‘اجازه دهید بیمارستان تصمیم,’ کارشناسان هشدار می دهند به کلروکين اعتیاد به مواد مخدره باعث عجله در داروخانه ها

طولانی استفاده می شود به عنوان درمان مالاریا و دیگر بیماری های کلروکين مشتقات در حال تبلیغ به عنوان یک درمان معجزه در مبارزه با وخیم تر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس. اما در نتیجه افزایش تقاضا در داروخانه ها احساس خطر کرده است که کارشناسان هشدار می دهند در برابر overhyping اثبات نشده داروها تا زمانی که در مقیاس بزرگ آزمایش های بالینی انجام شده است.

تبلیغات

کلروکين و مرتبط با آن ترکیب هیدروکسی کلروکین شده اند تمرکز بحث شدید در فرانسه پس از یک مطالعه انجام شده بر روی تعداد کمی از COVID-19 بيمار در جنوب شهر مارسی نتایج امیدوار کننده ای به همراه داشت.

در مارس 16, استاد, Didier Raoult رئیس یک بیمارستان دانشگاه موسسه در مارسی اعلام کرد که تیم تا به حال 25 بيمار تحت درمان با هیدروکسی کلروکین. پس از شش روز گفت: تنها در چهار هنوز هم تا به حال این ویروس در بدن خود را در حالی که 90 درصد از بیمارانی که تا به حال نمی شود این دارو هنوز آلوده.

Raoult را در تماس های بعدی به گسترش درمان که به دست آورد کافی توجه رسانه ها باعث عجله در داروخانه ها – حتی به عنوان کارشناسان پزشکی با تاکید بر اهمیت اول انجام مطالعات بزرگتر در نمونه های بیمار.

فیلیپ Besset که سران اصلی نماینده از داروسازان به FSPF گفت: داروخانه ها تا به حال شاهد یک افزایش در تقاضا برای هیدروکسی کلروکین به بازار عرضه شده توسط غول دارویی سانوفی تحت نام تجاری Plaquénil.

“ما همچنین شاهد افزایش تعداد نسخه برای مواد مخدر گفت:” فرانسه 24.

افزایش مشابه در تقاضا ثبت شده است برای کلروکين مواد مخدر مبتنی بر Nivaquine با دارویی عمده OPC گزارش 30 برابر افزایش می دهد پس از پایان فوریه “زمانی که برای اولین بار Covid-19 موارد گزارش شده در اروپا و کلروکين بر اساس کارآزمایی های بالینی شروع به جذب رشد پوشش رسانه ای”.

نسخه بدون مجوز

هیدروکسی کلروکین به طور معمول استفاده می شود برای درمان لوپوس یک بیماری خود ایمنی و دیگر بیماری های مزمن مانند آرتریت روماتوئید.

“این یک ذکر شده مواد مخدر به معنی آن را تنها می تواند به فروش می رسد با نسخه” گفت: Carine Wolf-Thal, رئیس جمهور فرانسه مجلسی از داروسازان در مصاحبه با فرانس 24. “در تئوری آن را تنها می تواند تجویز شده برای درمان بیماری های که ذکر شده توسط نظارتی مانند لوپوس و polyarthritis.”

در عمل, اما, بهداشت حرفه ای مجاز به صدور نسخه برای کاربردهای دیگر نیز تا زمانی که آنها هستند مشخص شده در, دکتر, متوجه, Wolf-Thal اضافه شده است.

“اگر داروی تجویز شده در زمینه coronavirus همه گیر نسخه صادر شده است تحت نظر پزشک مسئولیت و باید به عنوان برچسب از جمله” او توضیح داد. “این نوع از نسخه ای است که ما را دیده اند ضرب در روزهای اخیر.”

محروم کردن بیماران دیگر خود را تنها درمان

عجله برای هیدروکسی کلروکین مطرح شده ترس از بلندی کمبود دارو است که می تواند عواقب فاجعه بار برای بیمارانی که با اتکا بر آن مدتها قبل از آن همراه بود با کروناویروس درمان است.

به عنوان یوهانا Clouscard که سر بيماران انجمن لوپوس فرانسه گفت: فرانسه Info رادیو “Plaquénil است درمان اساسی ما در برابر بیماری است.”

دو قرص او طول می کشد در هر روز کمک به دفع خارش پوست درد مفاصل و التهاب دیگر در ارتباط با بیماری خود ایمنی. او ارتباط می گوید شده اند وجود دارد گزارش های متعددی از بیماران با داشتن مشکل پیدا کردن مواد مخدر.

در حالی که Besset از FSPF تایید کرد که کلروکين سهام در حال اجرا هستند کم در فرانسه در داروخانه ها, Wolf-Thal هشدار داد در برابر صحبت از کمبود دارو.

“داروخانه ها مجاز به سهام شمع دارو,” او توضیح داد. “سفارشات خود را محدود توسط عمده فروشان و دقیقا برای جلوگیری از هر گونه کمبود.”

>> را یک مالاریا مواد مخدر کمک به مبارزه با کروناویروس?

صنعت نیز نقل مکان کرد و به کاهش دغدغههای بیماران با شرکت سانوفی اعلام آن را در یک خط برای داروسازان به اطمینان حاصل شود که دارو در دسترس ساخته شده است به بیماران در نیاز فوری.

“این روش در حال حاضر نیاز به شفافیت بیشتر” گفت: Besset. “داروخانه باید تماس با آزمایشگاه داروسازی به طور مستقیم و در حال حاضر یک نسخه مورخ برای ژانویه یا فوریه ثابت می کند که بیمار به یک بیماری مزمن است.”

دوشنبه, مارس 23 وزیر بهداشت Olivier Véran اعلام کرد دستورالعمل سختگیرانه تر برای تنظیم فروش کلروکين و مرتبط با آن ترکیبات. بر اساس قوانین جدید از مواد مخدر “تنها می تواند در آزمون محاکمه و یا در بیمارستان مراقبت” Wolf-Thal توضیح داد. “استفاده از آنها محدود خواهد شد به افرادی که واقعا به آنها نیاز دارید و که نسخه مطابق با استانداردهای نظارتی.”

خطرات ناشی از مصرف خودسرانه دارو

در وب سایت خود جامعه فرانسه فارماکولوژی و درمان اشاره می کند که هر دو کلروکين و هیدروکسی کلروکین یک حاشیه باریک از ایمنی این معنی که موثر دوز و دوز سمی نسبتا نزدیک است. به همین دلیل است که کارشناسان تماس گرفته توسط فرانسه 24 هشدار می دهند در برابر استفاده از آنها به عنوان خود دارو برای مبارزه با COVID-19.

“هر دو بسته جزوه برای هیدروکسی کلروکین و دستورالعمل های صادر شده توسط [فرانسوی] داروهای watchdog جزئیات مکرر عوارض جانبی مرتبط با استفاده از آن مانند وخامت بینایی تهوع و اختلالات گوارشی” گفت: Besset. “به ندرت بیشتر و به مراتب بیشتر خطرناکی — آنها می تواند منجر به نارسایی قلبی است.”

گذشته از مواد مخدر ممکن است سمیت کارشناسان هشدار می دهند که بیش از حد تمرکز بر کلروکين مشتقات تحت الشعاع قرار دارد درمان های دیگر است که ممکن است بیشتر موثر است.

“آن را به عنوان اگر کلروکين تبدیل شده بود درمان معجزه که همه ما را نجات دهد که در واقع وجود دارد درمان های دیگر بیش از حد به خصوص ضد ویروسی و retro-viral آنهایی که گفت:” Wolf-Thal.

“برای بیمارانی که دچار اشکال خفیف از COVID-19 حسابداری برای 85 درصد از موارد پاراستامول کفایت خواهد کرد. وجود دارد بدون نیاز به آنها را در معرض خطرات و عوارض کلروکين,” او اضافه شده است. “در موارد جدی تر از آن است تا به متخصصان بهداشت و درمان برای تعیین اینکه آیا کلروکين است که درمان مناسب بر اساس بيماران بیماری و سلامت عمومی. ما باید ایمان ما در بیمارستان کارگران و تحقیقات پزشکی.”

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>