نامه ای به BS: هند همچنان به قوی تعصب برای پرداخت نقدی

این اشاره به “پول نقد است که هنوز شاه در هند است اما پرداخت دیجیتال افزایش شدت: RBI” (25 فوریه). جالب بود به یاد بگیرند که هند همچنان به قوی تعصب برای پرداخت نقدی است. این واقعیت است که این گزارش بر اساس یک پژوهش داخلی از RBI که اشاره می کند که پول نقد است که هنوز شاه در هند اما شده است وجود دارد یک تغییر محسوس در حمایت از digitisation در سال های اخیر است. از نظر آماری قرار دادن پول نقد در گردش خون به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی بود در 8.70 درصد در 2016-17.

پس از این تعجب اعلام demonetisation برخی از یادداشت ارز در نوامبر 2016, اما آن را بعد از آن افزایش یافته و به 10.70 درصد در 2017-18 و به 11.2 درصد در 2018-19. آن است که هنوز هم کمتر از 12.1 درصد از 2015-16.

چنین تغییر را می توان نامیده می شوند حاشیه ای توجه به این که برداشت پول نقد از دستگاههای خودپرداز نگه داشته و افزایش بیش از پنج سال گذشته نشان مردم اولویت برای پول نقد. الکترونیکی یا دیجیتال حالت های پرداخت استفاده می شود زمانی که شما یک پرداخت را و یا زمانی که وجود دارد هیچ گزینه ای. با توجه به تمام این دولت را بسیار گرامی هدف از طلوع در cashless اقتصاد در هند باقی می ماند ممکن است یک رویای دور. مکرر اتفاق های مختلف بانکداری آنلاین تقلب است که شاید یکی از کلیدی ترین عوامل بازدارنده.


کومار Gupt, Panchkula

حروف را می توان از طریق پست فکس و یا از طریق پست الکترونیکی به:

ویرایشگر استاندارد کسب و کار

نهرو خانه 4 بهادر شاه ظفر Marg

دهلی نو 110 002

فکس: (011) 23720201 E-mail: [email protected]

همه حروف باید یک آدرس پستی و شماره تلفن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>