‘Let’s Go Crazy: گرمی سلام به شاهزاده’ تولید کننده در به یاد ماندنی تبدیل می شود توسط Foo Fighters, میگل, کریس مارتین و دیگران

“ساعت چند است ؟” یک سوال شاهزاده طرفداران درخواست شده است یکی از دیگری و نه فقط به دلیل آنها رو Morris بعد در ذهن خود. یک پخش مجدد “let’s Go Crazy: گرمی سلام به شاهزاده” بود با عجله برای برنامه ریزی روز شنبه پس از اصلی پخش ویژه روز شنبه موفق به کسب رتبه در مسابقه شب به تعجب بسیاری از. (پاسخ به این موسیقی سوال توسط راه برای هر کسی که ممکن است با خواندن این مطلب قبل از تکرار است 8 p. m. ET/PT 7 مرکزی.)

واکنش به اولین پخش شد شدید مشتاق در میان بسیاری از بینندگان. “به نظر می رسید به اعتصاب وتر با مردم می گوید:” تهیه کننده اجرایی کن Ehrlich “و بیش از یک فرد با اشاره به نحوه طراوت آن را به مخاطبان زندگی می کنند, به عنوان مخالف به یک نیمکت-و-گیتار شماره (که هر چیزی اشتباه است با آن). آن را به خوبی برای این شبکه که همیشه کمک می کند.” نشان دادن فیلم برداری شده بود قبل از coronavirus همه گیر shut-فراز البته یک زن و شوهر از شب پس از مراسم گرمی (که Ehrlich نیز اجرایی-تولید — در این سال خود را جشن سالگرد 40 انجام آن).

تنوع برداشت مغز خود را در مورد آنچه رفت را به خوبی دریافت اجراهای Foo Fighters Miguel, Susanna Hoffs و کریس مارتین, H. E. R., Gary Clark Jr., St. Vincent طرقه کالاهای اساسی و دیگران… و امداد رسانی خود را در داشتن هماهنگ پیمایش آبهای نشان می دهد که تا به حال بسیاری از گذشته شاهزاده proteges و همکاران های مرحله برای همه ستاره آخر “کودک من یک ستاره است.”

انواع: شد فردا نگه داشتن یک حافظه در ذخیره برای یک تکرار شنبه شب و در انتظار برای دیدن اگر آن را به خوبی سهشنبه?

EHRLICH: نه این که من می دانستم ، اگر آنها نمی به من بگویید در مورد آن. این اتفاق یک بار قبل با بیتلز show (“شب که تغییر امریکا: یک گرمی سلام به بیتلز”).که پیشینه ای که در آن آنها پخش آن بار دوم به عنوان به خوبی به طوری که آنها تا به حال برخی از اعداد به حداقل مرجع. ما بسیاری از ارتقاء با بیتلز نشان می دهد. من فکر نمی کنم ما یک مقدار زیادی از ارتقاء با این کار نشان می دهد. من فکر می کنم وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل که یکی از آنها به دلیل این که سه-شبکه رفت و برگشت در آخر هفته گذشته با شهروند جهانی نشان می دهد (“یک جهان: با هم در خانه”) هر ترویج است که من که قرار بود به بیش از آخر هفته در CBS شروع نمی شود تا روز یکشنبه و نشان می دهد سه شنبه ، اما virally آن را به خوبی انجام داد و من فکر می کنم در حال حاضر بسیاری از مردم در مورد آن نسبت به مورد آن را می دانستند قبل از آن رفت روی هوا.

چه شد برجسته برای شما تولید نشان می دهد ؟

وجود دارد سه یا چهار چیز است که به ذهن می آیند به سرعت. من این نمایش “let’s Go Crazy” تا زمانی که من می دانستم که آنچه که ما می رویم به گری (Clark Jr.) و Gabby (با نام مستعار H. E. R.). من فکر کردم که می تواند محور است که می تواند پا زدن نشان می دهد اما شما هرگز نمی دانید تا زمانی که شما آن را انجام دهد. آن زندگی می کردند تا به آنچه که من تا به حال در پی آن بود و پس از آن بود آشکار است. نه این که هر کدام از این دو هنرمند بود که بهترین و شناخته شده هنرمند در نشان می دهد اما آن را به مخاطبان و آنها در آنجا ماند تا بر روی پای خود را برای 90 درصد نشان می دهد. این یکی از کسانی که جادویی که در آن شب تلویزیون را در این راه از آنچه اتفاق می افتد بر روی صحنه است.

Foo Fighters آیا هر دو “عزیزم نیکی” و “پاپ زندگی” در مداخله, “نیکی” بود که ساخته شده این برنامه تلویزیونی اما Dave Grohl گفت: آنها تا به حال انجام نداده “نیکی” در کنسرت در بسیاری از سال حتی اگر این خود بهترین و شناخته شده را پوشش میدهد. او ساخته شده آن را به صدا مانند آن بود که یک چاره اندیشی موقت زمانی که او آن معرفی شده است.

من فکر می کنم اولین بار من او را به صحبت ما صحبت در مورد “عزیزم نیکی” و سپس او را به “پاپ زندگی است.” حتی مطمئن نیستم که چرا. من خود را “پاپ زندگی” زیادی است. اما همه ما می دانیم چه Foo Fighters هستند و چه کار می تواند انجام دهد. و من می دانستم که اگر آنها پاره به “عزیزم نیکی” آنها قصد کشتن آن است. در طول تمرین من فکر می کنم من گفت: به دیو “شما می دانید چه ؟ فقط اجرای ‘عزیزم نیکی’ هنگامی که فقط برای من است.” و او خندید و تبدیل به اطراف تیلور (هاوکینز) و آن را مانند “اه f— بیایید طنز او است.” و به عنوان به زودی به عنوان ما زد آن را هنگامی که او آن را کردم. او نمی نیاز به هر گونه کمک از من. و من گفتم: “من می خواهم به انجام هر دو از آن اعداد امشب. من قصد ندارم به شما بگویم که هر دوی اونا در حال رفتن به در باد نشان می دهد چرا که آنها احتمالا نمی خواهد. اما من دوست دارم که قادر به ایجاد یک انتخاب است.” “پاپ زندگی” در حال حاضر است تا در فردا همه دسترسی به و grammy.com. اگر وجود دارد یک متر در مغز من در مورد آنچه که نقطه بالا است نشان می دهد به صورت پویا و هیجان عاقلانه آن است. از آن به اوج خود رسید وجود دارد. می آید که کمی بیش از یک ساعت در, اگر من به یاد بیاورید فقط پس از اواسط نقطه نشان می دهد. من احتمالا برنامه ریزی شده است که به صورت هدفمند چرا که شما سعی می کنید و چیزی هیجان انگیز شما پس از عبور از یک ساعت.

کریس مارتین و Susanna Hoffs هم صدا شد یکی دیگر از برجسته برای بسیاری از مردم است.

هر بار که من با کریس مثل تنها ماندن از خط و اجازه دهید او را (تصمیم گیری). من نمی خواهم بگویم او یکی از من تشکر, شرکت, اما او را آسان به صحبت کردن. من به او گفت: “من دوست دارم برای شما به انجام شاهزاده نشان می دهد. آیا شما هر گونه افکار در مورد آنچه شما می خواهید به انجام?” من صادقانه نمی به یاد داشته باشید اگر آن را به او یا من است اما “جنون دوشنبه” آمد از این مکالمه. او گفت: “من می توانید آن را فقط با سوزانا?” من گفتم: “آیا شما می خواهید به استفاده از شیلا (E. و باند او) بیش از حد؟” او گفت: “نه فقط من و او.” آن مخالف بود “عزیزم نیکی.” این آرامترین لحظه نشان می دهد و یکی از شیرین ترین. این ادای احترام را نشان می دهد در مورد نگاه به پشت (با وفادار renditions) بلکه ترس را در آغوش کسی که می گوید: “من قصد دارم به انجام” جنون دوشنبه,’ اما من فقط رفتن به آن را انجام دهد با پیانو و آن را به واقعا سرعت.”

که یکی از چند لحظه بدون یک گروه. شیلا E. بزرگ گروه را سه چهارم نشان می دهد و پس از انقلاب در زمان جای خود را به عنوان گروه برای آخرین کشش. آن را آسان برای تعادل بین منافع افراد مختلف که بخشی از شاهزاده درونی دایره ؟

شاهزاده آسان بود استاد. و در این دوره از زندگی حرفه ای او در عشق سقوط کرد و از عشق با تعدادی از گروه های مختلف و یا هنرمندان و نوازندگان که با او کار می کرد. بنابراین یکی از مشکل ترین چیزهایی به حرکت در تمام صداقت — و من فکر نمی کنم کسی مشکلی با من گفت: آن را — در تلاش بود تا مطمئن شوید که شیلا و انقلاب شدم. ما نمی هر گونه مشکل با زمان; که متفاوت بود. اما این مشکل بود چرا که هر دو آنها ادعا شاهزاده. و به حق تا آنجا که آنها هر دو سابقه طولانی با او. آنچه من می خواهم بگویم این است که مردم ساخته شده است که که اتفاق می افتد نگه داشته و آن را با هم بودند و تری (Lewis) و جیمی (جام جم). آنها تا به حال روابط با هر دو تا از اونا و به کمک آنها حرکت نوع تنگه از آنچه احتمالا یک منطقی سست و شما می توانید استدلال می کنند نه لزوما شگفت انگیز ترین — “عزیزم من یک ستاره” شما تا کنون دیده ام اما حداقل آن را تا به حال آن مردمی روی صحنه با هم. و این یکی از اهداف ما بود. و رک و پوست کنده شیلا می خواستم که بیش از حد, و من فکر می کنم وندی و لیزا را بیش از حد. همه آنها را; همه آن را می خواستم.

اما آن را به نوعی مرا به تنگه Simon and Garfunkel… (Ehrlich معروف کار می کرد برای کاهش تنش بین آن دو به آنها پیوست و در سال 2003 جایزه گرمی پس از یک مدت زمان طولانی از هم جدا.) من انجام داده ام چند از کسانی که بر زندگی من جایی که من مجموعه ای را در یک دوره بود که ساده ترین و من فکر می کنم احتمالا هشت نفر از 10 بار من آن را کار می کنند. من نمی آن را به کار به خوبی با Luther Vandross and Anita Baker — نه این که ما در حال صحبت کردن در مورد آن است. آنها از یکدیگر متنفر بودند. که دونفری که من می خواستم برای انجام یک مدت زمان طولانی پیش روی اسرائیل (در سال 2003) و رفتن آنها به یکدیگر را بکشند. اما داستان دیگری است!

چند روز قبل از اولین پخش این ویژه ما شروع به دیدن اخبار در مورد چگونه Apollonia بود به رسانه های اجتماعی به پاره به شیلا E. در راه بزرگ است. بدیهی است که زمان حال را با شیلا داشتن مشخصات بالا در این ویژه. هاردکور, شاهزاده طرفداران بزرگ علاقه ای که مردم او کار می کرد به طور طبیعی با چین با دیگران و یا نمی کنند.

شاهزاده بود… نه تفرقه — که نه کلمه من می خواهم به استفاده از — اما آره او در اردوگاه های مختلف مانند هر هنرمند, اما به خصوص یک هنرمند مانند او که تکامل یافته بیش از چند سال است. احتمالا برای افرادی که با او بودند در یک نقطه در زندگی خود را, آن را بسیار آسان به می گویند: “خب کسانی که خود را بزرگ سال; پس از آن او هیچ چیز نیست.” و یا افرادی که بعد آمد گفت: “خدا رو بهتر و آه که در اوایل چیزهای شد s!” نه بیش از حد بسیاری گفت که بیا به آن فکر می کنم. اما من حتی نمی فکر می کنم من تو را دیدم هر یک از Apollonia مسائل تا زمانی که هر یک یا دو روز قبل نشان می دهد. و سپس من فکر کردم “اوه خدا.” من بدست منطقی خوب در نگاه (مجادلات خیره کننده) و تلاش برای تشخیص اینکه آیا یا نه همه چیز در حال رفتن به منفجر کردن و یا اینکه آیا آنها فقط میخوام نشستن وجود دارد و می میرند. من اشتباه بود در مورد Ariana Grande سال گذشته است. [می خندد.] اما این تبدیل به یک بر روی صفحه رادار.

چه کس دیگری ایستاده بود به شما به عنوان شما کار می کرد با آنها ؟

من صحبت می تواند به سادگی در مورد تقریبا هر کس در نشان می دهد. Miguel — من نمی خواهم بگویم او مرا شگفت زده کرد چرا که من تا به حال او را در چند نشان می دهد اما هر بار که من… او بزرگ تقلید و چیزی وجود دارد می توان گفت که. او مشغول به کار در این تعداد است. وقتی که من تو را دیدم او را در تمرین, من فکر کردم او باور نکردنی بود و من زخم تا حرکت او را در نشان می دهد; من فکر می کنم من در اصل به حال او را بعد از آن. و او احتمالا کانال شاهزاده از نظر درست بودن شاهزاده و همچنین به عنوان کسی که در آن نشان می دهد.

البته من در عشق با Misty Copeland. بدیهی است که من رزرو کرده بود او را برای روز شنبه نشان می دهد (این جایزه گرمی) و آنها به من آمد و گفت: “شما می دانید که…” من نمی دانم که او تا به حال سفر کرد با او. و این چیزی است که ما فکر قرار دادن او با Gabby با H. E. R.

و طلیعه بسیار خوبی بود. من در حفظ و فراموش کردن چون از نظر جسمی او وجود ندارد در روز سه شنبه (خود medley در “let’s Go Crazy” انجام شده است بیش از گرمی برنامه تلویزیونی) اما خدا من همیشه فکر می کردم که او احتمالا یکی از نوازندگان بزرگ از این نسل است.

سنت وینسنت است که به اندازه کافی بزرگ ستاره اما شاید کمی کمتر آشنا برای بسیاری از مخاطبان از یک Usher یا Foo Fighters. اما فوق العاده واضح و با کیفیت در مورد او و عجیب و غریب یک, برای قرار دادن آن را به سادگی که واقعا متناسب با شاهزاده اخلاق در راه است که متفاوت از هر کس دیگری در نشان می دهد.

دقیقا. منظورم این است که واقعا چرا من رزرو خود را. آن را تا به حال کمی به کار با نام او ارزش هر چند من نمی خواهم به بی ارزش است. اما من فکر نمی کنم من می توانم انجام داده اند نشان می دهد که بدون او و یا کسی مانند او. ما تا به حال مبهم فراموش مقدمه ای با او که صحبت در مورد شاهزاده و زنان و در سال 2020 با همه چیز است که اتفاق افتاده است در حال حاضر با جنبش زنان… من فکر نمی کنم می توانست کامل تر فرد است. اول از همه, آن را به یک آهنگ کامل و که آمد از او. او گفت: “من می خواهم به انجام “جنجال” و من گفتم: “با تشکر از شما برای فکر کردن از آنچه که من فکر نکرده بود.”

مردم عاشق Philip Bailey. زمین باد و آتش سوزی که در یکی از دو هنرمندان در نشان می دهد که تا قبل شاهزاده. البته طرقه کالاهای اساسی با او کار می کرد بعد. اما EWF یکی از میراث عمل می کنند که مردم لزوما مرتبط با شاهزاده.

آره و او آنها را دوست داشت. من فکر می کنم Chantel (Saucedo) شاید فکر می کردم که بریم. من حتی نمی فکر می کنم شما می خواهم تماس “عشق ورزیدن” یک برش عمیق, اما آن را عمیق تر و من هر چیزی مانند آن را در نشان می دهد. آن را طبیعی و زیبا و متناسب به خوبی. وقتی که من رفتم آنلاین و در نگاه برخی از چیزهایی که وجود دارد برخی از مردم که فکر می کردم که بهترین شماره در نشان می دهد.

مشترک اضافه رپ به “نشانه ای از زمان” که خطرناک ترین چیزی که به انجام, اما بدیهی است که او کشیده است که نوع از چیزی که قبل از.

او یکی از من رفتن به بچه ها. بود که یکی از ما فکر می کنیم می تواند versify کمی. او یکی دیگر از, یکی را دوست دارم کار با. شما یاد بگیرند که بعد از چند سال که شما می توانید به صحبت و مدیر یا روزنامه را از راه دریافت و فقط می گویند “خوب شما و هنرمند نیاز به صحبت.” “خوب است که آنچه من می خواهم به انجام. با تشکر از شما برای نشان می دهد آنچه که من می خواستم به انجام است.” و البته من او را در روز یکشنبه (جایزه گرمی) نشان می دهد و او وجود دارد چرا که ما “من بخوان بدن برقی” (از “شهرت”) که نوشته شده بود حداقل در اواخر 70s, من فکر می کنم احتمالا قبل از شکر هیل بنابراین وجود دارد هیچ هیپ هاپ “شهرت است.” آن را به یک تغییر دهید من در این شماره سعی کنید و contemporize آن و او آن حق دور و نشان داد تا با رپ نوشته شده و آماده برای رفتن. او دوست دارد آنچه او می کند. شما می توانید شادی را در مورد انجام این چیزها. خدا, من عاشق کار کردن با مردم می خواهم که من را واقعا انجام دهد.

به نوعی شما فشرده چهار یا پنج ساعت مداخله به دو ساعت تلویزیون.

من کمرنگ چند بسته کردم و حدود هفت یا هشت دقیقه که راه و سپس بقیه آن را واقعا سفت برخی از آهنگ ها که من هرگز انجام خواهم اما آن را ترجیح داده (به برش کل آهنگ ها). من به چند, اگر نه همه از این هنرمندان یک مدل موی, اما من نمی سر اونا. این گزینه هنگامی که شما را به ویرایش یک اتاق با یک نمایش شبیه به این. راه آسان این است که می گویند “خوب است که یکی نیست که” اما این یکی بدون شک وجود دارد که من می خواستم به سعی کنید و نگه داشتن تقریبا همه چیز. تنها دو چیز است که نمی وزش نسیم تا در این نمایش شد “پاپ زندگی” و “کوه” است که انقلاب را انجام داد و من فقط می توانم پیدا کردن یک محل برای آن است. “کوه” است که در CBS همه دسترسی (و Grammy.com). اما هر چیز دیگری آن را مانند یک verse-chorus اینجا و یا وجود دارد. شاهزاده نبود که کارآمد گاهی با آهنگ ها, بنابراین من می تواند یک 16-نوار مقدمه و تر و تمیز آن را به 8 و هیچ کس رو نکنه حتی اگر آنها را دربرگيرد. ضمنا به طور معمول آنچه اتفاق می افتد این است که من برخی از ضربه از برخی از هنرمندان و گفت: “شما نمی توانید انجام دهید که به آهنگ های من.” و در این یکی من فکر نمی کنم کسی آمد پس از من. من فکر می کنم آنها قابل درک باشد.

با موریس روز و زمان عمل اکثر مردم احساس می کنند آنها می دانند که از نزدیک دیده نمی شود در حالی که مخاطبان ممکن است احساس کمی عصبی در مورد اینکه آیا این حرکت امضا را نگاه زنگ زده و پس از آن زمانی که آنها آن را احساس می کنید درست مانند ’80s, تسکین.

با یک عمل مانند آن است, و من آن را دیده ام اتفاق می افتد در طول سال با تعداد عمل می کند. آن را مانند شما با فشار دکمه و آنها را به صورت خودکار. و راستش من فکر می کنم همه در عمل نشان می دهد که کمک کرده بودند توسط ستایش از مخاطبان است. جمعیت موجب آنها و به نوبه خود آنها تغذیه آن را به عقب. و من عاشق دیدن جیمی (جام جم) و تری (Lewis) وجود دارد چون آنها به آن. من شناخته ام جیمی برای یک مدت طولانی, اما من واقعا نمی دانم او به عنوان یک هنرمند به عنوان مجری; من او را می دانم به عنوان یک تولید کننده. بنابراین به دیدن دو نفر از آنها وجود دارد, انجام مراحل و داشتن بزرگ grins خود را در چهره آن بود و این همان چیزی است که آنها می خوردند.

شما نیاز به برخی از جاذبه برای “Purple Rain” اگر شما قصد داشته است که به عنوان یکی مانده به آخر شماره. شد طرقه کالاهای اساسی به صورت خودکار برای که ؟

او یک خودکار بود اما ترسناک دلیل در تمرین, او خوب بود اما من فکر می کنم او فقط شروع به آن را احساس کنید. من می دانستم که حق رزرو, اما من فکر می کنم من عبور انگشتان من کمی. در تمرین او خوب بود اما من فکر می کنم او فقط احساس آن است. و پس از آن در نمایش شب او قوی تر به عنوان آن رفت. چیزی که من نمی بینم که او می دانست که در مورد خودش بود که او خودش را به آن — که او نمی خواهم به آن همه دور اول verse-chorus. او صرفه جویی در آن. و این چیزی است که یک هنرمند بزرگ می داند که خودش می تواند انجام دهد و او انجام داد و او را تحویل داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>