آخرین بورگس ایستاده آماده به گام به رهبری نقض در Redfern


او هرگز بدون برادران خود هرگز به طور متوسط بیش از 50 دقیقه برگزار هرگز یک موقعیت رهبری در جنوب سیدنی.

اما توماس بورگس تنظیم شده است برای انجام تمام کارهایی که و بیشتر اگر او تولید بیشتر از همان را به عنوان او در یک روز جمعه و قبل از فصل برنده بیش از Parramatta.

در برابر یک مارماهی خط آشغال با NRL تجربه Rabbitohs سابقه تیم ملی عمدتا با رزرو کلاس و حاشیه های دانش آموزان کلاس اول.

بورگس تنها بازیکن به احتمال زیاد به وین بنت تیم برای یک دور و او به یک نگاه اجمالی از آنچه در زندگی می تواند مانند به عنوان Rabbitohs’ بسته شد.

تبلیغات

او دربسته در محیط چشمگیر شب با یک مهم در نیمه دوم سعی کنید.

“این همیشه خوب است که بیش از” بورگس گفت.

“آن جوان به سمت بدیهی است که ما تا به حال [شب جمعه]. من واقعا خوشحال منجر به پسران است. من باید سعی کنید تا به عنوان یک بیت از یک رهبر در این سال است.”

بورگس اشکال به عنوان یک مهم و کلیدی به Rabbitohs’ لیگ برتر امیدوار است در این سال به دنبال ثروت از تجربه است که ترک این باشگاه در تابستان.

کاپیتان سابق و برادر سام به عنوان به خوبی به عنوان جانباز جان ساتون, آویزان کردن, چکمه, در حالی که دوقلو جورج نیز به خانه بازگشت به سوپر لیگ در انگلستان است.

که برگ 27 ساله توماس به عنوان یکی از ترین چاشنی جلو و بین المللی زبان انگلیسی است که به خوبی آگاه از نقش او در حال حاضر باید بازی در سال 2020 است.

Tom Burgess led the charge for Souths on Friday night in the absence of retired brother Sam and Super League-based twin George.

تام بورگس رهبری مسئول Souths در شب جمعه در غیاب بازنشسته برادر سام و سوپر لیگ-بر اساس دوقلو جورج.اعتبار:NRL عکس

“من همیشه سعی می کنید و سرب توسط اقدامات واقعا. اما به شما به عنوان یک پدر شما گام تا کمی بود که کمی از صدا به عنوان به خوبی در زمین,” او گفت:.

مسئولیت اضافی است که به احتمال زیاد به گسترش به دقیقه بیشتر در این زمینه است.

داشتن هرگز به طور متوسط بیش از 45 دقیقه در حرفه خود توماس پانچ کردن حدود 50 دقیقه در اولین حضور خود را از سال در روز جمعه.

“ما واقعا یک طرح عظیم رفتن به آن. ما فقط مرتب کردن بر اساس رفت و ببینید که چگونه از آن می رود ببینید که چگونه بازی می رود’,” او گفت:.

“من که از روی لئامت دادن در نیمه اول, اما من احساس واقعا خوب است.

“من در آنجا ماند و در آنجا احتمالا کمی طولانی تر و سپس در نیمه دوم فقط من فکر می کنم این طرح از 10 دقیقه و پس از آن ما فقط می ماند وجود دارد.”

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>