صادر شده در: Modified:

لبنان کابینه جدید موفق به کسب رای اعتماد در مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه بر اساس یک طرح نجات مالی آن را به جلو برای دست و پنجه نرم کردن با یک بحران عمیق.

تبلیغات

رئیس مجلس شورای Nabih Berri تبریک لبنان قانونگذاران که شنبه از طریق هشت ساعت جلسه قبل از برگزاری یک رای گیری که دیدم 63 84 نمایندگان مجلس حاضر به اعتماد به نفس خود را به دولت جدید است.

صحبت فقط قبل از رای گیری نخست وزیر حسن دیاب گفت: دولت خود را در اولویت قرار بود حفظ ارز خارجی مورد نیاز برای بحرانی واردات و که همه گزینه ها برای برخورد با یوروباندز بلوغ در این سال مورد مطالعه قرار گرفتند که.

گزارش از پایتخت بیروت, FRANCE 24 لیلا مولانا-آلن گفت: همه روزه جلسه آغاز شد و با Diab “تخمگذاری کابینه بیانیه و برنامه های خود را گفت: آنها قرار بود برای مقابله با فساد…[که] آنها را به شکل برنامه ای برای کمک به فقیر در جامعه آنها را به بازگشت به صنایع بومی محلی در تجارت” او توضیح داد.

Diab همچنین گفت که او را برای پیاده سازی “دردناک” اقدامات برای احیای اقتصاد است. لبنان یکی از بالاترین بدهی نسبت در جهان ایستاده در بیش از 150 درصد از تولید ناخالص داخلی و بدتر شدن بیش از سال های اخیر با رشد اقتصادی و نرخ بیکاری بالا.

نخست وزیر گفت: کابینه اش بود “رفتن به رعایت اقدامات ریاضتی که کمک کنندگان بین المللی گفته اند که آنها باید برای تصویب به منظور دسترسی به 11 میلیارد دلار پتانسیل بودجه برای لبنان. بسیاری از لبنان در اینجا احساس می کنم آنها می توانند در صورت هر گونه ریاضت بیشتر آنها در حال حاضر در یک وضعیت وخیم” توضیح مولانا-آلن.

جامعه بین المللی متعهد شده است بیش از 11 میلیارد دلار در شدت مورد نیاز کمک های مالی اما آن را مشروط بر اجرای سریع اصلاحات اقتصادی.

درگیری معترضان با پلیس در خارج از مجلس

در اوایل سه شنبه معترضان در خارج از ساختمان پارلمان با نیروهای امنیتی است که با استفاده teargas و ماشین های آب پاش برای متفرق کردن آنها.

صلیب سرخ گفت: در مجموع 373 نفر برای درمان teargas قرار گرفتن در معرض و آسیب های دیگر از جمله 45 بودند که به بیمارستان منتقل شد.

Diab کمی شناخته شده علمی و سابق وزیر آموزش و پرورش وظیفه بود با تشکیل یک دولت در ماه دسامبر پس از تظاهرات انبوه رسمی برابر فساد اداری و اقتصادی مجبور نخست وزیر سعد حریری به استعفا.

اما بیش از سه ماه در قهر تظاهرکنندگان شارژ که کابینه جدید رسیدگی به مطالبات و قادر نخواهد بود برای نجات لبنان اقتصاد بیمار.

قبل از اینکه جلسه شروع شده و در یک منطقه محاصره توسط پلیس ضد شورش و سربازان و معترضان mobbed و انداخت بطری آب رنگی-شیشه وسایل نقلیه از قانونگذاران در تلاش برای متوقف کردن آنها را از رسیدن به مجلس است.

اما به اندازه کافی قانونگذاران رسیده مجلسی به رای معتبر است. یک عضو مجلس تبدیل شده تا با چشم های سیاه و سفید پس از یک سفر کوتاه به بیمارستان پس از او زخمی شد تلاش برای رسیدن به اتاق.

دیده بان حقوق بشر را محکوم کرد استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان.

“نیروهای امنیتی با پرتاب گاز اشک آور و ضرب و شتم مردم گفت:” آیا Majzoub, لبنان محقق دیده بان حقوق بشر.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su