آخرین سفارشات: درب نزدیک در معشوق ورزشی پناهگاه برای استرالیایی ها در نیویورک


گفته می شود که در نیویورک یک انسان آزادی خود را پیدا کنید و یا از دست دادن خود را به اختراع خود را حتی به بازنویسی تاریخ خود را.

توسن مت تسلیم قطعا شکل آینده خود را پس از یک مستی داد و بیداد, در اپل بزرگ تر از چهار سال پیش.

سابق Essendon کاپیتان Jobe واتسون پناه وجود دارد به طور موثر از دست دادن خود را در طول 12 ماه ممنوعیت توسط سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ برای استفاده از مکمل های.

اما “شهری که هرگز نمی خوابد” شده است وحشیانه تحت تاثیر coronavirus اپیدمی و با توجه به کاهش شدید در حقوق NRL و AFL بازیکنان همراه با امکان آنها ممکن است در حال بازی فوتبال در استرالیا در ماه دسامبر آنها بعید به رهبری وجود دارد آینده این مختصر خارج از فصل است.

تبلیغات

آنها قطعا نمی تواند بازدید از مورد علاقه خود را سوراخ آبیاری استرالیا بار در نیویورک به سمت غرب.

این نوار که در آن سابق طوفان پارتی پسران برت سهره و اتاق های ساخته شده خود را در خانه برای فرار از طوفان سندی در سال 2012. که بهانه ای خود را.

این بسته در اوایل ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از یک اتفاقی برای فروش توسط مالک مت Astill سابق مردانه پایین-گریدر.

Former prime minister Julia Gillard popped into The Australian on her last night of a US tour in 2011 to have a drink with Matt Astill.

نخست وزیر سابق جولیا گیلارد ظهور به استرالیا در آخرین شب از یک تور در ایالات متحده آمریکا در سال 2011 به یک نوشیدنی با مت Astill.اعتبار:اندرو Meares

دوازده سال پس از باز کردن نوار Astill شروع مذاکرات در اواخر سال گذشته با مالکان جدید که قصد تبدیل آن به یک ایرلندی نوار. آنها به امضا مدارک در اوایل ماه مارس.

سر پایین بوم تا مردانه پایین-گریدر Astill رد مفهوم عقاب چشم انداز است که منجر به فرصت طلب فروش, ابراز همدردی عمیق برای همکار صاحبان سختی مواجه بار در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

او شخصا به تماشای بیش از 35 سابق راگبی لیگ بین المللی 30-منبع بازیکنان و مجموعهای از مقابل ستاره عبور از درب استرالیا.

اما آن را به طور منظم که در درجه نخست در افکار خود را. او امیدوار است که NRL و AFL فصل recommence و صاحبان جدید نشان می دهد telecasts.

یکی به طور منظم است نیویورک حمل و نقل (مترو) رئیس اندی Byford. انگلیسی است که همچنین زمان صرف شده در سیدنی در سال 1980 به عنوان مدیر عامل شرکت راه آهن پارسیان او در جنوب سیدنی حامی. “اندی به نوار برای تماشای 2019, انگلستان/سیاه پوستان همه راگبی جام جهانی در مرحله نیمه نهایی با افتخار لباس پوشیدن و در سال 1980 در جنوب سیدنی ‘Minties لفاف بسته بندی’ نیوجرسی” Astill می گوید.

یکی از اولین به طور منظم یک استرالیا banker Wayne Froud بود که در نیویورک برای 30 سال یا بیشتر. Wayne شد اختصاص داده شده به سنت جورج فن در حال رشد بود اما با بازی در حالی که در ایالات متحده است. خود را به طور منظم بازدیدکننده داشته است به نوار Astill خواهد دوباره آموزش او در مورد این بازی و هر هفته Froud پاپ خواهد بود برای هر دو زنده St George بازی و تکرار. Froud نشسته با افتخار در نوار در اکتبر 2010 تماشای مورد علاقه خود را اژدها ضرب و شتم خروس در فینال.

استرالیا نیز سرگرم بالا مشخصات بازدید کنندگان است.

این نوار که در آن نخست وزیر به تماشای فوتبال بزرگ بازی در ساعات اولیه; روپرت مرداک به نام; استرالیا جشن گرفته بودن پیش نویس به NBA; و سابق پت هندی ها و پاکستانی ها شلوغ با هم به تماشای جام جهانی کریکت نهایی. بزرگترین آن شب بود, جمع آوری کمک برای کسانی که خانه های خود را در سال 2009 ویکتوریا bushfires.

Indian great Sachin Tendulkar at the Cricket World Cup semi-final against Pakistan in 2011.

هند بزرگ Sachin Tendulkar در جام جهانی کریکت در مرحله نیمه نهایی مقابل پاکستان در سال 2011.اعتبار:ایسنا

دومین شب 2011 هند v پاکستان در جام جهانی کریکت در مرحله نیمه نهایی در سال 2011.

“تلفن ما را متوقف نمی زنگ برای روز منجر به مسابقه” Astill می گوید. “ما رزرو در دقیقه. من قرار دادن تمام پاکستانی ها طبقه بالا و سرخپوستان طبقه پایین. آن چنان گیج کننده با تمام نام هایی که من شروع به دادن آنها در انگلیس و نام. من فقط می گویند: “خوب, شما در حال جان اسمیت” و در لهجه هندی, آنها می گویند, ‘OK OK من جان اسمیت!’

“هر هند و پاکستان می دانستیم که ما تنها محل نمایش آن است. من پریود خودم که من فکر می کردم وجود دارد خواهد بود یک مسابقه شورش در خیابان 38 و پلیس نمی خواهد درک جاذبه … ‘آره, آره,, شورش, بیش از کریکت’.

“به هر حال هر کس رفتار و در واقع وجود دارد به سلامتی همه دور زمانی که آنها نشان داد که دو کشور PMs نشسته در کنار یکدیگر.”

Malcolm Turnbull رفت و در آنجا به خروس شکست طوفان در سال 2018 NRL grand final; ایرلندی PM لئو Varadkar بود اواخر بازدید کننده در روز سنت پاتریک 2018 به دنبال انگلستان v ایرلند شش کشور اتحادیه راگبی بازی داشتن فقط صرف کمتر مغزی ساعت در جلسات با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

Astill بود که مربی در منلی در 1990s توسط ملبورن طوفان فرانک Ponissi مرتبط با خود مربی سابق در دسامبر. آنها انتخاب سه نمرات تیم از بازدید از بازیکنان به چالش کشیدن چشم انداز با توجه به سه تن از بزرگترین halfbacks تا کنون – اندرو جونز, Johnathan Thurston و کوپر Cronk – همه تا به حال یک نوشیدنی در استرالیا.

این انتخاب نیز بر اساس بار مصرف که توضیح می دهد که چرا نه زمان grand final مربی کریگ بلامی سر مربی هستم و رزرو کلاس مربی.

Ponissi گفت: خود را هوشیار رئیس “کریگ نامیده می شود توسط نوار در هر یک از شش ما بازديد به مطالعه آمریکایی تیم های ورزشی و بسیاری از طوفان استراتژی برنامه ریزی شده است تخم وجود دارد.”

سه استرالیا بازیکنان NBA جشن در استرالیا پس از پیش نویس.

Andrew Johns receiving a New York Knights singlet and ball from Matt Astill in 2003.

اندرو جانز دریافت نیویورک شوالیه واحد و توپ از مت Astill در سال 2003.اعتبار:Darren Pateman

Astill گفت: نوار شد انتخاب خود را در طول زندگی مشاهده بازی یکی از 2009 دولت از مبدا سری.

یک زن و شوهر در لباس یکپارچهسازی با سیستمعامل بریزبن Broncos jerseys او نزدیک خودروی اینکه پسر خود را اگر انتخاب کرده اند می تواند پیش نویس خود را حزب وجود دارد. بازیکن پتی میلز. دو شب پس از انتخاب توسط پورتلند تریل بلیزرز میلز جشن و اهدا پیراهن که آویزان در نوار کنار دیگر کشباف فرسوده توسط استرالیایی ها.

در سال 2014 دانته Exum به دنبال میلز با جشن های, آیا به عنوان بن سیمونز در سال 2016.

همکار تالار ستاره NBA جو اینگلس و متی alex angelo به طور منظم بازدید بار با alex angelo دعوت به تماشای مورد علاقه خود را Collingwood.

NBA ستاره شکیل اونیل بود و تعجب مهمان برای شام و یک شب. Astill توصیف آن به عنوان “بزرگترین خوردن عملکرد توسط یک نفر تا کنون در 12 سال. دالاس Donnelly آرتی Beetson و دیوید ‘قاطر’ Hosking نمی کردم در هر نقطه در نزدیکی او.”

همراهی طبقه پایین از طریق آشپزخانه برای جلوگیری از جمعیت بزرگ اونیل متوقف شده توسط گنت توالت که محل بود و حاکی زیادی اقدام به ضرب گلوله از کریکت ایان Chappell. (درب به زنان تا به حال یک عکس از ژان Shrimpton از سال 1965 VRC دربی روز).

Astill می گوید از اونیل به دستشویی توقف “او گران dunny … به معنای واقعی کلمه” یک لوله کش بود به فوریت به نام.

نزدیک keg اتاق شد مختصر مخفیگاه یک دزد مسلح که به سرقت از یک محلی فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی و دنبال شده توسط پلیس. “پلیس برنده” Astill می گوید. “مشتریان لذت می برد و سرگرمی.”

نوار دیده می شود بسیاری از به خواب رفتن از جمله بازدید کننده به طور منظم بازیگر Michael Caton (با نام مستعار داریل Kerrigan از قلعه). مشتاق Broncos حامی Caton تماشای تیم خود را در ساعات اولیه و در زمان چرت زدن. Astill در زمان cheeky عکس با برچسب: “به او بگویید که او را در خواب”.

از همه یادگاران آویزان است که در نوار ، Reschs’ آبجو پوستر (تحسین Singo در یک دیدار), Astill طول می کشد افتخار در نامه ای از نخست وزیر سابق جولیا گیلارد که او را برای 2009, سیاه, شنبه, جمع آوری کمک. او تصدیق میکند در آن طول می کشد برخی از آشتی با نامه خود را به ما فرزند دریافت شده از مغلوب ساختن پیشی جستن.

Astill که در سفر به نیویورک در یک شخصی سفر از کشف, بازی های برگزار شده برای نیویورک شوالیه; به نمایندگی از ایالات متحده در برابر استرالیا و تصرف فرصت باز کردن استرالیا پس از کار به عنوان یک barman در شرق فوقانی جانبی. Ponissi می گوید: سابق خود به اتهام: “هر کس دوست داشت با او بازی در منلی و هر کس دوست داشت کاری برای او در نوار. اخلاق کار خود را و دوستانه رفتار می تواند یک الگو برای هر NRL بازیکن.”

اتفاقی در این روز بسیار نوار منتقل شد به صاحبان جدید آن اعلام شد نیویورک-بر اساس تیم تا به حال تسلیم پیشنهاد بازی در یک حرفه ای از لایه انگلستان RFL.

در حالی که Astill منتظر لیگ راگبی برای شروع در صفحه اصلی و یکی از جدید خود او است صفحه اصلی-تحصیل خود دو بچه در حالی که همسر یک دکتر با این نسخهها کار در اورژانس بيمارستان ،

در بسیاری از نیویورک شبیه مورد علاقه خود کد. “این است که بسیار انعطاف پذیر به جای روحیه عاقلانه و اقتصاد حکیم,” او می گوید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>