اواخر Wall St رالی مجموعه برای تقویت بازار محلی

بارگذاری نمودار…

FMG نمی تعویق انداختن سنگ آهن حمل و نقل – هنوز

استرالیا خیش Fortescue فلزات گروه می گوید: شیوع کروناویروس در چین هنوز محدود هر یک از آن سنگ آهن به محموله های اما می گوید این است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در یک “وضعیت در حال تحول”.

ترس است که چین در تلاش برای محدود کردن سرعت پخش كردن, coronavirus می تواند مختل زنجیره تامین و صدمه زدن به تقاضا برای سنگ آهن کلیدی کینگ کالا رانده اند تیز سقوط در قیمت سهم از استرالیا به چین متکی به معدن. BHP و Rio Tinto شده اند آمار با Fortescue ریختن بیش از 10 درصد در این هفته.

Fortescue اجرایی الیزابت Gaines گفت: بنادر چین بزرگترین فولادسازی منطقه هوبئی بسته شده بود این هفته در تلاش برای مهار این ویروس اما Fortescue تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر گونه درخواست به تاخیر ورودی آن محموله.

“ما هنوز عامل همانطور که ما پیش بینی کرده بود … ما نمی هر گونه تحویل برای مشتریان در هوبئی استان تا پایان بهمن ماه” Ms Gaines گفت: در روز پنج شنبه.

شما می توانید در اینجا بخوانید.

CBA رئیس امیدوار بدترین است برای رسوایی بانکی بازپرداخت

بانک مشترک المنافع اجرایی مت Comyn ابراز امید چرخه بازپرداخت مشتری که پانچ یک میلیارد دلار در صنعت سود تصویب کرده است و اوج آن به عنوان وام دهندگان سعی در بازسازی خود را آلوده شهرت.

یک سال پس از تاریخی Hayne سلطنتی کمیسیون تحویل گزارش نهایی خود را, آقای Comyn همچنین رئیس استرالیایی ارتباط بانکی (آبا) گفت که در سراسر صنعت بانک ها قرار داده بود “یک معامله بزرگ از کار” را بازسازی برنامه های.

در حالی که تاکید او نمی تواند می گویند قطعی که آیا این هزینه ها تا به حال به اوج خود رسید گفت: بانک ها بوده است “به قلب مسائل” و کار او در راه به بازپرداخت مشتریان به درستی.

“البته ما همه می خواهم به فکر می کنم ما بسیار نزدیک به پایان است که از آغاز” آقای Comyn گفت.

کلنسی بیشتر در اینجا.

تبلیغات

آمازون soars در درآمد ضرب و شتم

Amazon.com گفت: فروش آن شروع به پریدن کرد در طول فصل کریسمس و سود به مراتب بیش از انتظارات به عنوان بزرگترین خرده فروش آنلاین کوتاه تحویل بار و جلب بیشتر خریداران به آن وفاداری به باشگاه نخست.

سهام آن شد تا بیش از 13 درصد در بعد از ساعات معامله در وال استریت در روز پنج شنبه شب (جمعه AEST) به عنوان شرکت همچنین پیش بینی درآمد تا $US4.2 میلیارد دلار ($6.25 میلیارد دلار) در سه ماهه جاری. که یک سیگنال است که در جریان آن سرمایه گذاری در حمل و نقل نمی خواهد پاک کردن آن e-commerce و ابر ثروت های بادآورده.

جف بزوس آمازون, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت که این شرکت در حال حاضر بیش از 150 میلیون پرداخت می شود اعضا در آن وفاداری به باشگاه نخست 50 درصد افزایش از خرده آخرین افشای در سال 2018 است. مشترکین بازگشت به آمازون برای بهره مندی از قدرت پردازش مانند تحویل سریع و تلویزیون و خرید خود را از ما بقال غذاهای کل بازار و محبوب مجموعه ای از کنترل صوتی اکو بلندگو نیز برگشتاندن مشتریان بیشتر است.

بیشتر وجود دارد در اینجا.

مشکوک, علت دیر Wall St دوباره بجای اول برگشتن

سهام ایالات متحده بازگشت دیر به دید عالی در روز پنج شنبه پس از سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد چین coronavirus یک اورژانس جهانی در حالی که درآمد نقاشی یک تصویر مخلوط.

پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش اولین حادثه از فرد به فرد گسترش این ویروس که گفت: در هفته های اخیر دیده می شود بی سابقه شیوع ملاقات بی سابقه پاسخ. آن که به توصیه محدود کردن تجارت و یا سفر به چین است.

“بازار شروع به در این نگاه و می گویند در برخی از نقطه در زمان این خواهد تاج و اخبار خواهد شد شروع به گرفتن بهتر است” گفت: هنر هوگان رئیس استراتژیست بازار در ملی اوراق بهادار در نیویورک است.

“اقدامات احتیاطی گرفته شده است و این بدان معناست که در برخی از نقطه وجود خواهد داشت نور در انتهای تونل است که زمانی که بازار واکنش نشان می دهد سازنده.”

شما می توانید در اینجا بخوانید.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر