دهنده طول می کشد بیش از نیل Niami مبلغ 38 میلیون اپوس املاک و توطئه برای فروش

در اوایل این هفته نیل Niami اعلام کرد او تا به حال به فروش می رسد خود را بدنام اپوس و مستغلات در بورلی هیلز. در ابتدا ذکر شده است در $100 میلیون از 20 ، 000 متر مربع. ft. عمارت رفت و برای “حدود 40 میلیون” در یک معامله که شامل هر دو ملک های مختلف و گران لوازم جانبی که به طور جداگانه فروخته. ارزش کل این معامله با توجه به Niami — مسلما L. A. بهترین و شناخته شده توسعه دهنده ظالمانه spec-طنز — در صدر $50 میلیون. بیشتر قابل توجه معامله شد و کمال و بدون کمک از هر ملکی.

و با توجه به اسناد شهرستان, خانه شد و بی سر و صدا بالا بفروشید برای $38.3 میلیون دلار در یک معامله ثبت شده در هفته گذشته با کمک یک $28.6 میلیون وام مسکن. صاحب جدید محافظ پشت محدود-شرکت با مسئولیت.

اما داستان کامل است به طور قابل توجهی پیچیده تر است. به عنوان وال استریت ژورنال برای اولین بار نشان داد مرموز خریدار دیرین شخصی از Niami را دکتر یوسف Englanoff که او نیز اتفاق می افتد به یکی از چند نفر از افراد و اشخاص که او ارائه بسیاری از میلیون ها دلار برای تامین مالی خانه را ساخت.

Englanoff نیز پرکار L. A. عمارت دهنده هر چند شاید نه چندان شناخته شده به عنوان Niami. سال گذشته او به فروش می رسد براق, خانه جدید در مالیبو منحصر به فرد کربن ساحل $29.1 میلیون به جو Lacob اکثر صاحب رزمندگان طلایی امور خارجه. او همچنین صاحب اصلی یک پرنده خیابان عمارت به فروش می رسد که در سال 2016 برای $32.5 میلیون.

محبوب ترین ها در انواع

به گفته یک منبع با آگاهی از معامله $38.3 میلیون اپوس انتقال بود نه یک استاندارد فروش و Englanoff قصد ندارد به زندگی در اموال. بلکه او در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد به خانه “نور” عوض کردن و تعویض کردن مبلمان موجود برای جدیدتر قطعات قرار دادی. خیلی زود پس از آن با توجه به منبع این اموال را به بازگشت به بازار در یک قیمت قابل توجهی افزایش می دهد و همچنان به دنبال یک صاحب جدید این بار به نمایندگی از Englanoff.

و در حالی که این معامله را با توجه به منبع شامل چندین Niami را “اسباب بازی” — از جمله عجیب و غریب خودرو — ارزش کل غیر متعارف ارز آمد هیچ جا از راه دور و نزدیک به 50 میلیون دلار است. در واقع, آن را نمی ممکن است حتی در صدر $40 میلیون.

این همه نه ناگهانی و تعجب آور پایان دادن به Niami طولانی در حال اجرا اپوس حماسه. در اواخر سال 2012 او به پرداخت $9.8 میلیون دلار برای یک بسته هکتار است که tucked دور در یکی از بهترین خیابان های آرزو خانه شهرکهای محاصره. او سپس با خاک یکسان موجود در خانه — فروتن تنها-داستان ساختار ساخته شده در سال 1963 و راه اندازی تنظیمات-عمارت معمار پل مک کلین برای طراحی یک 20,000 معاصر عمارت با دو استخر و دو آشپزخانه هکتار از دیواره های شیشه ای و خودکار زیرزمینی موزه برای تروفی جمع آوری خودرو خریدار.

با توجه به Niami خود اپوس در اصل انتظار به بهانه 40 میلیون دلار. در سال 2014 این همکار نویسنده بروس Makowsky به فروش می رسد به همین اندازه خانه درب بعدی برای یک رکورد شکنانه 70 میلیون دلار به کمیته مبارزه با سانسور میلیاردر Markus Persson راه اندازی به طور مشابه رفیع انتظارات برای Niami خود spec-پروژه است.

در سال 2016 Niami با قاطعیت اعلام کرد او “رفتن به درخواست 90 [میلیون]” برای خانه. در آن زمان در نهایت به بازار آمد و در اواسط سال 2017, pricetag تا به حال تورم و حتی بیشتر — به حتی استیون $100 میلیون.

با تمام اقدامات Niami موفق به ساخت اپوس صحبت از جهان املاک و مستغلات — خانه عرضه بسیار بحث برانگیز و risqué, بازاریابی, ویدئو سه دقیقه ای کلیپ ویژه زنان تحت پوشش در طلا رنگ cavorting با هم در رختخواب. فک کاهش یافته است و رسانه ها کاهش یافت و بیش از خود را به نوشتن سکسی بازاریابی است. اما تصویری نیست فروش خانه.

توسط 2019 در اموال را از طریق رفته بود حداقل دو مسکن, تیم, تر, معمولی, بازاریابی, تصویری تا به حال فیلم برداری شده است و pricetag حال سقوط به $59.995 میلیون. در آن بازار برای شیشه spec-قصرها رشد کرده بود سرد و هنوز هیچ خریدار ظاهر قبل از اخیر $38.3 میلیون انتقال — عظیم 61.7% تخفیف درخواست قیمت.

با تیک تاک ساعت تحت وزن از ادم تنومند و بدقواره وام مسکن به نظر می رسد که Englanoff تلف خواهد شد زمان کمی تعهد خود را برنامه ریزی بازسازی و بهبود. قبل از سال 2020 تا پایان با خواهد شد به احتمال زیاد از دیدن یک آشنا — اگر کمی سرمازده و جمع — مسکونی در صورت بازگشت به بازار, دعا برای سرد کمتر دریافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>