‘لگو کارشناسی ارشد’ می دهد Endemol شاین شارون لوی پیروزی دیگر

شارون لوی در رول است. به مدت دو سال در یک ردیف Endemol درخشش آمریکا, آمریکای شمالی — جایی که وضع مالیات به عنوان رئیس جمهور unscripted و اسکریپت برنامه نویسی شده است بخشی از دارای امتیاز بالا جدید نشان می دهد در ساعات پر بیننده.

در این سال آن را “لگو کارشناسی ارشد” است که به طور متوسط 2.1 امتیاز در میان بزرگسالان 18-49 در زندگی+7 رتبه بندی. در سال گذشته این بود که “نقاب خواننده” دارای امتیاز بالا نشان دادن واقعیت از هفت سال گذشته. (هر دو را نشان می دهد هوا در فاکس; Endemol درخشش دیگر درگیر در “نقاب خواننده.”) علاوه بر “لگو کارشناسی ارشد” در هفته های اخیر Endemol درخشش نیز تولید تجدید حیات از دو unscripted franchises: “Extreme Makeover: Home Edition” برای HGTV و “بزرگترین بازنده” در ایالات متحده آمریکا است.

“به طور کلی آن است که واقعا ارزش دو سال گفت:” لوی که وارد Endemol درخشش در سال 2017 پس از 12 سال در Spike TV (که بعدها بدل به برترین شبکه).

لوی شده بود سر از سری اصلی در سنبله که در آن او توسعه بازدید مانند “جوهر استاد” “نوار نجات” و “Deadliest Warrior” و همچنین اسکریپت کرایه مانند “وکو.” قبل از این که او یک تولید کننده و اجرایی در سنگ استنلی (“مول”) اما داشتن یک خریدار برای مدت طولانی در سنبله “من گاد من فروشنده دریا, پاهای, بازگشت,” او گفت:. “من تا به حال برای دریافت استفاده می شود به رانندگی در سراسر شهر. به طوری که این نشانه ای از موفقیت خوبی است. این است پاداش به خارج و همکاری با بسیاری از انواع مختلف از مردم از این شبکه ها به سیستم عامل و تیم خود من.”

Endemol درخشش آمریکا رئیس/Endemol درخشش آمریکای شمالی مدیر عامل شرکت Cris Abrego گفت: لوی و تجربه به عنوان یک خریدار می دهد شرکت “یک قدرت اضافه شده زمانی که ما در حال توسعه را نشان می دهد. او می داند که آن را به یکی از اندازه متناسب با تمام بنابراین او طول می کشد زمان به خیاط هر زمین برای هر یک از خریدار و چه نیازهای خود را ممکن است.”

Abrego همچنین با اشاره لوی “شور و شوق واقعی برای تلویزیون… در حال حاضر یک هفته نمی رفتن بدون شارون توصیه های جدید نشان می دهد به من.”

در سطح جهانی Endemol درخشش صاحب تولید زونا که پشت اسکریپت بازدید مانند “آینه سیاه و سفید,” “Broadchurch” و “Peaky Blinders” و مالیات متهم شده است با گرفتن Endemol درخشش آمریکای شمالی را به درام اسکریپت بازی. که شامل جدید را در “مدینه فاضله” بر اساس اصل انگلستان سری که پخش شده در کانال 4.

برای این سازگاری در حال تولید برای آمازون نخست, جیلیان فلین در حال نوشتن و تولید گرافیک رمان هیجان انگیز بازیگران John Cusack, Rainn Wilson و ساشا خط.

Showtime دستور دیگری Endemol درخشش آمریکای شمالی پروژه “Ripley” مستقیما به سری. بر اساس “ریپلی” رمان توسط Patricia Highsmith, Steve Zaillian متصل به نوشتن و مستقیم فصل اول با بازی اندرو اسکات.

و تحت لوی بخش نیز در حال توسعه را در Endemol درخشش اسرائیل سری “ملکه” با Gal Gadot و شوهرش.

یک قدم اشتباه: فاکس “تقریبا خانواده” بر اساس Endemol درخشش استرالیا فرمت “خواهران.” نشان می دهد به تازگی لغو شده توسط Fox; که اخبار همزمان با BuzzFeed گزارش وی از سوی مامورین که ستاره Timothy Hutton حمله یک دختر 14 ساله در سال 1983.

در حقیقت فضای فاکس در زمان بیش از تولید “نقاب خواننده” پس از آن فصل اول اما لوی صعودی است چگونه است که نشان می دهد کمک کرد تا دوباره علاقه به این ژانر است. فراتر از راه اندازی “لگو کارشناسی ارشد” “Extreme Makeover: Home Edition” و “بزرگترین بازنده” استودیو نیز پشت اساسی “برادر بزرگ” و “MasterChef”; او همچنین به راه اندازی “خانواده غذا” سال گذشته در ABC.

“وجود دارد فرصت های بیشتر از همیشه و بسیاری از کسانی که در مکان های بالا اشتها برای کیفیت unscripted برنامه نویسی” لوی گفت. “من فکر می کنم اگر شما کسی که می تواند نوآوری و بزرگ قصه گو شما هیچ کمبود مکان برای انجام این کار است.”

در 2019, Endemol درخشش شمال امریکا به فروش می رسد بیش از یک دوجین unscripted و سری اسکریپت تحت لوی; رسانه های دیگر استودیو کار کرده است عبارتند از دیزنی+ اپل+, Quibi Netflix بکشد و NBC.

“مثل این است که یک تلویزیون شناس,” لوی گفت. “ما به چتر نجات به این فرهنگ های مختلف و نگاهی به آنچه اتفاق می افتد. آن را هرگز خسته کننده — من دوست دارم که در مورد این کار است. من عاشق این واقعیت است که من را وادار به انجام هر دو nonscripted و اسکریپت. هر دو فوق العاده برای من مهم است. و آن را نگه می دارد ذهن خود را واقعا تازه در هر دو سبک. شما را به آنچه شما یاد بگیرند که در یکی به دیگری و بالعکس…. . آن بوده است بسیار گیج کننده و بسیار شلوغ و البته همیشه مملو از فراز و نشیب. اما به طور کلی این واقعا یک پاداش دو سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>