آخرین اخبار زنده: باران ویران در سراسر هند هشدار قرمز در کارناتاکا

Kerala floods, rains, Dam

تمام 6 پرده از Pamba سد باز برای 60 سانتی متر زیر بارش باران در منطقه در Pathanamthitta منطقه در روز یکشنبه.

آخرین اخبار زندگی می کنند: یک هشدار قرمز شده است به صدا در هفت منطقه از باران-زده کارناتاکا که در آن یک مرگ گزارش شده در روز یکشنبه در نظر گرفتن تلفات به 13. این هشدار قرمز صادر شده است در Dakshina کانادا Udupi, Uttara کانادا Chikkamagaluru حسن Kodagu و Shivamogga مناطق هند و هواشناسی بخش (IMD) پیش بینی کرده است سنگین و بسیار سنگین و بارش باران.

سطح آب از Mullaperiyar مخزن در ایدوککی منطقه کرالا رسیده 136 پا اواخر یکشنبه شب. در ایدوککی منطقه جمع آوری برگزار می شود بحث و گفتگو با جمع از Theni در کشور همسایه تامیل نادو بیش از انتشار آب از طریق تونل به Vaigai سد.

در ضمن بیش از 800 روستا در 20 منطقه اوتار پرادش شده اند برخورد با جاری شدن سیل و چندین رودخانه ها جریان بالاتر از سطح خطر کمک کمیساریای کرد. با توجه به آی شرق موسمی است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به فعال دوباره در بمبئی و سایر نقاط ساحلی ماهاراشترا از امروز.

در ارتباط باشید برای آخرین اخبار روز

گرفتن تمام به روز رسانی های زنده

خودکار تازه کردن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>