نامه ای به BS: اقتصادی بازدید بدهی-ظرفیت نگهداری از وام گیرندگان

این اشاره به “PSU بانک ها نه از جنگل و در عین حال” (Febraury 17). استراتژی بهبود کیفیت دارایی ها و پایین آوردن سطح بالا از وام های بد در بخش عمومی بانک (PSBs) است کافی نیست. به عنوان یک نتیجه PSBs در حال از دست دادن کسب و کار, بازار capitalisation و اعتبار. بدهی-نگهداری ظرفیت وام گرفتن به شدت تحت تاثیر رکود در اقتصاد است. پس از ایجاد درآمد از فعالیت های اقتصادی و اشتغال بسیار مهم است به بازیابی از وام های بد به سادگی با تمرکز بر اثربخشی ابزارهای بازیابی را به سختی ایجاد یک تفاوت.

به اجرای سریع اصلاحات اقتصادی اعلام کرد ضروری است برای جذب سرمایه گذاری بیشتر در اقتصاد برای فعال کردن اقتصاد به بیرون آمدن از کاهش سرعت. تمرکز دولت باید در این بخش تاکید کرد و از بین بردن تنش است حیاتی برای اطمینان از سریع بازپرداخت دیون به بانک ها. مدیران بانک در حال تبدیل شدن ریسک گریز با توجه به سطح بالایی از دارایی های غیر نمایشی (NPAs). ساخت بانک مدیران پاسخگو برای افزایش NPAs یک مسئله ظریف و بنابراین باید انجام شود با دقت و عاقلانه برای رفع مجرمان واقعی و برای جلوگیری از مجازات کسانی که گرفته اند محتاطانه تصمیم گیری. به عنوان یک نتیجه از سرمایه تزریق بخش عمومی بانک ظرفیت به قرض دادن افزایش یافته است و این بانک باید خواست به قرض دادن به سرمایه های موجود در هزینه های پایین تر.

VSK Pillai, Kottayam

حروف را می توان از طریق پست فکس و یا از طریق پست الکترونیکی به:
ویرایشگر استاندارد کسب و کار
نهرو خانه 4 بهادر شاه ظفر Marg

دهلی نو 110 002
فکس: (011) 23720201 · E-mail: [email protected]
همه حروف باید یک آدرس پستی و شماره تلفن

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>