Lesli Linka Glatter شکسته شدن آغاز و پایان جهان ‘میهن’

این ایده که Showtime را “میهن” به پایان می رسم بعد از هشت فصل نشده کاملا غرق در عین حال برای تهیه کننده اجرایی Lesli Linka Glatter.

“این تلخ و شیرین” او اذعان می کند. “در هر حرفه و شما تنها تعداد کمی از این که در آن مواد است باور نکردنی به چالش کشیدن و تحریک آمیز.”

اما اگر چه او در حال حاضر بر روی سراغ مکان برای پروژه بعدی “بانکدار است” اما او هنوز هم زمان به تأمل در آغاز و پایان با تنوع.

آخرین “میهن” چپ Carrie Mathison (Claire Danes) در پایان یکی مانده به آخر فصل او در روسیه است. در آخرین فصل او در نهایت پس از آزاد شدن زندانی و بازگشت دست به مربی همکار سازمان سیا عامل و مربی Saul Berenson (Mandy Patinkin). اما با گذشته هفت ماه از زندگی او خالی در حافظه وجود دارد یک سوال از اینکه آیا یا نه او می تواند اعتماد. آن را به ارمغان می آورد نشان می دهد دایره کامل به “میهن” در اولین فصل زمانی که نیکلاس برودی (Damian Lewis) ذخیره شد از اینکه یک زندانی جنگ — اما وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا او تبدیل شده بود به یک تروریست است.

در اینجا Linka Glatter معافیت های پایین شروع فصل نهایی از جمله کری انگیزه و احساسی تلفات جلسه دارایی او را بیوه می کند. آنچه در پیش روست برای Carrie? همه Linka Glatter teases است که قسمت این هفته “شیفت. وجود دارد در حال رفتن به برخی تغییرات چشمگیر.”

Linka Glatter: هنگامی که ما برای اولین بار دیدن کری [در فصل 8 premiere] او بسیار بهتر است. او را از دست داده و مقدار زیادی از حافظه است و تلاش برای به دست آوردن آن را به عقب و چیدمان آن را با هم. کری یکی از بازجویی نیک وفاداری و در حال حاضر همه سوال او و من عاشق این دایره کامل از آن همه است. حتی عنوان 8.01 است “فریب داد.”

او کار کردن و متعهد به پر کردن شکاف های انجام آنچه او در نظر گرفته شود به آماده بازگشت به زمین دوباره. ما می بینیم آنچه در درون او و بدیهی است [اما] هیچ کس از دیدن آن است. تنها Saul اعتماد او به صراحت و می داند آنچه در آن است را از طریق رفتن که سخت بازجویی. من دوست دارم که درست در آغاز او گیر کرده است با این سرپرست جینا براگ [Andrea عرشه] است که نه کاملا آن را خرید. کری بسیار خوبی در گرفتن مردم در کنار او اما این پسر نمی تواند تبدیل به اطراف به سمت او.

قصد که باز بود که در کفش خود را و آن را دقیقا یک جای راحت بود. ما قطع به فلش بک به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از شکنجه و آنچه او رفتن را از طریق, اما آن را به کامل تصویر.

شاؤل و کری در ارتباط است پایه و اساس نشان می دهد. کری انجام نشده تا به خوبی در روابط خود با مردان اما Saul است که این رقم پدر/مربی به او. برای او یک دست پرورده. زمانی که Saul می پرسد که چگونه او را از انجام, او گفت که او را بهتر و شفا. او باعث می شود این انتخاب به او را. او طول می کشد او را چون برای او این ماموریت برای اولین بار.

او نیست و کاملا صادقانه با او و او قرار می دهد ماموریت اول ، که تمام لحظه است طنز که باعث می شود ارتباط خود را پیچیده و لایه لایه و آنها کاملا صادقانه با یکدیگر است.

کری فقط نمی توانید صبر کنید برای به عقب در این زمینه و اگر به نوعی او را به خارج وجود دارد, آن را تمام می شود و به محل سقوط. بنابراین او معتقد است. این چیزی که شما اجازه دهید او را وادار به کار دوباره و قطعات خود را ارائه خواهد شد.

کری به کابل و وجود این نقطه که در آن Saul می گوید: “هر دارایی شما به نوبه خود بیش از ما محافظت از آن.” عوامل دارایی اعلام نشده و این یکی از آنها بود; هیچ کس می دانست که در مورد روشن. او در حال پخش است که تیغ-خط نازک و که بازی شما باید به بازی به عنوان یک عامل CIA.

صحنه ای که در آن او می شود از سفارت بود بر اساس عامل واقعی که کری بر است. او بود مستقر در عراق در آن زمان و این که چگونه او کردم: توسط پانسمان به عنوان یک انسان و سفر بر روی یک موتور سیکلت است. بنابراین ما استفاده می شود که برای این. همچنین شما نمی توانید ترک در کابل بدون وسیله نقلیه زره پوش.

که با کری و روشن بیوه قدرتمند است چرا که او می رود و آنچه که او می یابد که دارایی او کشته شده است. او وحشت زده و شوکه شده و می گوید به بیوه “من نه در افغانستان.” کری معتقد است همه چیز را به او گفت درست است اما پس از آن وجود دارد یک لحظه در صحنه [که] شما آن را ببینید در چهره او [که] او شگفتی اگر آن را درست است و چیزی که شما هرگز به معنای به عنوان یک عامل است که به یک دارایی. شما ببینید ترسناک بر روی صورت خود. که تمام لحظه واقعا قدرتمند بود.

هنگامی که ما به فرماندهی پاسگاه و حداکثر [Maury Sterling] است نه نظامی و او فرستاده شده وجود دارد توسط NSA به مطمئن شوید که وجود دارد دستگاه های گوش دادن در مرز. این همه انتقادی که همه این مسائل در حال رفتن به عنوان آنها در حال تلاش برای پیدا کردن صلح در این جنگ است.

یکی از چیزهایی که من می خواستم به روشنی در مورد به عنوان یک مدیر بود که نقطه نظر و که در نظر گرفتن شما را از طریق صحنه به طوری که شما را در کفش های خود را زمانی که آنها در حال رفتن را از طریق آن. ما کنار هم که با مقیاس کوه و که آخرین پایگاه در وسط هیچ جا. شما همچنین می خواستم با مکس و او در این جهان است که از حالت عادی خود واقعیت است.

جهان بدست بی ثبات تر و ما منعکس است که با مخلوط کردن حالت چگونه ما استفاده از دوربین: ما با قرار دادن دستی در دالی [تا] شما احساس می کنید کمی ناپایدار و سپس ما را به Steadicam به دالی به دستی به Easyrig و ما اصلا آن را آشکار است. ما می خواستیم به آن را تقریبا غیر قابل مشاهده است اما آنچه شما احساس عاطفی است که این نگران کننده حس اضطراب. شما را در کفش از مردم رفتن را از طریق این. جهان ناپایدار است و ما در حال زندگی در آب و هوای شدید و اضطراب. این چیزی است که ما انجام می دهند امیدوارم احساسی را به شما احساس می کنید چیزی.

ما با تأمل در آن در موسیقی است. اگر شما سریع و بدون نشیب و جریان, پس از آن شما می توانید سیستم ایمنی بدن به آن است. شما نیاز به این موسیقی جزر و مدی. شما لازم نیست همه چیز را به لبه تا زمانی که این اتفاق می افتد شما نمی دانید که آنچه در آینده آینده.

سردبیران ما شگفت انگیز است. ما را از طریق بسیاری از داستان بسیار به سرعت. من فکر می کنم این واقعیت است که ما در حال تأمل در آنچه در جریان است در جهان در این واقعیت است که همه چیز در آینده شما را از تمام جهات در همه زمان ها. شما ممکن است حل و فصل بین دو نفر یا ده نفر اما سپس شما را در آن دوباره. آن را که ثابت در مجاورت آن ایجاد انرژی از آنچه که در نشان می دهد.

“Homeland” پخش یکشنبه 9 p. m. در پی اس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>