لبنان نمی تواند ‘خرس فشار’ از بدهی می گوید: بعد از تنظیم مرحله اول تا کنون به طور پیش فرض

صادر شده در: بروز رسانی:

لبنان نمی تواند در دیدار آینده خود را بدهی سررسید نخست وزیر اعلام کرد در شنبه تنظیم شدت مدیون دولت در دوره به صورت مستقل به طور پیش فرض آن را به عنوان چنگ زدن با یک بحران بزرگ مالی.

تبلیغات

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت نخست وزیر حسن دیاب اعلام کرد تعلیق اوراق قرضه پرداخت $1.2 میلیارد دلار به دلیل در مارس 9, گفت ذخایر ارز خارجی برخورد کرده بود سطح خطرناکی پایین و مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای اساسی.

Diab گفت: لبنان بدهی عمومی رسیده بود حدود 170 درصد از تولید ناخالص داخلی به معنی این کشور نزدیک به ترین در جهان به شدت مدیون دولت است.

“بدهی تبدیل شده است و بزرگتر از لبنان می تواند تحمل و بزرگتر از توانایی لبنان برای دیدار علاقه

پرداخت,” او گفت:. “در شرایط فعلی دولت توان پرداخت آمدن سررسید …

“لبنان دولت را در تلاش برای تغییر ساختار بدهی های خود در راستای منافع ملی با برگزاری نمایشگاه حسن نیت در مذاکرات با وام دهندگان,” او اضافه شده است.

به طور پیش فرض علامت یک مرحله جدید در یک بحران است که با چکش اقتصاد از اکتبر برش حدود 40% از ارزش این ارز محلی انکار نکات و ترفندها دسترسی کامل به سپرده های خود و دامن زدن به ناآرامی.

بحران است به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بزرگترین خطر برای لبنان ثبات پس از پایان 1975-90 جنگ داخلی.

لبنان در مجموع از حدود 31 میلیارد دلار در اوراق قرضه است که منابع به رویترز گفت در روز جمعه دولت به دنبال بازسازی در مذاکرات با طلبکاران.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>