این مرجع به مقاله “پتو وام توزیع مجدد ممکن است از روی میز”(29 ژوئن). پیشنهاد برای ارائه وام بازسازی تنها به بخش های مانند حمل و نقل هوایی, مهمان نوازی و خرده فروشی است و نه جامع و نه در خدمت هدف. بدون شک بالاتر از بخش های آسیب دیده اند و در طرف تقاضا به طور مستقیم اما بخش های دیگر را نیز تحت تاثیر قرار شده است با توجه به این مستند هر چند میزان این تاثیر ممکن است متفاوت باشد. شرکت ها رنج می برد به طور مستقیم یا غیر مستقیم با توجه به همه گیر و برخی از آنها حتی نمی تواند بهبود می یابند هزینه های ثابت با توجه به این مستند و به دنبال برخی از کمک.

اگر دولت می خواهد برای توجیه بازسازی و جلوگیری از سوء استفاده از آن این می تواند به ارائه سه نوع نقش برجسته — یعنی بازسازی از وام بهره امتیازات اضافی و موقت بودجه به جزر و مد بیش از این وضعیت است. اختیار باید در دسترس با بانک ها در مورد اینکه آیا یک یا همه گزینه ها باید تمدید با هشدارهای برای پاداش, تبدیل وام به حقوق صاحبان سهام و غیره.

M Raghuraman بمبئی


حروف را می توان از طریق پست فکس و یا از طریق پست الکترونیکی به: ویرایشگر استاندارد کسب و کار نهرو خانه 4 بهادر شاه ظفر Marg دهلی نو 110 002 فکس: (011) 23720201 · E-mail: letters@bsmail.in

همه حروف باید یک آدرس پستی و شماره تلفن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net