نامه ای به BS: رفع GST نرخ خدمات در 18% بدون ورودی اعتبار مالیاتی

این اشاره به “اصلاح GST” توسط Naushad فوربس (20 فوریه) است که در آن او نشد و نیاز به ساده کردن پایین و کالا و خدمات مالیات و یا GST جامع برای تحقق آن هدف است. من فکر می کنم این نامه به BS: GST قانون نیاز به اجازه مالیات دهندگان پرداخت بدون مالیات ورودی creditis برای فعال کردن پرداخت کننده پرداخت GST بدون ورودی اعتبار مالیاتی. برخی ممکن است استدلال می کنند که این منجر به مالیات بر مالیات اما من یک راه حل برای که بیش از حد. برای جلوگیری از مالیات بر مالیات GST رای دادن اول باید پایین آورده به 2 درصد یا 5 درصد برای تولید کنندگان هنگامی که آنها به خرید مواد اولیه. سپس هنگامی که تولید کنندگان فروش محصول (به جز موارد تحت پوشش GST نرخ 28 درصد) و 2 درصد GST باید اضافه شود که در معامله. در این راه ما تولید کنندگان می توانید اضافه کردن هزینه ورودی مالیات به هزینه تولید و هر زمان که آنها به فروش محصول خود را, آنها می توانند شارژ خود را به مشتریان GST از 2 درصد و سپرده با همان دولت است.

تا آنجا که مالیات بر خدمات و یا GST در خدمات است نگران آن باید نگه داشته شود از GST دامنه در دسترس نباشد. GST نرخ خدمات باید ثابت در 18 درصد با هیچ ورودی اعتبار مالیاتی. آن است که به سادگی یک مصرف مالیات و یا هزینه های مالیاتی استفاده می شود که به یک مالیات مستقیم تحت هزینه های مالیاتی, قانون 1957 که لغو شد در سال 1968 با توجه به پایین مجموعه و مشکل در پیاده سازی. GST در خدمات است که جمع آوری شده در نرخ 18 درصد و حتی در حال حاضر و مشتریان و یا شهروندان هند در حال پرداخت آن را بدون هیچ گونه مشکل. ارائه دهندگان خدمات ممکن است معاف از پرداخت GST هنگام دریافت خدمات است.

امیدوارم که این پیشنهاد اگر پذیرفته ممکن است اصلاحات GST قانون است.

S C Aggarwal
دهلی نو

______________________________

حروف را می توان از طریق پست فکس و یا از طریق پست الکترونیکی به:

ویرایشگر استاندارد کسب و کار

نهرو خانه

4 بهادر شاه ظفر Marg

دهلی نو 110 002

فکس: (011) 23720201 · E-mail: [email protected]

همه حروف باید یک آدرس پستی و شماره تلفن

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>