به داخل معامله است.

به گفته تحلیلگران در Emkay جهانی خدمات مالی اکثر شرکت ها در مهندسی و کالاهای سرمایه ای (ECG) برجسته جهان رو به وخامت اقتصاد کلان روند و تیره و تار دولت در امور مالی مؤثر در جهت چشم انداز چالش های اجرای کار و سرمایه استرس ناشی از تشدید وضعیت نقدینگی.

“با وجود کاهش رشد دید و افزایش چالش ها در کار سرمایه ما را دیده اند و نه سهام اصلاح زیادی در این بخش است. ما بر این باوریم که ادامه داد: منظور جریان و اعدام ناامیدی منجر خواهد شد ده امتیاز از سهام در این بخش و بر این اساس ما نزولی موضع در بخش”, شرکت کارگزاری گفت: در کالاهای سرمایه ای بخش گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>