رهبران اصرار زنان برای مبارزه با مردسالاری پول و پوشیدن آپارتمان در تاریخچه مذاکرات

اگر یکی از درس های است که Billie Jean King امیدوار به انتقال به نسل بعدی از زنان به دنبال مبارزه برای برابری جنسیتی این است: پول قدرت است.

که بلانت پیام تحویل داده شده توسط افسانه ای ورزشی پیشگام در صبح روز شنبه در جلسه افتتاحیه از تاریخچه مذاکرات یک رویداد daylong در کارنگی هال به میزبانی A+E Networks. پادشاه برجسته بود در کنار نویسنده و فعال گلوریا استاینم “سرآشپز بالا” میزبان و نویسنده Padma Lakshmi و انواع editor-in-chief کلودیا Eller در یک پنل با تمرکز بر چگونه زنان در موضع قدرت باید تغییر فرهنگ است. خبرنگار تحقیقی رونان فارو تعدیل بحث.

پادشاه گفت: جمعیت که او مشکل توسط تعدادی از جاه طلبانه زنان جوان او ملاقات که جونگ با جمع آوری ثروت است.

“من می خواهم زنان جوان به خصوص [بدانید] این یک چیز خوب را به مقدار زیادی از پول” پادشاه گفت:. “پول در برابر قدرت تحرک انتخاب و سلامت. پسران آموزش داده می شود به دنبال پول است. دختران هستند. دریافت پول به خاطر پول به شما می دهد قدرت است.”

آن را طولانی نیست قبل از گسترده مکالمه تبدیل به موضوع خشونت جنسی تاثیر #MeToo جنبش و بزرگتر حقوقی و فرهنگی اهمیت تجاوز به اعتقاد دست به سابق فیلم مغول Harvey Weinstein.

“من فکر نمی کنم ما باید به حال Weinstein حکم 10 سال پیش” استاینم گفت.

لاکشمی اضافه شده است که او هنوز هم نگرانی در مورد محیط زیست است که او 10 سال یک روز صورت می شود. او با تاکید بر لزوم هوشیاری در مبارزه برای برابری زنان در همه جوامع به حاشیه رانده شده.

“من نمی خواهم او را به رفتن به هنر و مواجه با برخی از خوک مانند Harvey Weinstein,” او گفت:. “شما می توانید تغییر قوانین, اما اگر شما نمی تغییر فرهنگ و ذهنیت کسانی که قوانین اجرا نمی شود.”

Eller ساخته شده یک نقطه ستایش Farrow برای کار خود را در کمک به Weinstein به عدالت از طریق خود را در معرض منتشر شده در نیویورکر در سال 2017.

“اگر آن را برای شما نبود و خود را بی باک گزارش Harvey Weinstein, ما نمی خواهد که تا به حال حکم. هاروی هنوز هم برگشتاندن به اتاق های هتل” Eller گفت. “گناه حکم یک پیروزی بزرگ برای نه تنها تمام زنان شجاع که علیه او شهادت اما تمام زنانی که بیرون آمد و صحبت کرد و حقایق را در مورد اینکه مورد آزار و اذیت مواجه و تجاوز.”

استاینم ارائه دیدگاه در چگونه فعالان پیدا کردن انگیزه برای ادامه جنگ در مواجهه با چالش های طاقت فرسا.

“چیز خوب در مورد قدیمی بودن این است که شما به یاد داشته باشید زمانی که آن را بدتر. بنابراین آن را به شما امید می دهد,” او گفت:. “چیز خوب در مورد جوان بودن شما دیوانه به عنوان جهنم است. بنابراین ما به یکدیگر نیاز دارند.”

در بحث تعصبات بزرگ و کوچک است که زنان در زندگی روزمره Eller بازگو تجربه او سال گذشته در جشنواره فیلم کن. او متوقف شد در راه خود را به جشنواره باز شب جشن و سرور با امنیت بود چرا که او با پوشیدن کفش های تخت — که گارد امنیتی تلقی نقض لباس رسمی لباس کد. Farrow نام آن را “نبرد آپارتمان.”

Eller مطمئن جمعیت که او “به nines” و این که او کفش تخت بودند “بسیار فانتزی.” او به عنوان استدلال با نگهبان و دیگر سرپرست میشل Sobrino-Stearns, گروه عنوان ناشر و مدیر درآمد افسر انواعشروع فیلمبرداری ارز در آی فون خود را. در نهایت Eller بود اجازه ورود به این رویداد است.

“من وحشت زده آنها را” Eller گفت. “من را تهدید به قرار دادن ویدئو در Variety.com.”

او بعدها متوجه شدند که ” جشنواره کن رئیس تیری Frémaux عصبانی بود با او برای به چالش کشیدن امنیت و ایستاده خود زمین است. چند هفته پیش Frémaux ملاقات با او در لس آنجلس و Eller کردم معذرت.

“او گفت:,” شما می توانید هر آنچه شما می خواهید.’ من فلیپ فلاپ آماده رفتن به” برای جشنواره امسال” Eller شوخی.

استاینم خواست جمعیت برای همیشه فکر می کنم در مورد تصویر بزرگ چگونه مردسالار و سلسله مراتبی سیستم های نگهداری و اجرا در هنگام مقابله با مشکلات از عدالت اجتماعی است.

“اولین گام در هر مردسالاری در جهان است که کنترل بدن زنان به عنوان وسیله ای برای تولید مثل” او گفت:. “ما باید برای اتصال این به همه چیز می کنیم و آن را نمی بینیم در برخی از کمی محفظه بیش از اینجا.”

لاکشمی ذکر نمونه هایی از مترقی تلاش برای برابری جنسیتی در خارج از ایالات متحده از سهمیه قانونگذاران در تونس به مرخصی اجباری سیاست در کبک. او تاکید کرد که زنان نیاز به کمک طلب کردن مردان به عنوان متحدان برای رسیدن به تغییر واقعی. “ما باید به کار با مردان — اگر شما نمی شما فقط کف زدن با یک دست” او گفت:.

استاینم کردم آخرین کلمه پر جنب و جوش در طول 45 دقیقه جلسه با تشریحی مشاهده است.

“ما از این چیزی به نام رحم” استاینم گفت. “اگر ما رحم ما خوب خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>