لایپزیگ از بین بردن تاتنهام برای اولین بار به هشت نقطه

صادر شده در: اصلاح شده:

RB لایپزیگ مارسل Sabitzer به ثمر رساند دو اوایل اهداف آنها کاسته گذشته سال گذشته فینالیست تاتنهام 3-0 در لیگ قهرمانان گذشته 16 برگشت روز سه شنبه خود را برای رسیدن به اولین یک چهارم نهایی توسط 4-0 در مجموع.

تبلیغات

Sabitzer اخراج سمت آلمان در مقابل با کم شات از حدود 20 متر پس از 10 دقیقه و آنها هرگز به عقب سنجاق بازدید کنندگان بودند که بدون مجروح اعتصاب هری کین و پسر Heung-حداقل در نیمه خود را.

لایپزیگ کاپیتان داده شد به مراتب بیش از حد فضا در 21st به سر منزل آنجلینو صلیب در نزدیکی پست پس از Serge Aurier فقیر ترخیص کالا از گمرک به عنوان اسپرز’ بازیکنان سر شروع به رها کردن. امیل Forsberg تکمیل پیروزی با یک سوم در 87 مراسم اهدای.

آسیب زده تاتنهام که آنها نیز از دست رفته جناح استیون Bergwijn و کامل بن دیویس تلاش برای نگه دارید تا با لایپزیگ را به سرعت و به طور مداوم در معرض در حالی که نما هیچ تهدید جلو.

خوزه مورینیو تیم بدون پیروزی در هر مسابقه از خود 1-0 اولین پا شکست لایپزیگ در لندن در ماه گذشته, آیا مدیریت یک شات در هدف از طریق Giovani Lo Celso در اواخر نیمه اول اما فقدان کین و پسر ثابت پرهزینه است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>