وام دهندگان به اتکای مالی تجاری دعوت مناقصه برای فروش NBFC

وام دهندگان به اعتماد تجاری و مالی با مسئولیت محدود (RCFL) دعوت کرده اند مناقصه برای فروش NBFC به عنوان-است-که-است و یا دارایی های خود را در یک اعلان عمومی گفت.

“یک کنسرسیوم از وام دهندگان به رهبری Bank of Baroda هستند آرزومند به دنبال قطعنامه قصد دارد از واجد شرایط مناقصه داشتن کافی ویژگی های و توانایی مالی در رابطه با شرکت” اخطار گفت.

RCFL که با توجه به آن سایت بوده است دوباره مارک را به عنوان تکیه پول غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFC) با دارایی تحت مدیریت 11,000 تومان کرور.

این شرکت 100 درصد شرکت تابعه از اعتماد سرمایه شرکت و ارائه می دهد طیف گسترده ای از محصولات مالی از جمله کوچک و متوسط شرکت وام وام در برابر اموال مادون تامین مالی, کشاورزی, وام و زنجیره عرضه تامین مالی است.

پیشنهاد فرآیند در حال اجرا توسط شرکت Deloitte به عنوان قطعنامه مشاوران و اشخاص علاقه مند به ارسال یک ابراز علاقه (EoI) توسط 11 اوت با توجه به اطلاع.

این قطعنامه است که به دنبال تغییر در مدیریت RCFL تحت RBI دایره مورخ 7 ژوئن 2019.

این شرکت در مجموع استقراض از جمله اوراق قرضه بود در Rs 9,812.9 کرور که در تاریخ 31 مارس سال 2020 از Rs 10,284.08 کرور روپیه در سال پیش دوره است.

این قطعنامه برنامه فراهم می کند سه گزینه – کسب RCFL در as-is-where-is اساس خرید این شرکت با یک یا چند دارایی کتاب در as-is-where-is-اساس و دستیابی به یک یا چند دارایی های کتاب به عنوان-است-که-بر اساس است.

اخطار گفت: روند حل است که آغاز شده توسط وام دهندگان RCFL که امضا کنندگان به اینتر-بستانکار توافقنامه مورخ ژوئیه 6 2019 و حکومت RBI دایره.

“این وام دهندگان را تشکیل می دهند در حدود 91 درصد از کل بدهی از RCFL که در جولای 6, 2019. باقی مانده وام دهندگان به RCFL شامل صندوق های بازنشستگی و دیگران و رضایت وام دهندگان چنین نیز ممکن است مورد نیاز در رابطه با اجرای قطعنامه تصویب برنامه بسته به شرایط اساسی قرارداد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>