‘کمتر ترسناک’: کشور می تواند رسیدگی به موج دوم عفونت


ملت معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی اعتماد به نفس است, استرالیا می تواند موج دوم coronavirus عفونت در صورت وجود افزایش موارد جدید این کشور که بادها بازگشت محدودیت.

استاد کلی گفت: استرالیا نقل مکان کرد “کمتر ترسناک” فاز از این بیماری همه گیر و اعلام می شود ساخته شده است در هفته های آینده در مورد چگونه به بهترین زندگی در یک COVID-19 امن جامعه است.

NSW Premier Gladys Berejiklian addresses the media on the latest developments of the coronavirus pandemic.

NSW برتر Gladys Berejiklian آدرس رسانه ها در آخرین تحولات از coronavirus بیماری همه گیر. اعتبار:Rhett Wyman

NSW ثبت 11 مورد جدید از coronavirus روز چهارشنبه که شامل چهار سال است که با حضور در مهد کودک مرکز در Cranebrook در سیدنی غرب است. دولت کشته و 40 پس از مرگ یک شهروند دیگر در Anglicare را Newmarch خانه در Caddens نزدیکی پنریته. دوازده ساکنان غرب سیدنی مرکز در حال حاضر مرده است.

خارج NSW وجود دارد بیشتر از هشت عفونت با موارد ثبت شده در ویکتوریا و سه در تاسمانی.

تبلیغات

در حالی که تعداد آنها دوباره کم, استاد, Kelly گفت: موج دوم از عفونت بود که همیشه ممکن است و تهدید باقی خواهد ماند برای برخی از زمان.

“اگر موج دوم رخ می دهد ما مقابله با آن را به سرعت می کنیم و به آن پاسخ دهند” او گفت:.

NSW اعلام کرده است که دو بزرگسالان اجازه داده می شود به دیدار یکی دیگر از خانواده در دولت از روز جمعه. وجود دارد هیچ محدودیت جغرافیایی در بازدیدکننده داشته است اما برتر Gladys Berejiklian خواست مردم به در نظر گرفتن خطرات ناشی از آینده در تماس با دیگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“دلیل این که چرا ما اجازه می دهد مردم را به آمدن به افراد دیگر خانواده ها برای گسترش تعریف مراقبت از” Ms Berejiklian گفت. “آن را به کاهش انزوای اجتماعی و از آن برای بهبود سلامت روان چون ما می دانیم که بسیاری از مردم در جامعه ما شده اند به معنای واقعی کلمه قفل شده است تا در خانه های خود را برای هفته ها در پایان.

“این واقعیت که شما می توانید شخص دیگری را در خانواده گسترش تعریف مراقبت. من می خواهم به آن نقطه بسیار به طور خاص. من نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن NSW برای رفتن به عقب.”

NSW ثبت کرده است 3,016 تایید موارد COVID-19 2,266 فتح کرد گرفته شد که مردم در حال بهبود است. در مجموع 212,659 آزمون انجام شده است.

از 11 مورد جدید در NSW در چهارشنبه تنها یکی آمد از یک منبع ناشناخته.

“من می خواهم به استرس آن را بسیار مهم به عنوان [بسیاری از] مردم به عنوان امکان پذیر است به جلو آمده و آزمایش” Ms Berejiklian گفت.

“ما می خواهیم که تعداد متوسط به حداقل 8000 در روز است. اگر شما کوچکترین تودماغی صحبت کردن یک خارش گلو, اگر شما کار با افراد آسیب پذیر در هر نقطه در دولت, لطفا جلو آمده و تست شده است.”

اضافی 10 میلیون coronavirus کیت های آزمایش وارد در استرالیا که به مقدار حدود 20 برابر افزایش در قابلیت تست.

NSW Police ادامه خواهد داد برای نظارت بر فعالیت های جامعه و مجازات کسانی که گرفتار رفتن در تعطیلات در زمینه های منطقه ای و یا نقض بهداشت عمومی سفارشات.

استاد کلی گفت: این آزمون می تواند یک گام مهم به سوی محدودیت های بلند اشاره کرد 544,000 افراد آزمایش شده است در سراسر کشور.

“ما در حال گسترش بود در تست اما ما در حال تست برای تست به خاطر” او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>