بیایید با هم به مالیات tech چون می گویند G20 مقامات eying $100 میلیارد دلار افزایش

پیشرو در اقتصاد جهانی باید نشان دهد وحدت در برخورد با متجاوز “مالیات بهینه سازی” توسط دیجیتال جهانی غول های مانند گوگل و آمازون و Facebook, G20, مقامات گفت.

قوانین جهانی در حال طراحی و توسعه توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) را به دیجیتال شرکت پرداخت مالیات جایی که آنها انجام کسب و کار به جای که در آن آنها ثبت نام و شرکت های تابعه. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می گوید این می تواند ملی افزایش درآمدهای مالیاتی در مجموع از 100 میلیارد دلار در سال است.

تماس برای وحدت به نظر می رسد عمدتا کارگردانی در ایالات متحده به بزرگترین شرکت های فن آوری در تلاش برای سر کردن هر گونه تاخیر انداختن در قوانین تا پس از آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

“هیچ وقت منتظر انتخابات” وزیر دارایی اولاف شولز گفت: مالیات سمینار در حاشیه نشست G20 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی.

“این نیاز به رهبری, در برخی کشورها,” Scholz گفت: به دنبال به طور مستقیم در وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin نشستن در کنار او در این سمینار است.

مالیات دیجیتال شرکت و اثر شیوع کروناویروس در اقتصاد جهانی در میان موضوع داغ برای G20 مالی رهبران از 20 اقتصاد بزرگ در طول مذاکرات خود را در ریاض در این آخر هفته.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می خواهد به یک حداقل سطح موثر در آن از جمله شرکت های مشمول مالیات خواهد بود و به دنبال توافق با شروع ماه جولای با تایید توسط G20 در پایان سال است.

“هماهنگ پاسخ است و نه راه بهتر رو به جلو است اما با توجه به جایگزین تنها راه رو به جلو” OECD سر فرشته Gurria گفت: این سمینار است.

اما OECD تلاش بودند متوقف شده در اواخر سال گذشته توسط آخرین لحظه تغییرات خواستار واشنگتن که بسیاری از G20 مقامات نمایش به عنوان تمایلی به مقابله با یک برنامه به طور بالقوه سیاسی روی حیله و تزویر ماده قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

Mnuchin گفت: کشورهای OECD شد نزدیک به یک توافق در مورد مالیات حداقل سطح گفت که همچنین رفتن به یک راه طولانی برای حل و فصل مسئله که در آن مالیات غیر انتفایی.

“من فکر می کنم همه ما می خواهید برای دریافت این انجام می شود تا پایان سال این است که هدف” Mnuchin گفت: این سمینار است.

چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه و اسپانیا و اتریش و ایتالیا و انگلیس و مجارستان یا در حال حاضر یک طرح برای یک دیجیتال مالیات و یا در حال کار بر روی یک ایجاد خطر بسیار تکه تکه سیستم جهانی.

“شما نمی توانید در یک اقتصاد جهانی مختلف ملی سیستم های مالیاتی است که در تضاد با یکدیگر” Mnuchin گفت.

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ گفت: Feb. 14 او آماده خواهد بود به پرداخت مالیات بیشتر در اروپا و استقبال جهانی OECD راه حل است که می تواند این عوارض ،

(گزارش اضافی توسط Micheal Ni

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>