لیگ زنان نخبه دریافت تضمین در قرارداد و امید برای فصل


نخبگان NRLW بازیکنان برای دریافت اطمینان در خود را Jillaroos قرارداد برای سال 2020 و همچنین تشویق رقابت خود را جلو بروید اگر NRL فصل قادر به از سرگیری مذاکرات coronavirus بحران است.

اجتناب از مرحله نهایی مسابقات بین بازی بزرگترین زن ستاره و NRL, بازیکنان گفته بودند شنبه شب که لیگ راگبی بازیکنان Association (RLPA) خواهد شروطي بین $50 ، 000 و $100,000 به پرداخت نخبگان قرارداد.

Jillaroos captain Sam Bremner

Jillaroos کاپیتان سام Bremnerاعتبار:NRL عکس

این NRL خواهد به طور بالقوه هر صندوق مانده بدهکار به این بازی 20 خیمه بازیکنان. Jillaroos بازیکنان امضا شد به خیمه NRL قرارداد در ماه دسامبر و با دریافت 5000 دلار با قسط بعدی به علت پرداخت می شود در ماه اوت است.

آن را یک پیروزی برای بازی زنان, ستاره, شده اند که در تاریکی چپ خود را در مورد بازی آینده و زنده ماندن از NRLW در سال 2020 است.

تبلیغات

آن را اعتقاد بر این NRL مدیر عامل شرکت تاد گرینبرگ و RLPA رئیس Clint نیوتن را با برگزاری نشست با نخبگان و گروه روز چهارشنبه به دلیل لغو بازیکنان آنها متعهد به انجام هر کاری که ممکن است به NRLW ماندگار اگر مردان قادر به ادامه فصل خود را.

آن را کاهش ترس های برگزار شده توسط برخی از بازی بزرگترین زن ستاره خود را در مسابقات از جمله دولت مبدا و تست شد به کنسرو به دلیل کمبود درآمد.

بسیاری از بازی زن ستاره های سابق از جمله استرالیا Jillaroos کاپیتان سام Bremner, باید درآمد از دست رفته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس و خطر بیشتر مشکلات مالی بدون راگبی لیگ.

پیشتر در روز سه شنبه Bremner گفت: AAP بازیکنان نخبه در سمت چپ شده بود “به شدت سوخته” با فقدان ارتباط از NRL بیش از زنده ماندن این زنان رقابت باید بازی بازگشت در سال 2020 است.

در حال حاضر NRL و RLPA در مذاکرات در مورد چگونگی ادامه با مردان فصل در کاهش هزینه های ساخت و اما آینده رقابت های زنان بود که با توجه به تمدید شود و شروع در ماه اوت همچنان نامشخص است.

در حالی که پذیرش این موضوع که لیگ راگبی ممکن است بازگشت در سال 2020 Bremner گفت: بازی گروه می خواهد به ارائه گزینه های جایگزین برای اجرای این رقابت ها ارزان تر است.

و در حالی که گفت نه در مورد پول Bremner قاطعانه بود که زن راگبی لیگ بازیکنان را به مرکز زندگی خود را در اطراف NRLW فصل است.

“من احساس می کنم که آنها هم درک نمی کنند که آنها گرفته نشده زمان به فکر می کنم در مورد آن و یا آنها فقط نمی مراقبت” Bremner گفت: از NRL. “این است که بزرگ برای ما است. ما سخت کار می کرد تا برای رسیدن به این نقطه و به فکر می کنم آنها فکر می کنم ما فقط در حال رفتن به آمده به عقب در سال آینده زمانی که آنها کمی بیشتر از نظر مالی آماده به ما فقط دیوانه است.

“ما همه ورزشکاران ما همه خانواده های ما نمی توانیم فقط به نگه و بازی rugby league برای یک سال.

“ما نمی آمد از این راه دور به تنها از این راه دور آمده. ما باید بیشتر به NRL از یک گروه است که آنها فقط می تواند عزل کند.”

پخش حقوق زنان بازی ها به طور جداگانه مذاکره خواهد شد که یک عامل در NRL است تصمیم نهایی در مورد زنده ماندن از رقابت.

اما زنان به تنهایی دولت از مبدا سری ثابت شده است به یک رتبه بندی آمار در دو سال گذشته.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>