درسهایی از Covid-19: شنا با جزر و مد می گوید: آپولو لاستیک MD

کار جدید زندگی

مثل همه, همه گیر شده است تحت تاثیر قرار روال و برنامه. مکرر کسب و کار سفر آمده اند متوقف و جایگزین شده اند مکرر ویدئو کنفرانس و تلفن در طول روز است. این راه جدید مشغول به کار است نیز در ساعت بیشتر است که یکی از نیاز به قرار دادن در هر روز به جای ساعت کسب و کار در دیگر مناطق جغرافیایی. حتی جلسات کسب و کار گاه به گاه بیش از شب دریافت-togethers در حال حاضر در حال مدیریت بیش از تلفن/تماس تصویری در نتیجه مؤثر لمس شخصی.

خانه نشین و چگونه

محدود بودن به خانه ما قطعا منجر به زمان بیشتری با خانواده. این نیز به من یک فرصت خوب برای re-ببخشید خودم و تمرکز بر روی روال تناسب اندام بهتر. در حالی که ساعت کار را افزایش داده اند از سفرهای آمده اند به توقف من بیشتر از “من” است.

من شروع به صرف زمان بیشتری را در ورزشگاه شده اند و شنا خیلی بیشتر در طی سه-چهار ماه. من همچنین صرف زمان بیشتری را با بچه ها.

درس

من سرود است که باید چالاک و انعطاف پذیر برای انطباق با تغییرات اعم از شخصی یا کسب و کار ، یکی باید از نظر سختی به عنوان یک فرصت نه تنها به دوباره اختراع خود بلکه به re-مهندس کسب و کار است که یکی درگیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>