‘اجازه دهید نگه داشتن مبارزه با’: ‘فقط رحمت است” برایان استیونسون خواستار حمایت در NAACP Image Awards

آن را کاملا یک شب “فقط رحمت است.”

این فیلم برداشت تا پیروزی برای بهترین حرکت تصویر در 51 NAACP Image Awards capping دو شب رویداد که شامل برجسته بازیگر و بازیگر جوایز آن ستاره Michael B. Jordan and Jamie Foxx به ترتیب به عنوان به خوبی به عنوان یک پیروزی در برجسته گروه بازیگران در یک تصویر حرکت دسته.

برایان استیونسون واقعی-زندگی وکیل و فعال عدالت اجتماعی توسط اردن در فیلم قبول جایزه بهترین تصویر با تاکید بر بی عدالتی در سیستم عدالت کیفری.

ما در یک کشور با بالاترین میزان حبس در جهان گفت:” استیونسون. “اداره دادگستری پیش بینی شده است که یکی در سه سیاه نر نوزادان متولد شده در این کشور است که انتظار می رود برای رفتن به زندان و یا زندان. ما باید یک سیستم کیفری عدالت است که رفتار شما بهتر است اگر شما غنی و گناه از اگر شما در حال فقیر و بی گناه و ما نمی توانیم اقامت سکوت در مورد این واقعیت است. بنابراین این پلت فرم است که ما در زمان و پلت فرم است که بسیاری از شما را فوق العاده مهم است. ما رو به حقیقت و عدالت در این کشور است. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا این مشکلات به قوت خود باقی بماند. وجود دارد یک فرض خطرناکبودن و گناه است که اختصاص داده می شود به سیاه و سفید و قهوه ای مردم و شما می تواند یک فیلمنامه و یک مدیر و یا یک ستاره موسیقی یا مشهور است, اما شما هنوز هم باید برای حرکت در این انگاره از خطرناکبودن و گناه. و من می توانم به شما بگویم که من مسن تر آن را طاقت فرسا پس ما رو به حقیقت و عدالت است. ما باید به مبارزه برای چیزهایی که مهم هستند.”

“اجازه دهید نگه داشتن مبارزه با” او افزود: استخراج یک ایستاده اند.

شب پر شده بود با اظهارات مشابه اصرار برای حمایت. ریحانا در پذیرش رئیس جمهور جایزه به جمعیت گفت که “ما تنها می تواند به رفع این جهان با هم. ما نمی تواند انجام دهد آن را تقسیم… ما نمی توانیم اجازه د-حساسیت نفوذ در.”

او سپس قرار دادن یک تماس به صورت allyship.

“ثانیهجریان بسیاری از ما در این اتاق باید همکاران و همکاران و دوستان از دیگر نژادها و ادیان جنس نر و ماده نشان می دهد از دست?” او گفت:. “و سپس شما می دانم که آنها می خواهند برای شکستن نان با شما مناسب است ؟ آنها مانند شما ؟ خب پس این مشکل خود را بیش از حد. بنابراین هنگامی که ما در حال راهپیمایی و اعتراض و ارسال در مورد مایکل براون Jrs. و Atatiana Jeffersons از این جهان بگویید که دوستان خود را به بالا بکشد.”

در پذیرش این جایزه برای برجسته بازیگر در یک فیلم کمدی سریال Tracee Ellis Ross حمایت برای تقویت سیاه صدای زنان با استناد به نویسنده Audre Lorde پیام که “we اغلب شده اند و انتظار می رود که همه چیز به همه مردم و به صحبت می کنند و هر کس دیگری موقعیت اما ما بسیار به خود.

“ما تجربیات و داستان های راه بیش از حد اغلب به ما گفته شده از طریق مترجم و تاریخ سیستم و قوانین به ما گفته اند ما نیاز به صدای یک مرد و یا قدرت به نام وجود ما و اعتبار ما تجربه است که ما نیاز به یک پسر برای انجام یک میراث به اچ ما تاثیر در زمان” گفت: راس به روی صحنه است. “اما ما برای خودمان تعریف کنیم نه از طریق چگونه دیگران تصور ما اما از طریق ما چگونه خودمان را ببینید… من دوست دارم که بخشی از این همیشه در حال رشد کر سیاه داشتن خود ما میراث است.”

میزبان Anthony Anderson لگد کردن جوایز نشان می دهد با یک مونولوگ است که در زمان یک لحظه به بهم زدن سرگرم کننده در عدم وجود نمایندگی در تخته سنگ باقی مانده از عمده دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

“در حال حاضر به نظر می رسد مانند برنی ساندرز در مقابل شهردار پیت در مقابل مایک بلومبرگ در مقابل الیزابت وارن در مقابل ctq در مقابل جو بایدن” او گفت:. “در حال حاضر چگونه است که برای تنوع? به نمایندگی از تمام سایه از رنگ سفید است.”

اندرسون همچنین با اشاره به ادامه نابرابری در سیستم متضاد جایزه اسکار اعطا در انیمیشن کوتاه “داغ” با تبعیض است که آمریکایی های آفریقایی تبار در صورت هنگامی که “جامعه هنوز رشته های سیاه و سفید مردمی برای مو است.”

“‘مو عشق” برنده جایزه اسکار برای بزرگ آن مثبت داستان در مورد یک آفریقایی-آمریکایی پدر و دختر” گفت: اندرسون. “اما در حالی که فیلم بود برنده جوایز جامعه ما هنوز رشته های سیاه و سفید مردمی برای مو است. با تشکر در بخش NAACP, پاساژ تاج عمل ساخته ایالت کالیفرنیا برای اولین بار به ممنوعیت تبعیض علیه سیاه دانشجویان و کارکنان بیش از خود طبیعی مدل مو. در یک طرف است که پیشرفت. از سوی دیگر چرا در نام خدا آیا ما نیاز داریم که قانون در وهله اول ؟ اما این است که چرا ما در اینجا به ما نشان می دهد همبستگی و به جشن کسانی که استانداردهای تعالی الهام بخش همه ما است.”

نماینده John Lewis, که نشان دهنده گرجستان پنجمین کنگره منطقه شد رئیس جایزه. او به یاد می آورد جوانی خود را در 1940s و 1950s آلاباما و تبعیض نژادی و تبعیض است که او با آن مواجه است. NAACP, او گفت:, “الهام بخش من برای خوب مشکل, لازم, مشکل, به تلاش برای تغییر امریکا است.”

NAACP شده است مانند یک پل بیش از مشکل آب; ما در حال رفتن به برخی از بیشتر مشکل آب گفت:” لوئیس اشاره به جریان سیاسی. “ما نیاز به NAACP در حال حاضر بیش از همیشه قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>