این هیچ راز که این تپه از L. A. زرق و برق دار Los Feliz محله به رخ کشیدن یک گنج واقعی از معماری سنگهای. یکی از آنها این است که این دلربا, فرانسوی, خانواده سلطنتی تودور در احیای ساخته شده در دهه 1930 و طراحی شده توسط فرانک اسکات Crowhurst معمار مسئول والت دیزنی در نزدیکی خانه و خانواده و Burbank استودیو.

ذکر شده در سال گذشته برای $2.2 میلیون خانه به سرعت به فروش می رسد برای حدود $100,000 بیش درخواست نشان دهنده یک جنگ سخت جنگ مناقصه و صاحبان جدید امی و برنده نویسنده/تهیه کننده لورن Pomerantz و همسر نویسنده/بازیگر الیزابت هیگینز کلارک.

بهترین و شناخته شده برای “Ellen DeGeneres Show” — او نوشتن اعتبارات در بیش از 300 قسمت و تولید کننده اعتبارات در نزدیک به عنوان بسیاری از Pomerantz نیز نوشته شده به صورت “شنبه شب زنده” و به تازگی به ثمر رساند خود را EllenTube دیجیتال سری “نه بزرگ با لورن.” در پاییز گذشته فاش شد که “یکی می سی سی پی” دو Tig Notaro و استفانی Allynne خواهد مستقیم و در عین حال-به-توان-با عنوان ویژگی بر اساس Pomerantz واقعی-داستان زندگی. همانطور که برای هیگینز کلارک او نوه مرحوم پرکار نویسنده مری هیگینز کلارک ادبی غول پیکر که تعلیق و رمز و راز قتل پلیسی به فروش بیش از 100 میلیون نسخه در ایالات متحده به تنهایی.

به عنوان در خور یک خانه طراحی شده توسط دیزنی, معمار, زن و شوهر جدید لس فلیز کلبه غرق در غریب جزئیات و پری افسون. خیابانهای تا یک سنگ پله و به مراتب بالاتر از خیابان زیر خانه نمای ویژگی های معنوی صحنه از یک گربه, یک دختر و یک دسته از غازها اچ در گچ bas-relief. یک آب نبات سیب قرمز جلوی درب باز می شود به تصویر کتاب, کامل, اتاق نشیمن, همه decked با سربی ویندوز چوب مخابره سقف فرفورژه روشنایی و درشت شومینه. صاحبان قبلی دو غیر معروف آقایان حتی اضافه شده “شیطان”-شایسته بنفش فلر مبل و پرده واقعا رانندگی تم پری خانه.

محبوب ترین ها در انواع

فراتر از اتاق نشیمن وجود دارد یک اتاق ناهار خوری با مبهم قرون وسطی مبلمان و دقیق wainscoting و اندود گچ و سیمان به علاوه درب های فرانسوی برای اجازه دادن به نسیم تابستان خنک ورود. یک به روز رسانی آشپزخانه ارائه می دهد غذا خوردن در جزیره و ضد زنگ لوازم و دن/اتاق خانواده شامل یک آجر شومینه, قفسه و جذاب صندلی کنار پنجره.

طبقه بالا نهفته است اتاق خواب استاد است که صف در دو طرف توسط جراحی-سربار ویندوز برای نور طبیعی و متقابل تهویه. این به روز رسانی استاد حمام حمام بخار و ساخته شده است در خیساندن وان و — تا حدودی unconventionally — مشترک با دوم اتاق خواب طبقه بالا که صاحبان قبلی تبدیل به یک روح در اتاق/اتاق نشسته دسته کوچک موسیقی جاز.

دیگر خصلت و ویژگی ها عبارتند از یک سوم اتاق خواب واقع در طبقه پایین — بهترین راه حل مناسب برای زندگی در, خدمتکار, و یا یک شبه houseguest — جدا دو-گاراژ ماشین و کاملأ پیچیده آراسته حیاط خلوت با مجسمه هجز رشته, نورپردازی, معماری-طرح آجر پاسیو و ویستریا-تحت پوشش منطقه ناهار خوری. در این فهرست وجود دارد “بالقوه برای اضافه کردن یک” اگر آن را ناشناخته اگر هیگینز کلارک و Pomerantz خواهد untertake هزینه نصب و راه اندازی چنین است.

و دوست داشتنی هیگینز کلارک-Pomerantz کلبه اتفاق می افتد به دروغ بر خاص Los Feliz خیابان اشاره کرد به بسیاری از چهره های معروف — برخی از زن و شوهر نزدیکترین همسایه جدید شامل “آتلانتا” showrunner Stephen Glover, اواخر تام خرده کیبورد Benmont Tench “بازی های گرسنگی” بازیگر/میلیاردر اری برنده زن Elizabeth Reaser و دیپلو که اتفاق می افتد خود را به خانه بلافاصله در کنار درب.

جورج و آیلین مورنو از کلر ویلیامز برگزار مثال; James هنکاک Coldwell Banker repped خریداران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de