به بیرون درز پایگاه داده میریزد نور در چین بازداشت Uighurs


پکن: برای دهه اویغوری حالى كه سنگ بستر خود را از جامعه کشاورزی در چین تا غرب دور. در روزهای جمعه او موعظه اسلام به عنوان یک دین صلح است. در روزهای یکشنبه او تحت درمان بیمار با داروهای گیاهی. در زمستان او خریداری زغال سنگ برای فقرا است.

A rally in Hong Kong in December to show support for Uighurs and their fight for human rights.

یک تظاهرات در هنگ کنگ در ماه دسامبر برای نشان دادن حمایت برای Uighurs و خود را برای مبارزه برای حقوق بشر.اعتبار:AP

اما به عنوان یک دولت چین توده بازداشت کمپین فرا گرفته Memtimin Emer بومی منطقه سین کیانگ سه سال پیش و سالمندان امام فرا گرفت و محبوس همراه با سه تن از پسرانش زندگی در چین است.

در حال حاضر به تازگی نشان داد پایگاه داده در معرض در جزئیات فوق العاده دلایل اصلی بازداشت Emer او سه پسر و صدها نفر دیگر در Karakax County, سنتی حل و فصل بر روی لبه سین کیانگ را Taklamakan صحرا که در آن بیش از 97 درصد از آن حدود 650,000 ساکنان اویغوری.

کسانی که به دلایل? دین خود را و خود را در روابط خانوادگی.

تبلیغات

پایگاه داده پروفیل توقیف از 311 افراد با بستگان در Karakax شهرستان و شامل اطلاعات در مورد بیش از 2000 از خود و بستگان و همسایگان و دوستان. هر ورودی شامل بازداشت شدگان نام و آدرس و هویت ملی تعداد بازداشت, تاریخ و محل همراه با یک پرونده در خانواده مذهبی و جامعه پس زمینه, دلیل بازداشت و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای انتشار آنها.

A satellite image shows a forced internment camp in the Xinjiang region of China. Experts say the Chinese government has detained up to 1.8 million Uighurs, ethnic Kazakhs and other Muslim minorities for what it calls "voluntary job training".

یک تصویر ماهواره ای نشان می دهد که مجبور اردوگاه در منطقه سین کیانگ چین است. کارشناسان می گویند دولت چین بازداشت است تا به 1.8 میلیون Uighurs قومی قزاق ها و دیگر اقلیت مسلمان برای آنچه آن را “داوطلبانه کار آموزش”.اعتبار:Planet Labs از طریق AP

گرفته شده به عنوان یک کل پایگاه داده ارائه می دهد کمال مشاهده و در عین حال به چه مقامات چینی تصمیم گرفت که به قرار داده و اجازه خروج از اردوگاه های بازداشت به عنوان بخشی از سرکوب است که قفل شده دور بیش از یک میلیون و اقلیت های قومی و بسیاری از آنها را مسلمانان است.

پایگاه داده را نشان می دهد که دولت با تمرکز بر دین به عنوان یک دلیل برای بازداشت – و نه فقط سیاسی با افراط گرایی به عنوان مقامات ادعا می کنند اما فعالیت های عادی مانند دعا و یا حضور در یک مسجد. این نشان می دهد که مردم با بازداشت بستگان خود هستند احتمال بیشتری برای پایان دادن به در یک اردوگاه جرم کل خانواده مانند Emer را در روند.

“این بسیار روشن است که عمل مذهبی است که هدف قرار داده گفت:” دارن Byler یک دانشگاه کلرادو محقق تحصیل در سین کیانگ.

“[دولت] می خواهد به قطعه جامعه به جلو و خانواده ها از هم جدا و آنها را خیلی بیشتر در معرض بازآموزی و دوباره آموزش و پرورش است.”

سین کیانگ منطقه ای دولت پاسخ نمی دهند به فکس درخواست دهید. پرسید که آیا سین کیانگ است که هدف قرار دادن افراد مذهبی و خانواده خود را سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: “این نوع از مزخرف است که ارزش اظهار نظر در.”

دولت چین گفت: در گذشته که مراکز بازداشت هستند به صورت داوطلبانه کار آموزش و که آن را نمی تبعیض مبتنی بر دین.

چین تلاش کرده است برای دهه ها به کنترل سین کیانگ که در آن مادری که عمدتا مسلمان Uighurs طولانی نارضایتی پکن قانون است. پس از شبه نظامیان تنظیم کردن بمب در یک ایستگاه قطار در سین کیانگ پایتخت در سال 2014 رئیس جمهور چین راه اندازی به اصطلاح “مردم را به جنگ با ترور’ تبدیل سین کیانگ به دیجیتال پلیس دولت است.

نشت از پایگاه داده به شرح زیر انتشار در ماه نوامبر از یک طبقه بندی طرح. به دست آمده توسط کنسرسیوم بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی در این طرح نشان می دهد که این اردوگاه ها در واقع مجبور ایدئولوژیک و رفتاری re-آموزش و پرورش مراکز اجرا می شود.

A file photo of a government detention centre in Artux in the Xinjiang region of China.

یک فایل عکس از یک دولت بازداشتگاه در Nischu در منطقه سین کیانگ چین است.اعتبار:AP

پایگاه داده ها می آید از منابع در اویغوری تبعید جامعه و طلسم نیست که کدام اداره دولتی آن را صادر و یا برای آنها. بازداشت شدگان ذکر شده همه می آیند از Karakax شهرستان است. لیست تایید شد از طریق مصاحبه با سابق Karakax ساکنان هویت تأیید ابزار و دیگر لیست ها و اسناد و مدارک.

پایگاه داده را نشان می دهد که کادر کامپایل پرونده بر بازداشت شدگان به نام “سه حلقه” شامل بستگان خود جامعه و پس زمینه مذهبی است.

بازداشت شدگان و خانواده های آنها و سپس سفت و سخت طبقه بندی شده توسط دسته. خانواده های تعیین شده به عنوان “قابل اعتماد” و یا “قابل اعتماد نیست”. خانواده را “نور” و یا “سنگین” مذهبی اتمسفر و پایگاه داده نگه می دارد تعداد چگونه بسیاری از بستگان هر یک از بازداشت شدگان در حال قفل شده است و در زندان و یا ارسال به یک “مرکز آموزش”.

مقامات با استفاده از این دسته بندی ها برای تعیین چگونه مشکوک یک فرد بود – حتی اگر آنها تا به حال مرتکب هیچ جرم.

دلایل ذکر شده برای توقیف عبارتند از “جزئی مذهبی عفونت” “اختلال دیگر افراد با مراجعه به آنها را بدون دلایل” “بستگان در خارج از کشور” و یا “تفکر سخت به درک.”

دانشجوی سابق عبدالله محمد توصیف Emer به عنوان یکی از معتبرترین امام در منطقه است. او تغذیه گرسنه به خرید زغال سنگ برای فقرا و درمان بیمار را با دارو است.

اما اگر Emer به حزب کمونیست تایید موعظه او حاضر به موعظه کمونیست تبلیغات محمد گفت: در نهایت در حال اجرا به مشکل با مقامات. او بود محروم از موقعیت خود به عنوان امام در سال 1997.

هر چند او متوقف شد و از حضور در تجمعات مذهبی در سال 2017 مقامات بازداشت Emer در حال حاضر در هشتاد و او را محکوم به زندان است. این پایگاه به نقل از چهار اتهامات مختلف نوشته: “تکان دهنده تروریسم” اقدام به عنوان یک غیرمجاز “وحشی” امام پس از سخت عربستان وهابی فرقه و غیر قانونی انجام آموزه های دینی.

محمد به نام این اتهامات نادرست است. Emer متوقف موعظه خود تمرین شکل متوسط از اسلام و هرگز از خواب صدمه زدن به دیگران اجازه دهید به تنهایی تکان دهنده ترور محمد گفت.

Emer را سه پسر شد همه پرتاب در اردوگاه ها به دلایل مذهبی و اگر آنها نبودند به اتهام جنایات. پایگاه داده نشان می دهد که رابطه خود را به Emer و خود را در پس زمینه مذهبی ناشی از مسئولان به این باور آنها بیش از حد خطرناک برای اجازه دهید بیرون.

“خانواده خود را مذهبی جو ضخیم است. توصیه ما به او (Emer) ادامه آموزش” یادداشت های یک ورودی برای او جوانترین پسر Emer Memtimin.

اما آن را تنها مذهبی که بازداشت شدند. داروساز Tohti Himit بازداشت شد در یک اردوگاه برای داشتن رفته چند بار به یکی از 26 “کلید”, بیشتر کشورهای مسلمان, پایگاه داده گفت:. یک کارمند سابق گفت: Himit شد سکولار نگه داشتن صورت خود را تراشیده است.

“او بسیار مومن او نمی رفتن به مسجد گفت:” حبیب الله که کاهش یافته است را به نام او از ترس از عذاب در برابر خانواده هنوز هم در چین است.

“من شوکه شده بود چقدر پوچ دلایل بازداشت شدند.”

پایگاه داده میگه Himit رفته بود به یک مسجد سه بار در سال 2008 هنگامی که به حضور پدر بزرگش در مراسم تشییع جنازه. در سال 2014 او رفته بود به استان های دیگر برای گرفتن پاسپورت و رفتن به خارج از کشور.

که دولت به این نتیجه رسیدند نشان داد Himit خطرناک بود و نیاز به “ادامه آموزش است.”

Emer است که در حال حاضر تحت بازداشت خانگی به دلیل مسائل مربوط به سلامت محمد شنیده است. این معلوم نیست که در آن Emer پسران هستند. هر چند محروم از مسجد و راست خود را به تدریس Emer به حال بی سر و صدا به مبارزه طلبیده مقامات دو دهه با ماندن درست به ایمان خود.

“او هرگز متمایل به پایین به آنها – و به همین دلیل آنها می خواستند برای از بین بردن او را” محمد گفت.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>